Skocz do zawartości

[Poznań] Spotkanie regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 925
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

niebawem będzie mały spot. tylko dla tych co byli ostatnio;p bo spot malutki i w innym lokalu. dalsze info wkrótce:)

 

Miejsce- owiane tajemnicą, ktoś już wie;p Wieeeelki garaż:) Pacjent- saab 900 cabrio, zielona butelka metalic. Białe skóry, lakier w kiepskim stanie:) Lub ewentualnie porsche 968 w kolorze seledynowym:D też cabrio;p Wybierzemy na miejscu:D Najbliższa sobota była by idealna, ale mam już inne plany;/ więc albo będzie trzeba to zrobić w niedziele od 13 albo w następna sobotę od 11.

Więc jak, jedziemy?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że szykuje się spotkanko... ja jestem jak najbardziej za :) co do terminu to wolałbym przyszłą sobote (20.02).. ale jak reszta bedzie wolała najbliższa niedziele to pojawie sie w niedziele, w końcu trzeba przetestować nowy sprzęt :ad: .... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem chętny :ad:

Mi pasuje każda godzina, każdego dnia tygodnia :-]

Na razie dysponuje tylko polerką Bosch'a. Cały czas czekam na paczkę z kilkoma kosmetykami. Może do czasu spota zdążę zamówić miernik lakieru.

Jakby brakowało aut, to mogę coś załatwić od ręki, np. najbardziej nas interesujące czarne perły. Z innymi lakierami też nie będzie problemu.

Może następnego spota zrobimy u mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W przygotowaniu nietypowy spot:)

Jest spora robota do zrobienia... Mianowicie, w klubie żeglarski w którym pracuje posiadamy białego forda transita, niestety z racji czasu i charakteru pracy jest już raczej kremowy;p Dogadałem się ze sponsorem, że po jego odświeżeniu zostanie nam ponownie obklejony.

Roboty jest sporo, ale chodzi głównie o potraktowanie lakieru w odpowiednio brutalny sposób:) Wnętrze też pozostawia baaardzo wiele do życzenia, ale czy dam radę coś z fotelami zrobić to nie wiem(myślałem nad pożyczeniem odkurzacza piorącego z komfortu na 1 dzień;p)

Praca będzie wykonywana w hangarze pomiędzy łódkami, wstępnie planuję to na połowę kwietnia.

W ramach podziękowania za pomoc, proponuję rejs najfajniejszą na Kiekrzu łódką s/y Kołobrzeg- zabytkowa cała w teaku. Diabelsko szybka, do dziś wygrywa z nowoczesnymi konstrukcjami;)

 

Czy są jacyś chętni do pomocy? Z racji rozmiaru blach, to chyba tylko osoby z maszynami. No chyba, że ktoś chcę szaleć w środku, a jest tam co robić:D

 

Do pracy proponuję odpalić grila i kilka piwek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm chetnie bym wpadl mam praktyke w polerowaniu jachtow :) takie cos traktujemy zawsze PPS Technology pastami i oczywiscie do protekcji Teflon tez firmy PPS ale w polsce chyba bede dopiero na swieta :(:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.