Skocz do zawartości

Usuwanie dużej ilości smoły z karoserii


rysa100

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=24269]rysa100[/mention] ogólnie mnie ciekawi jak to auto trafiło do Ciebie, jakie masz co do niego plany ( może kupiłeś w mega okazji, może na handel itp) i co się stało z tym autem


Obstawiam handelek bo na jednym ze zdjęć widać czarne kombi (chyba Merc) bez błotnika



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupiłem na  handel sprowadziłem je z Szwajcarii, staram się kupować auta które wyglądają bardzo źle na nich da się dobrze zarobić. Co do smoły pod uszczelkami to jedyny przeciek pojawił się pod spoilerem jutro postaram się wrzucić fotki z finałowego czyszczenia przed lakierowaniem.

 

Ps. Piertas w tle Jaguar XF

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Współczuję temu kto to kupi...

ani auto popowodziowe ani nic nie spawane tylko ponowne lakierownie i odkręcalne elementy i jeśli smoła/(?) nie powchodziła w nawiewy to nic na bezpieczeństwie nie straci to nie jest ulep z 4 i betoniarki szpachli. Nie można nic popsuć. 

Nie zdziwiłbym się że nieświadomie jeździsz autem po dużo gorszej historii 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rysa100 napisał:

Nowy właściciel nie będzie informowany co się stało

I właśnie dlatego uważam, że to nie w porządku.

 

2 godziny temu, rysa100 napisał:

W czym gorsze jest to auto po naprawie

Zależy jak zostanie polakierowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witajcie

Nie było czasu na naprawę citroena ale w końcu znalazłem chwile wiec ostro zabrałem się do pracy. Wpadł mi do głowy pomysł ze fajnie będzie wyglądać z czarnym dachem wiec postanowiłem wstawić panoramę!

Dach już odwiercony w weekend będę pasował szklany dach.

IMG_20190704_193456.jpg

IMG_20190704_193504.jpg

 

IMG_20190704_194829.jpg

IMG_20190704_194836.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie wyglądać źle 😉

Czekam jak będzie wyglądać finalnie i wtedy na PW mógłbyś podesłać link do sprzedaży lub chociaż dać info o cenie 😉

Osobiście też nie uważam tego za mega nie wporzadku ale lepiej reanimować coś takiego niż sklejać z 3 rozbitków jednego 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22

masz w 100% racje, przynajmniej nie będzie zostawiał 4 śladów na śniegu lub piasku jak niektóre składaki. 

@rysa100

wrzucisz jakąś fotkę z montażu panoramy? Chodzinmi głównie o kwestie uszczelnienia bo dosyć ważne żeby nie przeciekał 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.