Skocz do zawartości

KING Drying Towel


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
3 minuty temu, wierzba napisał:

pytanie chyba głównie do @Domel Wojtek, który wg. Ciebie najlepiej się sprawdza monster, beast czy king ?

Kinga użyłem dopiero 2 razy. Zdecydowanie wolę Monstera od Beasta. A czy King namiesza na rynku - czas pokaże - potencjał jest :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, paperson napisał:

@Domel czy pod koniec osuszania nie jest on (king) za ciężki?

Wiesz, definicja ciężkości to pojęcie względne. Na pewno nie jest leciutki jak nabierze wody - a po teście wiadra można bicepsy ćwiczyć 😉 Ale idzie po lakierze gładko bo ten ciężar dobrze go dociska do lakieru i nie trzeba klepać dłońmi.

24h jak nie więcej trwa jego suszenie (edit 22:06 po teście wiadra). U mnie po 30h był jeszcze delikatnie wilgotny - a temperatury mamy tutaj grubo ponad 35st. Więc nie wszystkim się to może spodobać np na jesień lub zimę (przy takim zmoczeniu).

Jak się sprawdzi po testach kilku miesięcznych to trzeba będzie zakupić jeszcze 2 sztuki by mieć na wymianę 😉

Technologia Twisted Pile (nauczyłem się w końcu tej nazwy) gwarantuje świetnie doczyszczanie ręcznika gdy dostaną się w niego jakieś paprochy. Mój zielony SG jest chłonny i mięciutki jak pierwszego dnia a używam go co tydzień i był już prany z 15 razy.

Trzeba go sprawdzić w każdych warunkach - w zimę, lato, jesień, wiosnę. Będę robił updejty regularnie. Pewnie @ANB Karol powie wam wiecej bo testowali go chyba jako pierwsi od dawna.

2 użycia o niczym nie przesądzają ale czas w jaki osuszyłem auto bez poprawek - zauroczył mnie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to klarują się plusy:

53 minuty temu, Domel napisał:

Idzie po lakierze gładko bo ten ciężar dobrze go dociska do lakieru i nie trzeba klepać dłońmi.

i minusy, wynikające z jego grubości:

53 minuty temu, Domel napisał:

24h jak nie więcej trwa jego suszenie. U mnie po 30h był jeszcze delikatnie wilgotny - a temperatury mamy tutaj grubo ponad 35st. Więc nie wszystkim się to może spodobać np na jesień lub zimę.

Na tę chwilę moim pierwszym wyborem (kompaktowe kombi) zostaje ręcznik typu Monster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@david2888 Myślimy o mniejszym ręczniku i o rękawicy do osuszania trudno dostępnych miejsc.

Co do suszenia KINGA - to jeżeli dobrze rozumiem tak długo schnął po wypraniu i całkowitym przemoczeniu @Domel? Sprecyzuj Wojtek 🙂 

Bo musimy te dwie rzeczy rozgraniczyć. Przy normalnym osuszaniu średniej wielkości auta - woda z niego nie robi wrażenia na KINGu i wysycha duuuużo szybciej 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, Good Stuff napisał:

Co do suszenia KINGA - to jeżeli dobrze rozumiem tak długo schnął po wypraniu i całkowitym przemoczeniu @Domel? Sprecyzuj Wojtek 🙂 

Tak, doprecyzujmy żeby nie było nie domówień - tak długo schnął po teście wiadra - czyli totalnym zamoczeniu, zmoczeniu, utopieniu w wiadrze. Nie był odwirowany mechanicznie - tylko ręcznie aż bicek mi nie padł 😉

Przy suszeniu auta nie poczuł za bardzo wody 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Domel napisał:

Pewnie @ANB Karol powie wam wiecej bo testowali go chyba jako pierwsi od dawna.

2 użycia o niczym nie przesądzają ale czas w jaki osuszyłem auto bez poprawek - zauroczył mnie.

Po kilku-nastu użyciach i 3 praniach w pralce ( biały jeleń ) co tu dużo pisać jest jak nowy ( już wcześniej pisałem że po osuszeniu golf 7 nawet nie ma sensu go płukać jak dla mnie ) , przykładałem go kilka dni temu do nowiutkiego i nikt nie był w stanie określić który jest nowy a który używany ;-)
Co do samego użytkowania fakt ręcznik jest dla tych którzy mają troszkę obycia z dużymi ręcznikami z doświadczenia ze sklepu wiem że jest duża część ludzi którzy nie wyobrażają sobie osuszać nawet klasycznym flufferem wolą np kupić 2-3 ręczniki mniejsze dlatego wiem że " król" może nie przypasować każdemu a dla wielu będzie produktem nr1 ;-) 
Podsumowując król jest tylko jeden ;-) dla mnie KOZAK

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

UPDATE:

Bawiłem się dziś Kingiem znowu. Pochłanianie wody jest porażające 😄 Nie King tylko "Big Łyk" 😛

Wyprałem w pralce. Płukanie było w occie. Ręcznik świeżutki a zapach uporczywy znikł 🙂

EDIT 12:30: po odwirowaniu mechanicznym suszenie ręcznika przy takiej masie jest bardzo dobre. Po godzinie prawie suchy.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King, recznik dla leni 😄 delikatne musniecie lakieru i nie ma co robic 😉

Bede go meczyl co mycie, zobaczymy czy pozamiata temat osuszania.

IMG_20190618_175037.jpg.ab9e4f0679fc4bf76a24f5a4e59be680.jpg  IMG_20190618_175159.jpg.76db0ccbf5a053bf7b3c4af000c8cdbd.jpg

Przyklepane

IMG_20190618_175253.jpg.0386b2264be67e1136feeeb0d86d8f35.jpg

Przeciagniete po calym dachu.IMG_20190618_175830.jpg.4105df4d107e469094d9ddc1aa4b9fff.jpg

Obszedlem sobie do okola auto i osuszenie, bez zbednego przykladania sie do tematu.

Nie zapeszajmy ale tak jak wspomnial Wojtek chlonie wode jak szalony.

Cdn 😉

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff powiem wam że nawąchałem się Kinga i lekko czuć taki specyficzny zapaszek, ale wąchałem także opakowanie i ono też tak pachnie, więc albo to taki zapach ręcznika albo od opakowania i po jakimś czasie zniknie. 

PS już widzę testy nowych ręczników... Jeden z punktów opisu ręcznika : zapach 🤣

IMG_20190619_161458.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wreszcie mogłem użyć Kinga .

Recznik jest genialny. Osuszenie dwóch zabezpieczonych aut nie robi na nim wrażenia.

Pora zrobić „Prince” o wymiarach 40x60 który przyda się np do wnęk .

Gratulacje dla @Good Stuff za kolejny, dobry produkt.

 

  • Lubię to 2
  • Super 1
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.