Skocz do zawartości

Bezpieczna chemia


Karbo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

@Karbo piktogramy oczywiście że tak i na nie trzeba zwracać uwagę, skrajne przypadki gdzie komuś wypadnie butelka z rąk i odrzut chemii będzie taki że wpadnie znaczna ilość deirona do oka mogą być straszne w konsekwencjach, ale jeżeli mgiełka poleci tam czy tu to bym się nie obawiał 🙂 wiadomo trzeba uważać i lepiej żeby nie poleciał ale też nie panikujmy jak Ci trochę deirona poleci na ręce 🙂 rękawiczki to podstawa aby dbać o zdrowie 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat o bezpieczeństwie chemii, @Karbo może bys zarzucił dobrą maską w znośnej dla amatora cenie. Przyznam że sam zacząłem myśleć o bezpieczeństwie. Rękawiczki co prawda w większości przypadków stosuje, natomiast w obecnym okresie ciężko cokolwiek dostać co by ceną nie zabiło.. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, FilipO napisał:

może bys zarzucił dobrą maską

Jasne, żaden problem 🙂 Podrzucę Ci numer na alledrogo : 
9194263334 lub 7053942347
Moim zdaniem jeśli mają Cię ochronić w jakimś stopniu to tylko te, bądź inne o podobnym wyglądzie i specyfikacjach. 


Myślę, że ten 3m to najniższa półka tego za czym w ogóle warto zacząć się oglądać. Szmaciaki nie wchodzą w gre. 

Aha, bym zapomniał. Rodzaje filtrów dopasuj sobie do chemii z którą najczęściej pracujesz. Mi polecono takie przeciwko gazom i parom. Bodajże te właśnie z ogłoszeń A1. Teoretycznie nazywane lakierniczymi. Nie czuję wcale zapachu chemii. Starczają na około 4msc. maska mega wytrzymała, wygodna. Dobierz sobie rozmiar 😉 Ogółem w każdym Bhp to powinno być, więc polecam kupować stacjonarnie 😛

Pozdro! 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.