Skocz do zawartości

Pytania o Zymola i Swissvaxa - do praktyków


PN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
czyli nie ma zauważalnej różnicy po między Shield a concorso?

 

Powiedzmy że mając Shielda ,można lepiej wydać pieniądze niż kupić Concorso ;) Oczywiście mówię tu o czystych "osiągach" wosków, jeśli kogoś rajcuje nadruk "Concorso" na słoika, to niech oczywiście kupuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie Titanium zbyt papkowaty,

ojtam ojtam ;)

A może ktoś porównać mi Titanium do Glaciera ? Teoretycznie nie brałem go pod uwagę ale piszecie że "długodystansowe" Shield/Titanium (bo chyba są wmiare podobne) dają itak bardzo dobre efekty wizualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, jak z wyglądem.. bo jeśli w opisie w sklepie napisane mam Titanium -... dla samochodów ciężarowych a Glasur wzbogaca wygląd.., wydobywa niesamowitą głębię lakieru, to jakoś wydaje mi sie że Glasur będzie wyglądał o niebo lepiej.

Jak sie wkurze to wezmę carbona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą podobnie jest s Shield vs. Onyx/Mirage

 

[ Dodano: 8 Lipiec 2011, 13:11 ]

Jak wygląd to zły adres, ja nie pomogę

hehe to co megs16 wystarczy ;)

 

nie chodzi mi już o sam wygląd tylko bardziej konwencje tych wosków, jakoś wosk dla aut ciężarowych nie kojarzy mi sie z fenomenalnym luksusowym woskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titanium zbyt papkowaty, dość trudno było mi nałożyć cienką warstwe.

 

moje titanium takie nie jest. to dziwne, bo nie zauważyłem wcześniej takiego efektu. ostatnio nakładałem na 3 czy 4 auta właśnie titanium i jak dla mnie było równie łatwe w pracy co carbon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, poprawność polityczna nakazywałaby stwierdzić: sprawdź koniecznie, wszak to butik i najwyższa półka. szczerość? takiej papki to ja nawet jako niemowlak na talerzu nie widywałem...

miglore jest dziwne - z jednej strony cholernie trudne w pracy, czasochłonne, wymagające wygrzewania, docierania, docierania i wygrzewania, a także powtarzania tych czynności przez kilka godzin, sam efekt wizualny jest dobry, może nawet dobry+, ale gdy stanąć z lampką wina(czy kto tam co lubi) i popatrzeć na kilka lakierów tzw. specyficznych, np. głęboki, niemetaliczny granat, klasyczny, również niemetaliczny british racing green, to można dostrzec coś wyjątkowego w tych specyfikach.

no i ten obłędny zapach.

dla mnie to produkt z kategorii "dla odważnych", ale ma coś w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to produkt z kategorii "dla odważnych"

 

...padlo nawet na forum stwierdzenie że albo sie kocha albo nienawidzi :)

Chętnie bym spróbował....ale "w tych pieniądzach" są sprawdzone rozwiązania topowych producentow gdzie nie trzeba eksperymentować... swoją drogą patrząc na "big sale" na Migliore w większosci sklepw, to mało u nas "prawdziwych" entuzjastów detailingu :-] ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

colli 476: jako cleaner IPA, aplikacja 15 minut, docieranie 5 minut, trwałość pół roku., wydajność: 100woskowań. 69,90pln

migliore: cholera wie jaki cleaner, aplikacja 1,5 godziny, docieranie - około doby, trwałość - nikt nie wie, ale najpewniej jakieś 2 tyogdnie, wydajność od 1 do 5 woskowań. 73pln w promocji.

 

mówiłem, dla odważnych ;)

 

ale już nie ironizując - warto spróbować takiego wosku, to jest swoisty punkt odniesienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Zamiast Carbona weź Glasura.

SV może być.

 

No to na zimę decyzja zapadła - Titanium.

A teraz jeszcze lato.

Glasur czy Concours?

Chciałbym uzyskać jak najlepszy efekt wet looku na czarnym perłowym lakierze. Jednocześnie, czas na "pełną procedurę" z glinką, cleanerem i woskiem mam góra co dwa miesiące. Który wosk ma lepszy stosunek oczekiwanego prze mnie wyglądu do trwałości na lakierze?

 

(Wątek Porsche przy Glasurze już pomijam:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.