Skocz do zawartości

Work Stuff KING Drying Towel


Grzechu23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Pomimo, iż jest juz kilka wpisów dotyczących najnowszego ręcznika do osuszania od Work Stuff chciałbym troszkę zrobić porządku i przedstawić go w odpowiednim dziale - TESTY! 😉 

Info od producenta:

Spoiler

Work Stuff KING Drying Towel – profesjonalny, najwyższej jakości ręcznik do osuszania.

Rozmiar – 90/73cm
Waga – 1100gr/m2 (waga rzeczywista )

Główne cechy:

ultra chłonny

unikalny rodzaj mikrofibry „Twisted Pile” (made in Korea)

szybkoschnące włókna

duży rozmiar

bezpieczny dla lakieru

KING Drying Towel to nowoczesny rodzaj ręcznika do osuszania, jego nadzwyczajna chłonność oraz szybkość schnięcia wyróżniają go na tle konkurencji.
Rekomendujmy wyprać produkt przed pierwszym użyciem.

 

 

No to lecimy 😉

Ręcznik dostajemy jak to przystało na WS w super ala 'kangurowym' opakowaniu z zamknięciem. Ledwo skubaniec się mieści 😄 

 20190618_112434.jpg.b6d97644cec255647f2eb579fc398f16.jpg

Dobrze się złożyło z testem bo akurat teściu poprosił mnie abym kompleksowo ogarnął mu autko. Nie małe.
Renault Koleos FL z dwumiesięcznym SSW 😉 

No to jedziem...
 

20190619_102705.jpg.db8744c769eb8a63703f9e1687d9c6c0.jpg

Wymiar ręcznika identyczne jak brat Monster =  90/73cm

Tak prezentuje się po otwarciu..

Pierwsze wrażenie?
KING!
 

Czuć w rękach, że jest to naprawdę kawał bardzo dobrego materiału. Po obu stronach mamy to samo.

20190619_141655.jpg.885a3fb48b13aabbb16a7ae97e26767f.jpg

20190619_141709.jpg.1c9abbae5bab694328e197d8896206d3.jpg

20190619_141716.jpg.77c0c446a9aa1029e2a26c448ca5c2bf.jpg
 

Złożony na kilka razy. Jest MOC!
 

20190619_141833.jpg.6d6cf2969d7b13d2e6fad3f03d61a96b.jpg

20190619_141846.jpg.f99cfa05f6f5ced5e625c63b88d68ce6.jpg

Początkowo jak usłyszałem, że jest to ręcznik zszyty z dwóch pomyślałem no ok, ale pewnie będzie środkiem 'pusty' i będzie latał jak szalony (czyt. dwa osobne ręczniki typu 'Monster' zszyte jedynie po bokach).
Nic z tych rzeczy...

Work Stuff super podeszło do tematu. KING jest zszyty drobną nicią w dwóch środkowych miejscach w sposób bezinwazyjny co sprawa, iż obsługuje się go rewelacyjnie!  Nic nie lata, nic się nie zssuwa w rękach.
 

20190619_141947.jpg.e909151dbe2d4cafa247adbb379ef547.jpg

Ok, przejdźmy do najważniejszego, czyli jak zbiera wodę?

Co moge na tą chwile powiedzieć po czterech pełnych osuszeniach?   KING!

giphy.gif.6aa5b1164763a833be4b510493b7f6aa.gif

Ręcznik wciąga wodę jak szalony przy praktycznie zerowym zostawianiu smug!

Ma MOC!

2x full Renault Koleos -> 2h suszenia > 1x full Skoda Superb II  = ręcznik dalej chętny do wypicia  😄  (auta nawoskowane)

Krótkie amatorskie filmiki z ręki 😉 

Krótkie podsumowanie:

 -> Ręcznik jak ktoś wcześniej wspominał po namoczeniu nabiera troche większej wagi, ale zawsze jest coś za coś. Zauważyłem tutaj też swego rodzaju plus. a mianowicie nie trzeba dociskać ręcznika do lakieru w celu lepszego chłonięcia ponieważ już sam w sobie wagowo robi to jak należy.

