Skocz do zawartości

Shiny Garage D-Tox vs ADBL Vampire Light


DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem porównać mój ulubiony deironizer D-tox z nowością ADBLa i sprawdzić czy żelik robi robotę.
Aplikowane w temperaturze 3st 
D-TOX aplikuje się oszczędnie i równomiernie, ze względu na żelową konsystencję leży długo na aplikowanej powierzchni.
ADBL aplikuje się okropnie, bez różnicy jakim atomizerem rzuca ścieżkę towaru, przez co nie będzie oszczędnie (mam wrażenie jakbym wrzucił drugie tyle co D-TOXa). Żelowa konsystencja pozwala leżeć długo na powierzchni...  możliwe, że nawet dłużej od D-TOXa, ale spowodowane to może być większą ilością towaru na powierzchni.
Zapach, tutaj ADBL zmiażdżył D-TOXa... w ADBLu nie wyczułem smrodku zgniłych jaj w przeciwieństwie do D-TOXa.

Osobiście dla mnie wygrał ADBL, ale nie znam ceny (pewnie będzie droższy od SG), trudna/nieporęczna aplikacja i ilość wyrzucanego materiału zniechęca mnie do zakupu i na chwilę obecną w dalszym ciągu moim ulubieńcem jest D-TOX. 


Pobawię się jeszcze tymi deironami i możliwe, że jak opanuje aplikację, zmienię zdanie i rodzynkiem zostanie ADBL 🙂

 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rygryss Ciekawe porównanie i w ogóle fajnie, że chce Ci się robić i wrzucać te filmy dla garstki (póki co) widzów, także szczerze dziękuję za Twoją pracę 😉

 

Co do samego testu - faktycznie, wszystkie produkty żelowe ciężej się aplikuje, choć może nie do końca Canyon jest tym atomizerem, który z nimi najlepiej współpracuje (wydaje mi się, że warto takie produkty przelewać do opryskiwaczy w stylu Marolexa - zapomniałem jak się nazywają te najbardziej popularne z grubą ścianką i atomizerami, które oddają produkt przy naciskaniu i odpuszczaniu - wtedy nie trzeba tak celować i używać tyle siły). Nadzieją dla nowego wampirka może być faktycznie brak smrodu 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie ciekawi bardzo cena...

Chyba od tego będzie zależeć czy Vampire Light zastąpi zwykłego vampira czy ADBL będzie miało 3 deirona w ofercie ( Light, vampire, liquid). Czas pokaże 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mumins napisał:

choć może nie do końca Canyon jest tym atomizerem

całkiem możliwe, próbowałem na  trzech i Canyon wypadł najlepiej.

 

 

@Tomas22 , też jestem ciekawy ceny, dla mnie to będzie wyznacznikiem ze względu na dużą ilość produktu przy aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shiny Garage D-tox | 0.5L 29zł | 1L 39zł | 5L 150zł | 25L 690zł

ADBL Vampire Light nie mogę nigdzie znaleźć cen, prawdopodobnie nie trafił jeszcze do oficjalnej sprzedaży i jest dostępny wyłącznie w formie testerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2018 o 09:21, rygryss napisał:

też jestem ciekawy ceny, dla mnie to będzie wyznacznikiem ze względu na dużą ilość produktu przy aplikacji.

Mnie bardziej ciekawi koszt dla usera za pozbycie się typowego smrodku deirona 😁

Jeśli różnica będzie przy 0.5 l okolice 10 zł to ja dziękuję i wolę smrodek 😁 ( cena dotycząca zwykłego vampira )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qlimaxss napisał:

@Tomas22 A z lightem nie ma być czasem tak że ma być ciut droższy od Liquida a tańszy od Vampire.☺

O tym nie mam pojęcia 😉

Wiem że technicznie ADBL celowali w coś pomiędzy ale cena to już inna sprawa 😉 btw ostatnio coś adble zaniedbali nasze forum... Zawsze były prezentacje nowych produktów, istniał temat praktycznie o każdym produkcie a teraz cisza.... Trochę mnie to martwi... 😣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss trzeba zacząć akcje #adbltesknimy 😁

 A tak juz na serio już może by połączyć różne testy Vampire Light w jednym temacie ? @rygryss co Ty na to? Dla potomności będzie łatwiej znaleźć w temacie np. "Vampire light :testy I porównania ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 Na tp wygląda 😂. Jak tylko zobaczyłem Test bylem zdziwiony ze są osobno rozumiem ze @paperson chciał poprostu skupić uwage na bratobujacza walke i jak sobie oba radzą.  Ale mniej będziemy spamować forum tematami podobnej treści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomas22 napisał:

ostatnio coś adble zaniedbali nasze forum... Zawsze były prezentacje nowych produktów, istniał temat praktycznie o każdym produkcie a teraz cisza.... Trochę mnie to martwi... 😣

Nic dziwnego. Skoro pod każdym produktem fala hejtu nawet jeśli ludzie towaru w rękach nie mieli. Firma ma zarabiać a negatywne komentarze w tym nie pomagają. Więc lepiej jak nie ma ich w ogóle - bo nie ma prezentacji. Szkoda... 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 Też uwazam ze wielka , szkoda. 😞 Bo nie kazdy ma możliwość jeżdżenia na targi gdzie pokazują nowosci  Ale tak naprawdę poza hejtem na butelki który sie tu okrutnie przelewał. Większość chwaliła to co było w tych starych pokrzywionych butlach. Oby nie skonczyło się jak z Shiny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Tomas22 , tak ale idzie tego szuwaksu 2X więcej, ostatnio działałem nim na lakierze i w porównaniu do konkrecji zużycie srogie... chyba zostanę przy D-Toxie, zobaczymy jak będzie poważnie na plusie, czy też będzie lał grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.