Skocz do zawartości

REVIWAX - wosk do skóry


kecav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Master

rw_540.jpg.d4e6df9def3449229a3d1dbd580d573a.jpg

 

REVIWAX - wosk do skóry.

Dostępne opakowania: 50 i 100 ml

Sugerowana cena detaliczna odpowiednio 39 i 66 zł

REVIWAX jest przeznaczony do impregnacji i zabezpieczenia skór gładkich. Poza zabezpieczeniem, dzięki zawartemu w wosku eliksirze młodości, czyli witaminie E oraz kolagenowi i elastynie, wosk przywraca skórze jej elastyczność i delikatnie ją odżywia. Stosując REVIWAX, zabezpieczamy ją przed zabrudzeniami, promieniowaniem UV oraz przywracamy zniszczonej skórze jej miękkość i elastyczność.
Dodatkowo, po zastosowaniu wosku, skóra otrzymuje eleganckie matowe wykończenie. 
Nie stosować do skór szorstkich: zamszu, nubuku, itp. 

 PRODUKT WOLNY OD ALERGENÓW !!!
 

REVIWAX

Sposób użycia:
 
  Niewielką ilość wosku, przy pomocy aplikatora nanieść i delikatnie wcierać w uprzednio oczyszczoną powierzchnię skóry. Pozostawić do wyschnięcia. 
Przechowywać w temperaturze 10-35 stopni Celcjusza. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
13 minut temu, Domel napisał:

Cena ? 🙂

39 i 66 zł

Teraz, Birkhof napisał:

Kecav, mozna stosować razem z balsamem? Jedno po drugim? Jaka kolejność?

Oczywiście można. Kolejność typowa, czyli wpierw odżywka, później wosk. Z tym, że odżywka powinna się wchłonąć, zanim zastosujemy wosk. Po wosku otrzymamy matowe wykończenie.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można. Kolejność typowa, czyli wpierw odżywka, później wosk. Z tym, że odżywka powinna się wchłonąć, zanim zastosujemy wosk. Po wosku otrzymamy matowe wykończenie.

Czas wchłaniania do oceny samemu czy jakies minimalne zalecenia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
2 godziny temu, Birkhof napisał:

Czas wchłaniania do oceny samemu czy jakies minimalne zalecenia?

Nie ma najmniejszych szans na podanie jakiegoś konkretnego czy minimalnego czasu. Na każdej powierzchni zachowuje się inaczej. Czasem po kilkunastu minutach nie będzie śladu po odżywce, a czasem może to być kilka/kilkanaście godzin. Jednym słowem - ocena własna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master

Sporo pytań otrzymałem w kwestii rodzaju wykończenia. Napisałem, że jest to mat. Ponieważ wile osób różnie rozumie kwestie połysku, satyny czy matu, wykonałem takie małe porównanie mające za zadanie pokazać rodzaj wykończenia REVIWAX.

Porównanie wykonałem na kawałku gładkiej skóry samochodowej w kolorze czarnym. Właśnie na czarnym najlepiej widać wykończenie.

Pierwsza fotka, to zdjęcia kilka minut po aplikacji:

rw_a.jpg.0db3d7b2c47a7f1fa3cd8f45832cbab7.jpg

foto jak wyżej ale przy sztucznym oświetleniu:

rw_b.jpg.c90ab949841b54ee8f097a11784c9b79.jpg

 

I wreszcie po około 3 godzinach od aplikacji (wszystko suche):

rw_c.jpg.ce183cbfc4d36ccaa634b46d5a6cf76b.jpg

i jeszcze małe zbliżenie powierzchni:

rw_d.jpg.2ccb6023995d2497f3636254857db007.jpg

Mam nadzieję, że te fotki pozwolą się Wam zorientować, jakiego rodzaju wykończenie otrzymujemy po REVIWAX.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo pytań otrzymałem w kwestii rodzaju wykończenia. Napisałem, że jest to mat.
Mam nadzieję, że te fotki pozwolą się Wam zorientować, jakiego rodzaju wykończenie otrzymujemy po REVIWAX.

Piszę priv :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
6 minut temu, ghost napisał:

Super, możesz wrzucić zdjęcie otwartej puchy?