-> Co do samego schnięcia ręcznika. Przy temp 26 C i dwóch pełnych osuszeniach Koleosa ręcznik potrzebował ok. 3h na słońcu do wyschnięcia. Jak dla mnie spoko.

20190619_130918.jpg.847b8ecbf2a86a2990e075079b32bec4.jpg

-> Poruszany zapach zaraz po otwarciu? U mnie brak uwag. Wszystko ok, dodam jeszcze, że ręcznika nie prałem przed pierwszym użyciem.

Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem to od siebie naprawie śmiało POLECAM!

@Good Stuff 10/10!

the young pope GIF

 

Pozdrawiam i CDN... 😉  

  • Lubię to 3
  • Super 1
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Podsumowanie po kilku dniach intensywnych testów pojemnościowych...

 

...jest krótkie i treściwe:

 

+ Fenomenalny ręcznik do osuszania. Potrafię nim osuszyć całe auto z mocnej tafli w 2 minuty zanim sąsiedzi zdążą wyjść do okien 😉

+ Bestia nieznacznie ustępuje mu z ilością pobranej wody ale widać delikatne mazki od pierwszego przyłożenia - przy KING'u też się zdarzają ale ręcznik potrafi dalej wchłaniać intensywnie.

+ Shiny Garage Extreme Drying Towel wykonany w podobnej technologi jak KING ma równie dobrze działanie nie mniej jednak KING robi to kilka razy więcej.

 

Wystawiam temu ręcznikowi 5++/6 i czekam na jakieś "black friday" co by kupić drugi - bo nie lubię liczb nie parzystych 😉 

#domeldetailinglaboratory #domeltestuje #domeltest #domelowygaraz #domeloweakcesoria #domelowybagaznik #domelowapiwnica

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 3
  • Super 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Nie chce skłamać ale dziś 20 suszenie. Fenomenalny ręcznik. Dwa auta osuszyć to pikuś !

 


2019-06-30-17-39-37-1.jpg


2019-06-30-18-57-43.jpg


2019-06-30-19-01-10.jpg

Ale żeby nie było zbyt kolorowo dziś mi nitka jedna poszła 🙂  🙂  Zahaczyłem o emblemat Focusa - literkę F 😉

2019-06-30-23-09-29.jpg

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 spostrzeżenia.
Dla mnie sprawdza się system King + Fluffy. Suszę auto zgrubnie Kingiem, ale pod koniec zostawia już smugi np na szybach. Do dokładnego osuszania wszystkich zakamarków biorę fluffy.
Super byłoby wprowadźić wersję mniejszą np 40x40 i nią wygodniej dosuszać zakamarki.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Również miałem okazję testować ten ręcznik, mogłem porównać go z:

- 2x Fluffy Dryer Towel

- Gtechniq MF4

- Gyeon Q2M Waffle

Z początku miałem wątpliwości co do zakupu tego ręcznika ze względu na jego cenę. Jak już wyżej wspomniano ręcznik jest gruby i ciężki robi bardzo dobre wrażenie. Osuszyłem nim pod rząd 4 samochody, jestem pod mega wrażeniem tego jak zbiera i chłonie wodę, z moich testów sam był w stanie pochłonąć więcej wody niż moje pozostałe ręczniki razem. Nie żałuję ani złotówki wydanej na ten ręcznik bo po prostu jest REWELACYJNY.

Jedyny minus według mnie wynika w zasadzie z jego plusów - jest  na tyle gruby, że ciężko wejść w ciasne zakamarki, ponadto podobnie jak Domel zahaczyłem o emblemati poszła nitka.

Ogólnie bardzo polecam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator
2 godziny temu, Good Stuff napisał:

@Domel @Mumins , moi drodzy niestety nie 🙂 . Sam ręcznik nie jest nowością na świecie 🙂 

Dobra dobra skopiowali od was ! My przyjmujemy ze byliście pierwsi 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post więc, cześć wszystkim. 

Chciałem tylko potwierdzić, że ręcznik jest świetny, tak jak piszą przedmówcy i również zachaczyłem i wyprułem nitkę.

Wygląda na to, że ręcznik ten z natury lepiej sprawdza się z techniką przyklepywania niż przeciągania po lakierze.

Teraz czekam na taki w wersji 40x40cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.