Skocz do zawartości

ADBL MATT MAX / Funky Witch mademoiselle


damiano2007

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Zarzucam porównanie dwóch jak wyszło podobnych dressingów - znanego wszystkim FW mademoiselle oraz nowości od ADBL Matt Max.

Podczas testów dressing aplikowałem na fibre i dopiero na plastiki.

Podzielone następująco:

6933478f57d52935gen.jpg

Pyk! zielona fibra to ADBL po lewej stronie, żółta fibra to FW po prawej stronie:

4d252c9ad1f0db3dgen.jpg

ad376e780d5ce985gen.jpg

Suma sumarum po zdjęciu taśmy pod którą jest "jałowy plastik", wyszło tak:

796783e8c5d5333agen.jpg

cea00e063171630agen.jpg

21e5fc3e80d1d8c8gen.jpg

6786c3748402b0c1gen.jpg

 

Pyk jeszcze na innych drzwiach porównanie, ale tutaj nie będę mówił która strona jest która. Ktoś zgadnie i uzasadni? :D

26e1c90a32287ec1gen.jpg

 

Podsumowanie:

Efekt przyciemnienia, wykończenia plastików w obu przypadkach bardzo podobny, nic nie maże wszystko okej. Można polecić oba produkty przy czym można zwrócić uwagę na poniższe

Zapach FW to kwiatowe perfumy babuni, z kolei ADBL to słodkie nie wiadomo co :/

Butle w obu przypadkach są okej.

Atomizer FW pozwala dość ekonomicznie dozować, z kolei ADBL dozuje więcej i parę razy puścił po palach... :O

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rygryss napisał:

prawa 

Hehe na ostatnim zdjęciu to są tylne drzwi. Tam podmieniłem strony dla niepoznaki 😄 dla mnie efekt jest na prawdę bardzo podobny, nie do uchwycenia aparatem. 

Jutro zarzucę coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damiano2007 widzę, że Astra K 😉 Pokaż jak to leży na desce rozdzielczej, bo boczki drzwi to zwykły twardy plastik jak na progach. Ciekaw jestem czy miękka struktura dechy nie "wypiła" bardziej któregoś z dressingów. U mnie w VW Touranie Mademoiselle na desce po wyschnięciu praktycznie nie widać, ciekaw jestem jak jest w przypadku Matt Maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • Moderator

@Tomas-sg co ciekawe jak kupiłem produkt to było to samo, napisałem wtedy na FB do @ADBL i dostałem odpowiedź aby dobrze wymieszać i będzie ok więc odstawiłem produkt na półkę, dzisiaj chciałem użyć i z ciekawości zobaczyłem jak się zachowuje a gluty jak były tak są i nie idzie ich wymieszać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@ADBL nowy Matt maxx juz u mnie 😎 No i dostałem baaardzo fajny gratisy ❤️ Professionalne podejscie i szybkie załatwienie sprawy, Dziękuje bardzo ❤️ 

Teraz mam nowego i starego Matt Maxa i wzieło mnie na przeprowadzenie porównania czy faktycznie galareta cos zmienia w tym produkcie bo moze sie okazać że ten typ tak ma i nie wiele zmieniło to w jego działaniu 

IMG_20200525_092422547.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ADBL również zauważyłem gluty w nowo zakupionym matt maxie 😞 Potrząsałem butelką od około godziny po 1-2 min i nie idzie tego wymieszać. Czy produkt można bezpiecznie użytkować? Czy lepiej to wywalić?

ABPgYUA.jpg

LSN3y4C.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@ADBL Cześć, dzisiaj dojechał do mnie Cleaner oraz Matmax. Z ciekawości zajrzałem do środka przy wymianie korka na atomizer i również mam te grudki. Przy próbie wymieszania osadzają się na rurce. Oprócz efektu wizualnego samego środka  jest jakaś różnica w efekcie końcowym po użyciu tego środka z grudkami a  tego bez tych grudek ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.