Skocz do zawartości

Zymol creame


Rekomendowane odpowiedzi

@Potter mam wrażenie, że wierzysz w istnienie mitycznego "najlepszego wosku" do swojego lakieru. Muszę Cię zmartwić, bo takiego nie ma - podobnie jak obiektywnie najlepszego auta, najlepszego ciastka, czy kawy. Jeden lubi ten, drugiemu bardziej pasuje inny. Zaryzykuję stwierdzenie, że pomiędzy Glasurem, SV Miragem, Concorso, Carbonem czy Creme nie dostrzeżesz na białym większej różnicy 😉 Kup sobie Carbona, a za resztę kasy kup żonie/dziewczynie kwiaty. Gwarantuję, że zwrot tej "inwestycji" dostrzeżesz zdecydowanie bardziej niż różnicę pomiędzy tymi woskami na lakierze twojego auta 😎

 

  • Lubię to 3
  • Okay 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Potter im bardziej będziesz rozkminiał temat, tym trudniej będzie Ci podjąć decyzję - masz to jak w banku. Widać, że zachęcony Utopią bardziej idziesz w kierunku SV (Mirage, Concorso). Więc moja rada - kup któryś z ww. wosków i się nim ciesz, po prostu.

Dopóki nie przetestujesz konkretnego produktu nie dowiesz się czy to jest to, czego szukałeś.

Jeśli nie spełni oczekiwań - trudno, sprzedaż na giełdzie i kupisz coś innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ktm950 napisał:

Zaryzykuję stwierdzenie, że pomiędzy Glasurem, SV Miragem, Concorso, Carbonem czy Creme nie dostrzeżesz na białym...

Nie ryzykuj. Ja stwierdziłem w tym temacie i zrobiło się zamieszanie 

Oberwie CI się od osób, które nie mają nawet chęci porównać produktów w tych samych warunkach. A niestety w różnych warunkach to porównanie jest warte...

pobrane.jpg 

Godzinę temu, Potter napisał:

Chce wypróbować coś z obu flagowy h firm 🙂 i porównać jak się z nimi pracuje 🙂

Więc zamiast zakładać codziennie nowy temat, rób to co my, kupuj, potem odpsrzedawaj, i testuj kolejny. Wyrobisz sobie własne zdanie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.