Ciekawi mnie konsystencja, czy papka (jak niektóre Race Glaze) czy bardziej twady wosk mięknący pod naciskiem aplikatora ?

Ok, wieczorem dam fotkę, ale to nie jest papka, raczej konsystencja typowego średniego wosku. REVIBALM natomiast jest trochę miększy, chociaż nadal to nie 'papka'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie, tak jak lubię. Szykują mi się większe zakupy więc przy okazji wrzucę do koszyka małą puszkę na testy. Jest jakaś lista sklepów, w których się pojawi czy trzeba na własną rękę zapolować 😉 

 

PS jaki aplikator polecasz?

Płynne, powłokowe, lub płynno-kremowe (Furniture clinic) nakładałem do tej pory dedykowanymi szmatkami do skór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
9 minut temu, ghost napisał:

Jest jakaś lista sklepów, w których się pojawi czy trzeba na własną rękę zapolować 😉 

Ze sklepami trzeba jeszcze poczekać. Dopóki nie będą wystawione w sklepach, to oczywiście można zamówić bezpośrednio u mnie. oczywiście honoruję wszelkie sklepowe zniżki.

Co do aplikatora, to najlepiej pracuje mi się typowym słoneczkiem, ale mikrofibrowy też jest niezły, chociaż ciągnie trochę więcej produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kecav napisał:

 Ze sklepami trzeba jeszcze poczekać. Dopóki nie będą wystawione w sklepach, to oczywiście można zamówić bezpośrednio u mnie. oczywiście honoruję wszelkie sklepowe zniżki.

Z góry przepraszam za offtop. Zauważyłem, że kupując częsciej sporo szło na koszty wysyłek. Dlatego teraz optymalizuję koszty. Czekam aż uzbiera się "wish list" i dokonuję większych zakupów. Dodatkowo raz na miesiąc dwa akurat trafiają się promocje. Np. obecnie -15% na absolutnie wszystko u jednego z partnerów. Nie wspominając o okazjonalnych akcjch np w sklepie który zrobił furrorę w czarny piątek. Masę rzeczy kupiłem w promo minus 30-50% a niektóre nawet -90%.  Dlatego się wstrzymuję i poczekam z testami na sklep -15% z darmową wysyłką 🙂  Jak ktoś kupuje dużo, w skali roku ma to znaczenie. A zaoszczędzone kwoty mogę przeznaczyć na kolejne produkty do testów.

A reviwax na pewno kupię... bo cleaner do skór (ujmując to jednym słowem) jest po prostu: klasa. Więc będzie komplet idelny.

13 godzin temu, kecav napisał:

Co do aplikatora, to najlepiej pracuje mi się typowym słoneczkiem, ale mikrofibrowy też jest niezły, chociaż ciągnie trochę więcej produktu.

Słoneczka do tego jeszcze nie używałem, muszę spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Produkt bardzo przypadl mi do gustu - matowe wykonczenie to jest to, czego oczekiwalem.

Mam jednak pytanie - podlokietnik w aucie jest po renowacji systemem Colourlock (zgodnie ze sztuka). Czy polozenie na niego Reviwax moze miec jakis negatywny skutek dla polozonej farby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
W dniu 6.04.2020 o 23:00, Aivars napisał:

podlokietnik w aucie jest po renowacji systemem Colourlock (zgodnie ze sztuka). Czy polozenie na niego Reviwax moze miec jakis negatywny skutek dla polozonej farby ?

Nie widzę problemów. Żadnych negatywnych skutków nie przewiduję.😀

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Master
4 godziny temu, dejnasm napisał:

ten Wax to jest coś jak Versigelung?

Absolutnie nie.  Wosk nie daje zabezpieczenia przed wycieraniem. A nawet jeśli, to minimalne.

4 godziny temu, dejnasm napisał:

Te produkty dwa nowe można stosować do nowych skór? 

ReviBalm niespecjalnie. Tzn. nie zaszkodzi, ale i specjalnie nie pomoże. To raczej odżywka, która ma sens dla skór troszkę starszych, przesuszonych i 'zmęczonych czasem'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.