Skocz do zawartości

ECO SHINE - CAR CLEANER


DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, rygryss napisał:

będziesz zadowolony 

Mam BH i SGC które regularnie na przemian używam zimą z oprysku i jestem zadowolony ale skoro można to samo na mniej $$$ to po co przepłacać,

Choć ostatnio tylko BH bo po SGC miałem lekkie zacieki i plamki. Ale znowu kuzyn to za SGC by się dał pokrajać u niego wypada super. Czort wie od czego to zależne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kuzyn ogarnął busa. I zadowolony. Jest laikiem w naszym temacie, ale stwierdził że SGCO już nie kupi. Bo EC zrobiło robotę. I bus domyty. Więc po co przepłacać.

Robił 50ml na litr wody ciepłej. 

Przy okazji sprawdził Pianę Cartec XL - i robi robotę choć po stronie EC lepiej domyte, PH koncentratu 13, cena około 20 pln.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rudi0018 , różni...

 

 

pomarańczowy to stara formuła i ma ph14, niebieski to ulepszona/nowa formuła. (2018r)

 

pisałem do ES z zapytaniem o to i mi umknęło 

 

 

info jakie dostałem na emaila

To jest ta sama piana. Zmieniła się od 2018 roku receptura na bardziej aktywny i mniej żrący skład.

 

 

 

 

 

 

stary Cleaner

large_CAR-CLEANER.jpg.5713b8cfa6b00e71e4aeeecaf0dc353f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj umyłem na szybko autko robocze żony. Niestety tyle czasu mi zeszło na logistykę. Że jak dotarłem na myjnie to roztwór w moim opryskiwaczu był zimny. Jeszcze wiało, że mi opryskiem zawiewało w gębę. Domyło ale nie byłem zadowolony. Zimny roztwór SG domywa bez zastrzeżeń bo kiedyś sprawdzałem. A tu szału nie było. Mam foto z telefonu ale chyba nie ma co wrzucać. Zrobię 2 podejście z ciepłą zupą i bezwietrznie. To kara, że nie chciało mi się myjki wyciągać w domu.

Tak więc muszę zrobić podejście nr.2

foto przed.jpg

toto po.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szału nie było. Fakt zupa była zimna. Ale kiedyś robiłem taką akcję z zimnym SGCO i domywanie jak na ciepłym. Może, to że zimne, może za dużo towaru poszło z wiatrem. Jak puści mrozek i auto się uwali zrobię już test w domu na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, V1RU$ napisał:

No szału nie było. Fakt zupa była zimna. Ale kiedyś robiłem taką akcję z zimnym SGCO

myślisz, że jak będzie ciepłe to będzie lepiej, chyba nie... jakie zabezpieczenie na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem. Sprawdzę. Na aucie jest powłoka ale nie pamiętam już co. Na forum jak znajdę o niej wątek to napiszę co to było. Jest tu gdzieś takie foto, jak odbija lustro i sufit z pianką u kogoś w garażu.

Ach ta skleroza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.