Skocz do zawartości

Elite Detailer - De-Iron Red


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

obraz.png.86b5d18d99fb24112bf4511a2b415b8c.png

Cytat

Żelowy preparat do usuwania zanieczyszczeń metalicznych i lotnej rdzy o neutralnym pH i efekcie „krwawienia”. Bezpieczny dla wszystkich powierzchni. Preparat posiada zapach mięty pieprzowej dzięki czemu aplikacja i praca z nim jest przyjemniejsza.

 

obraz.png.8300609e05fa00dedf2a13b21ed0a08c.png

Premiera marki ELITE DETAILER @ProElite @Elite Detailer miała miejsce w czwartek  28 Marca. Ja dostałem deirona w piątek a dziś w sobotę około 24h później wrzuciłem go na względnie mało ubrudzone felgi i podzielę się wami moimi pierwszymi wrażeniami.

#pretest

 

 

Plusy:

+ Jak dla mnie zapach cytrynowy - nie mięta pieprzowa.

+ atomizer (Guala) świetnie rozpyla i nie leje po palcach.

+ atomizer tworzy klejącą piankę na feldze.

+ momentalne krwawi ( o ile to plus 😉 )

+ atomizer dawkuje oszczędnie - ja aplikowałem przesadnie obficie.

 

Minusy:

- na razie nie stwierdzono

 

Inne:

+/- pH nie zmierzone

+/- domywanie nie mierzone

 

Cena:

Cena brutto: 65,90zł za 750ml.

Legendarny ADBL Vampir kosztuje 49,99 za 500ml czyli 750ml kosztowałoby proporcjonalnie 74,98 PLN także nie uważam, że cena Elite Detailer jest wysoka.

 

Mam pacjentów i będę robił porównania z innymi produktami.

Zapowiada się kolejny pachnący deironizer. Jestem ciekaw jak domyje szczury.

you got it yes GIF

 

#domeldetailinglaboratory #domeltestuje #domeltest #domelowapianownica #domelowefelgi

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomizer identyczny jak w moje auto krwawa felga, które kupiłem za 12zł wczoraj w Kaufie 😄 Jajo jest też przełamane jakimś takim dziwnym zapachem.
Co do produktu Elite Detailer: Cena zaporowa, za identyczne pieniądze mamy IronX'a.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

Test domywania - bezdotykowego - dla deironizerów myjką K5 uważam za zakończony.

Trzy produkty:

# ADBL Vampir Light
# Elite Detailer De-Iron Red
# Temachem Iron Out

W bardzo podobnych i porównywalnych warunkach testowych dały bardzo dobre doczyszczenie, bezdotykowo myjką K5.

Ponieważ strumień wody w tym Karcherze ma wąski kąt padania i optymalne ciśnienie, myjki te maja dobrą efektywność domywania.

Myjki miejskie tak zwane bezdotykowe maja szeroki kąt strumienia wody i domywanie może być gorsze.


Dotykowo po użyciu w.w. produktów te dwa deironizery:
# Funky Witch Blue Blood
# Farecla G3 Wheel Cleaner

Jeszcze potrafiły coś wykrwawić z felgi.

 

Moje doświadczenie podpowiada, że nic nie zastąpi mycia dotykowego - ale jeśli kogoś to nie satysfakcjonuje wszystkie produkty wymienione w tym teście powinny dać bardzo dobre wyniki domycia bezdotykowego. Oczywiście uśredniając ilość zmiennych warunków w których każdy z nas pracuje i czy potraficie lancą myjki dojść w każde miejsce  😉

#domeldetailinglaboratory #domeltestuje #domeltest #deironizertest

  • Lubię to 6
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.