Skocz do zawartości

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Miła odmiana. Producent, który szanuje konkurencje i dba o zdrowie użytkownika produktu. Szanuje i trzymam kciuki.

Za to, że chcecie dbać o zdrowie użytkownika macie ogromny plus. Nie sztuką jest stworzyć produkt jak najtańszy, który będzie niebezpieczny dla nieświadomego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
7 godzin temu, Majkelu napisał:

Miła odmiana. Producent, który szanuje konkurencje i dba o zdrowie użytkownika produktu. Szanuje i trzymam kciuki.

Za to, że chcecie dbać o zdrowie użytkownika macie ogromny plus. Nie sztuką jest stworzyć produkt jak najtańszy, który będzie niebezpieczny dla nieświadomego użytkownika.

Witam, dziękuję za dobre słowo Pozdrawiam serdecznie Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Tak czy tak,  jest nas już dwóch którzy uważają że niedbanie o zdrowie w pracy to obciach! 

Czekamy na kolejnych!  

Ja też uważam, że bezpieczeństwo to podstawa - ale czy ten kask to juz nie przesada ? 😄 (2m30s)

Przepraszam nie mogłem sie powstrzymać 😛

Miłego dnia 😉

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Teraz, Domel napisał:

Ja też uważam, że bezpieczeństwo to podstawa - ale czy ten kask to juz nie przesada ? 😄

Przepraszam nie mogłem sie powstrzymać 😛

Miłego dnia 😉

 

Witaj, to oczywiście dla żartu,  i żeby był tak zwany leitmotif. 

Pozdrawiam serdecznie😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Domel napisał:

Przepraszam nie mogłem sie powstrzymać 😛

Miłego dnia 

A co w ogóle myślisz żeby jakiś producent fibr zrobił dobre z numerami stron. Jak złożysz na 4 części żeby każda część była z jakimś numerkiem 😉

Sory chłopaki za OT 😉

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 minuty temu, Tomas22 napisał:

A co w ogóle myślisz żeby jakiś producent fibr zrobił dobre z numerami stron. Jak złożysz na 4 części żeby każda część była z jakimś numerkiem 😉

Sory chłopaki za OT 😉

Z marketingowego punktu widzenia każdy pomysł który odróżnia  od konkurencji jest dobry. 😉

A dystans do siebie to podstawa☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 minut temu, Tomas22 napisał:

A co w ogóle myślisz żeby jakiś producent fibr zrobił dobre z numerami stron. Jak złożysz na 4 części żeby każda część była z jakimś numerkiem 😉

image.png.9caf1e831b48c84efff838eeaf3673b8.png

Super pomysł 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE niestety zaraz za marketingowym punktem widzenia jest ekonomiczny. 🙂

chociaz nie powiem często gubię się że stronami fibr 😁

@Domel chyba najlepiej będzie pomęczyć WS w tej sprawie 😁

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Tomas22 napisał:

A co w ogóle myślisz żeby jakiś producent fibr zrobił dobre z numerami stron. Jak złożysz na 4 części żeby każda część była z jakimś numerkiem 😉

Sory chłopaki za OT 😉

o tego właśnie mi brakuje 😀

 

25 minut temu, Domel napisał:

image.png.9caf1e831b48c84efff838eeaf3673b8.png

Super pomysł 😄

do tego od 5 do 8 przy fibrach dwustronnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem póki co sceptyczny. Ingi według mnie szału nie robią 😕

Na Waszym kanale znalazłem coś takiego:

 

Rozumiem co chcieliście pokazać, ale wygląda to jak dla mnie trochę makabrycznie.

Detailing przynajmniej dla mnie to profesjonalizm, a tutaj brudna fibra, szorowanie obszyciem i ścieranie zaschniętego błota z dolnych partii ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
24 minuty temu, Piotrek napisał:

Ja jestem póki co sceptyczny. Ingi według mnie szału nie robią 😕

Na Waszym kanale znalazłem coś takiego:

 

Rozumiem co chcieliście pokazać, ale wygląda to jak dla mnie trochę makabrycznie.

Detailing przynajmniej dla mnie to profesjonalizm, a tutaj brudna fibra, szorowanie obszyciem i ścieranie zaschniętego błota z dolnych partii ...

 

O to były sprzeczki w naszym zespole.  Nie ukrywam że próbowałem tego bronić. Że powloka jest tak mocna i nie boi się spartańskich metod. Kontrargumentem były względy estetyczne. Lecz Twój wpis rozstrzygnął spór. Dziękuję. Przenoszę film do prywatnych. 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ☺

Grzegorz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
12 minut temu, Piotrek napisał:

Żeby nie było, ja Wam się w marketing nie mieszam. Każdy robi jak uważa. Moim zdaniem dużo lepiej by to wyglądało w formie: kamera na statywie, mycie zgodnie ze sztuką, oszuszenie i pokazanie pod LEDem jak to wygląda 😉 

Masz rację Piotrze. To był  po prostu impuls. Świeżo zabezpieczone auto spanikowany sąsiad pies który kagańcem narobił bałaganu. Co robić 😱

Sam Jak to zobaczyłem  nie byłem zadowolony.

Ruszyłem palcem i okazało się że ślady są na brudzie a powłoka zrobiła swoje, uchroniła lakier i postanowiłem to uwiecznić na filmie.

Ona naprawdę się nie rysuje, przy nawet tak ordynarnym traktowaniu. 

Wiem co czujesz oglądając ten materiał.  Ale widocznych rys nie ma. Ale fakt,  pod ledem nie sprawdzałem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
48 minut temu, Piotrek napisał:

, a tutaj brudna fibra, szorowanie obszyciem i ścieranie zaschniętego błota z dolnych partii ...

Tez to zauważyłem na pierwszym filmiku. Ircha pomarańczowa.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 23.07.2019 o 00:07, NEOXAL EUROPE napisał:


I apeluję i proszę wszystkich zainteresowanych, czytajcie ostrzeżenia na opakowaniu i stosujcie srodki ochrony osobistej. W ogóle fajnie było by wprowadzić taki zwyczaj w naszej branży, ze praca bez maski i rękawiczek przy ceramice to obciach. Mam nadzieję że choć po części udali mi się odpowiedzieć na Twoje pytania.  

Walczę o to na swoim fb oraz na szkoleniach które prowadzę  Niestety młodzi ludzie nie szanują swojego zdrowia bo podświadomość game’ingowa mówi im ,że są nieśmiertelni. Niestety będą bardziej schorowani niż nasze pokolenie.

@NEOXAL EUROPE wielkie dzięki . Może wspólnymi siłami wbijemy detailerom do głowy ,że większość chemii jest szkodliwa dla zdrowia.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
27 minut temu, AreK napisał:

Walczę o to na swoim fb oraz na szkoleniach które prowadzę  Niestety młodzi ludzie nie szanują swojego zdrowia bo podświadomość game’ingowa mówi im ,że są nieśmiertelni. Niestety będą bardziej schorowani niż nasze pokolenie.

@NEOXAL EUROPE wielkie dzięki . Może wspólnymi siłami wbijemy detailerom do głowy ,że większość chemii jest szkodliwa dla zdrowia.

Dokladnie tak, pozdrawiam Grzegorz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.