Skocz do zawartości

[Poznań] Spotkanie regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 925
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam, jestem na forum od dziś :).... kolega Bartek zaprosił mnie na sobotnie spotkanie, jeśli jest jeszcze wolne miejsce? (co było nie było za ciasno w garażu), to ja z chęcią zobaczę jak kompleksowo pielęgnuję się auto, a przy okazji poznam poznańskich specjalistów od detailingu :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, Bartek da ci dane bo nie jestem przy kompie. tym samym liste obecnosci uwazam za zmaknieta! i pierwsze oficjalne sobotnie spotkanie maniakow za zorganizowane. mysle, ze z czasem mozna zrobic z tego cykliczna impreze:P np kazda pierwsza sobota miesiaca czy cos. ustalimy cos w sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszość rzeczy gotowa.. mam nadzieję, że wybaczycie mały bajzelek w garażu;p ale jeszcze nie jest wykończony, więc trochę tam śmieci jest. micie mam, chęci mam, miejsce mam, auto będzie, prąd też zazwyczaj jest. Byle tylko minus 10 nie było..

prognoza mówi o +/-0 stopni.. http://meteo.flaka.pl/

jakoś sobie poradzimy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam na 9 basen z dzieciakami, więc nie narzekaj;p a przed basenem musze wszystko dokończyć, więc pewnie tez 7.00:D

 

 

edit

jeszcze parę spraw zostało do ogarnięcia.. lecę na basen, i widzimy się za chwile;p

 

[ Dodano: 12 Grudzień 2009, 20:56 ]

Poznań dał czadu:) pracuję nad wgraniem zdjęć, wyszły super;) 5 osób, dwie maszyny, 8 godzin pracy, a auto zrobione tylko z grubsza;/ jednak detailing to wymaga czasu..

Za chwile powinny być fotki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pierwsze spotkanie poznaniaków w większym gronie było super :) szkoda tylko że czas tak szybko leciał. Poruszyliśmy też temat wybrania się w parę osób do stolicy i zobaczymy może coś z tego wyjdzie.

 

P.S. Maciej garaż rewelacja , Bartek szacunek za to co masz na pace w fiaciku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.