Skocz do zawartości

Zamówienie CarChem - grupa


Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę może w taki sposób, i prosiłbym resztę, żeby tez tak wrzucali swoje „potrzeby”

1) Bielutomek - 2x 5l Carchem Clarity Glass Cleaner, 1x 500ml Carchem Clarity Glass Cleaner - suma: 269zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Bielutomek - 2x 5l Carchem Clarity Glass Cleaner, 1x 500ml Carchem Clarity Glass Cleaner - suma: 269zl

2) chudy2355 1x 1l Carchem Clarity Glass Cleaner, 1x 500ml Rinse Aid, 1x 250ml Nano Sealant, - suma 177zl..... suma całkowita 446 zl

 

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Bielutomek - 2x 5l Carchem Clarity Glass Cleaner, 1x 500ml Carchem Clarity Glass Cleaner - suma: 269zl

2) chudy2355 1x 1l Carchem Clarity Glass Cleaner, 1x 500ml Rinse Aid, 1x 250ml Nano Sealant, - suma 177zl..... suma całkowita 446 zl

3) davor 1x 1l Clarity Glass Cleaner, 1x 0,25l CarChem Nano Sealant, 1x 0,5l Rinse Aid, 1x 0,5l CarChem Pre Wax Cleaner, 1x 0,5 lCarChem AIO Carnauba Glaze - suma 312 ......suma całkowita 758

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukaso @davor @chudy2355 czy jesteście za tym, kiedy przy zebraniu odpowiedniej ilości, ja zbiorę należności od Was, +10zl wysyłki (wyślę każdemu kurierem) i złoże zamówienie grupowe? Co wy na to?:) tylko brakuje jednej osoby jeszcze, i będę potrzebować min potwierdzenie od każdego, żeby później nie zostać z całym taborem chemii od carchemu 😅😅😅 czekam na Wasze predyspozycje i aprobatę 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Bielutomek - 2x 5l Carchem Clarity Glass Cleaner, 1x 500ml Carchem Clarity Glass Cleaner - suma: 269zl

2) chudy2355 1x 1l Carchem Clarity Glass Cleaner, 1x 500ml Rinse Aid, 1x 250ml Nano Sealant, - suma 177zl..... suma całkowita 446 zl

3) davor 1x 1l Clarity Glass Cleaner, 1x 0,25l CarChem Nano Sealant, 1x 0,5l Rinse Aid, 1x 0,5l CarChem Pre Wax Cleaner, 1x 0,5 lCarChem AIO Carnauba Glaze - suma 312 ......suma całkowita 758

4) Lukaso 1l clarity Glass Cleaner, 250ml leather Oil, 1x egge heavy duty edgeless microfiber, 0.5l polymer tyre dressing. Suma 129

Suma całkowita 887zl

5) Lukasz_BLN 1x 100ml Carchem car shampoo 1900:1, 1x 250ml Carchem Tyre coat preparat do opon - czerń połysk, 4x egge canyon black trigger sprayer, 1x 250ml Carchem clarity glass cleaner - suma 154

suma całkowita 1041zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy już kwote. Myśle ze tyle osób na starczy, bo nie ukrywam. Obslugiwac więcej osób, bezsensu. Zatem wyślę każdemu zaraz na priv dane do przelewu, i czekamy na pieniążki 🙂 wiec zamykamy listę... a Was @Lukaso @Lukasz_BLN @davor @chudy2355 zapraszam na priv 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Bielutomek - 2x 5l Carchem Clarity Glass Cleaner, 1x 500ml Carchem Clarity Glass Cleaner - suma: 269zl

2) chudy2355 1x 1l Carchem Clarity Glass Cleaner, 1x 500ml Rinse Aid, 1x 250ml Nano Sealant, - suma 177zl..... suma całkowita 446 zl

3) davor 1x 1l Clarity Glass Cleaner, 1x 0,25l CarChem Nano Sealant, 1x 0,5l Rinse Aid, 1x 0,5l CarChem Pre Wax Cleaner, 1x 0,5 lCarChem AIO Carnauba Glaze - suma 312 ......suma całkowita 758

4) Lukaso 1l clarity Glass Cleaner, 250ml leather Oil, 1x egge heavy duty edgeless microfiber, 0.5l polymer tyre dressing. Suma 129

Suma całkowita 887zl

5) Lukasz_BLN 1x 100ml Carchem car shampoo 1900:1, 1x 250ml Carchem Tyre coat preparat do opon - czerń połysk, 4x egge canyon black trigger sprayer, 1x 250ml Carchem clarity glass cleaner - suma 154

suma całkowita 1041zł

6) GLOSSY CAR  1x zestaw glass cleaner +butelka itrigger gratis,1x carchem nano sealent,1x eggle clay medium blue,1x carchem interior natural shine 2w1,1x zestaw do pielęgnacji opon duży 500ml gratis apc 500ml,2x eggle grit shield separator brudu do wiadra 26cm duży -suma 333

suma całkowita 1374

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GLOSSY CAR Nasza lista zamknieta. Takze dzialaj z nastepna lista. Otwieram Ci ją:
 

