Skocz do zawartości

Mx Nowicki Detailing Open Day


Rekomendowane odpowiedzi

...dejprobke..... zapachniało  
ja wiem, ze będzie!, będzie fajnie  
Nie próbkę po prostu przy takiej okazji pewnie nie jeden zakup zrodzi się w głowie, więc warto dopytać o takie rzeczy.

Nic darmo, a płacone złotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mumins napisał:

@mx_nowicki Paweł w filmie promującym wydarzenie wspominał, że tego dnia będą ciekawe promocje. Czy planujecie zastosować ogólny rabat na cały asortyment? Myślę, że to przydatna informacja dla osób, które planowały jakieś większe zakupy 🙂

Oczywiście będzie rabat na cały asortyment z wyłączeniem urządzeń PadWasher oraz maszyn polerskich Zentool 🙂.

Przepraszam także za brak wrzuconego wcześniej info ale natłok obowiązków oraz ogrom pracy spowodował, że po prostu umknęło mi to w wirze wydarzeń. Mam nadzieję, że większość skorzystała z Fb i tam wypatrzyła informacje. 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mumins napisał:

Mógłbyś rozwinąć myśl? Czy raczej próbę jej podjęcia?

Poprostu wychodzi na to, że kolega @alexander.p kupuje wszystko zawsze za ceny na półkach i nie upomina się nigdy o żadne rabaty, nie zapisuje się do grup rabatowych itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mumins napisał:

Mógłbyś rozwinąć myśl? Czy raczej próbę jej podjęcia?

nie 🙂

1 godzinę temu, smerf91 napisał:

Poprostu wychodzi na to, że kolega @alexander.p kupuje wszystko zawsze za ceny na półkach i nie upomina się nigdy o żadne rabaty, nie zapisuje się do grup rabatowych itp....

często

1 godzinę temu, david2888 napisał:

Ehhh chciałem bardzo być 😞  wpadłbym z @Funky Witch ale niestety w ten weekend dalszy ciąg przeprowadzki do Wrocławia...

szkoda szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funky Witch @AreK @Mumins @Domel @Zdroja0 dzięki Panowie za dzisiaj. Dzięki Wam poczułem ten magiczny, ulotny 1% w detailingu :good:💪✨

Trzymam kciuki za czerwiec! :-)

A tu kropelki po ręcznej aplikacji SV Concorso. Działo się!

SV.jpg.15fadb1e39de56319cfd18e21f10f8ca.jpg

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było naprawdę super, kto nie mógł być ma czego żałować. Wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera. Poznałem naprawdę ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie wyglądu naszych pojazdów. Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej. Wielkie dzięki dla całej ekipy MX Nowicki za zorganizowanie tak wyśmienitej imprezy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Powolutku studzę emocje.

Po pierwsze dziękuję za masę ciepłych słów , za życzliwość i za to ,że tak bardzo kibicujcie moim pomysłom . 

To co robi ekipa @mx_nowicki to mistrzostwo świata. Coroczne imprezy mają swój wyjątkowy klimat. Nieważny jest temat przewodni eventu.

Ważni są ludzie go tworzący.

Dziękuję😍

Dla mnie ten event był podwójnie ważny.

To pierwsze spotkanie z ludźmi którzy mi zaufali i kupili produkty #osd.

Dziś udało mi się dograć masę rzeczy.

Nie znam jeszcze terminu ale szykuje dla Was super projekt. Tym razem to Wy będziecie mogli pracować przy super obiekcie. Wszystko pod okiem najlepszych trenerów i techników w Polsce.

Trzymajcie kciuki za powodzenie akcji i obserwujcie media społecznościowe oraz forum. 

Takiego projektu w Polsce jeszcze nie było 😉

 

Jeszcze raz bardz dziękuję za ten dzień 👍

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @mx_nowicki za zaproszenie na świetną imprezę. Dziękuję wszystkim, których poznałem, z którymi rozmawiałem za tyle ciepłych słów. Teraz motywacja jest jeszcze większą. 

Imprezę można ocenić na 11 w 10 punktowej skali 🙂

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega mega mega!
Moja pierwsza impreza stricte detailingowa, na której byłem, ale klimat rewelacja!
Bywalem na wielu imprezach motoryzacyjnych, ale naprawdę dawno nie czułem takiego klimatu!
Mega pozytywni ludzie, sporo wiedzy, możliwość pogadania z ludźmi którzy tworzą produkty jakich się używa, wymiany doświadczeń - bomba!
Już wiem, że to nie ostatnia moja wizyta w Mx Nowicki, bo to ten typ imprez, których szukałem :)

Ogólnie wielkie DZIĘKI dla całej ekipy Mx Nowicki za przygotowanie imprezy, coś unikalnego i wartego każdej drogi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 12.05.2019 o 08:34, alexander.p napisał:

Super klimat, jedzonko, ogrom wiedzy, teoria i praktyka. miłe pogawędki emoji106.png
Oby częściej 

To ty chodziłeś z siateczką wosków po hali ? 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, alexander.p napisał:

yyyyy, nie?!

Był tam jeden ziomuś z siateczką z "biedronki" pełną starych i nowych wosków z czapeczką zieloną na głowie 😉 Pokazywał każdemu woski i dyskutował 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Domel napisał:

Był tam jeden ziomuś z siateczką z "biedronki" pełną starych i nowych wosków z czapeczką zieloną na głowie 😉 Pokazywał każdemu woski i dyskutował 😉

nie zauważyłem gościa. 

 

ja to ten brzydal w niebieskiej kamizelce 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, nowyyy napisał:

Panowie, a coś więcej o wosku od ADBL, stworzonym na tą imprezę❓ Niestety zdrowie nie pozwoliło się zjawić, ale kusi możliwość zamówienia zestawu u MX-ów😉

@Chemik ADBL  w rozmowie przyznał, że to będzie typowy letniak - na bazie m.in. wosku pszczelego. Można przewidywać prostą aplikację i ciepły look 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.