1)  GLOSSY CAR  1x zestaw glass cleaner +butelka itrigger gratis,1x carchem nano sealent,1x eggle clay medium blue,1x carchem interior natural shine 2w1,1x zestaw do pielęgnacji opon duży 500ml gratis apc 500ml,2x eggle grit shield separator brudu do wiadra 26cm duży - suma 333zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)  GLOSSY CAR  1x zestaw glass cleaner +butelka itrigger gratis,1x carchem nano sealent,1x eggle clay medium blue,1x carchem interior natural shine 2w1,1x zestaw do pielęgnacji opon duży 500ml gratis apc 500ml,2x eggle grit shield separator brudu do wiadra 26cm duży - suma 333zł

2) ANALYZATOR 1x CarChem Car Care Shampoo 1900:1 Szampon samochodowy pH neutralne 500ml, egge Rękawica z mikrofibry do mycia samochodu, CarChem Carnauba Paste Wax 38 Wosk Carnauba 38 60g, CarChem Pre Wax Cleaner Czyszczenie lakieru przed woskowaniem 100ml, CarChem Total Clean Uniwersalny środek czyszczący APC 1L, 4x egge Butelka PET z triggerem (atomizerem) 500ml, CarChem Bug Remover Orange Usuwanie owadów z karoserii 500ml,  - suma 299, po rabacie 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)  GLOSSY CAR  1x zestaw glass cleaner +butelka itrigger gratis,1x carchem nano sealent,1x eggle clay medium blue,1x carchem interior natural shine 2w1,1x zestaw do pielęgnacji opon duży 500ml gratis apc 500ml,2x eggle grit shield separator brudu do wiadra 26cm duży - suma 333zł

2) ANALYZATOR 1x CarChem Car Care Shampoo 1900:1 Szampon samochodowy pH neutralne 500ml, egge Rękawica z mikrofibry do mycia samochodu, CarChem Carnauba Paste Wax 38 Wosk Carnauba 38 60g, CarChem Pre Wax Cleaner Czyszczenie lakieru przed woskowaniem 100ml, CarChem Total Clean Uniwersalny środek czyszczący APC 1L, 4x egge Butelka PET z triggerem (atomizerem) 500ml, CarChem Bug Remover Orange Usuwanie owadów z karoserii 500ml,  - suma 299, po rabacie 150zł

3) Damiano2007 - 1x CarChem Nano Sealant Długotrwała ochrona lakieru 500ml - 138 złoty

1x CarChem Clarity Glass Cleaner Płyn do mycia szyb samochodowych + niewidzialna wycieraczka 1litr - 39złoty

W sumie 177zeta/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bielutomek, myślałem, żeby tak zrobić, żeby się zgadać z osobami z okolicy, każdy by sobie wybrał zawczasu co by chciał, a potem z jednego laptopa zrobiło zamówienie, rozliczyło na miejscu i po temacie. Pomyślałem tak, bo z @davor mieszkamy blisko... ale nie zdążyłem nawet tego zaproponować. :mrgreen:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 byłoby łatwiej na pewno 🙂

ktoś chętny do rozsyłania? podjąłbym się ale uwierzcie mi na słowo - nie dam rady albo będziecie długo czekać. Właśnie nam na plecy wpadła tona gruzu w życiu rodzinnym 😐 z mojej strony mogę na dosłanie moich gratów poczekać ile trzeba - wszystko na półkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damiano2007 masz jakie doświadczenie z nano sealantem? może to dobre na auto żony - zrobi z 3-4 tysiaki rocznie. Lakier nowy. Odtłuścić położyć i pewnie ten rok dwa poleży jak sam myję to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, analyzator napisał:

@Michał126 byłoby łatwiej na pewno 🙂

ktoś chętny do rozsyłania? podjąłbym się ale uwierzcie mi na słowo - nie dam rady albo będziecie długo czekać. Właśnie nam na plecy wpadła tona gruzu w życiu rodzinnym 😐 z mojej strony mogę na dosłanie moich gratów poczekać ile trzeba - wszystko na półkę.

Mógłbym się tym zająć jak w naszej grupie uzbiera się 1000,warunki jak wyżej pisał Bielutomek  tylko nie wiem jakie koszta przesyłki będą z mojej wichury(tego mogę się dowiedzieć).Po zebraniu kasy i złożeniu zamówienia wysyłka ode mnie do was była by 9 września bo wtedy będę w chacie,jeżeli do tej pory uzbiera się komplet i zdąży dojść do mnie zamówienie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.