Skocz do zawartości

[Poznań] Spotkanie regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro stolica organizuje spotkanie klubowiczów, wielkopolska nie może być gorsza ;)

Byliby chętni aby się spotkać w Poznaniu w najbliższym czasie, poznać sie, wymienić poglądami :) czy jest nas w wilkopolsce wystarczająco dużo?

Czekam na informacje, móglbym podjąć sie organizacji spotkania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 925
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jest kolejny chętny;) Witam serdecznie. Jestem przed otwarciem salonu kosmetyki samochodowej z Ostrowa Wielkopolskiego. Chetnie spotkalbym sie w celu wymiany doswiadczen, pogladow itp. Czekam na odp pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Wojtek ma plan! chce doprowadzić auto do opłakanego stanu, potem obklei taśmami, i połowę podda gruntownemu detailingowi;) i będzie pokazywał jak wygląda samochód jeśli się o niego nie dba;p

ewentualnie zbiera bród na naszego spota, byśmy mogli potrenować czyszczenie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest pomysł spotkania się, bo coraz więcej osób z Poznania na forum siedzi. Problem tylko z miejscem, bo musi to być w miarę ciepły garaż;p

Bartek, nie posiadasz możę takiego pomieszczenia?:) U mnie by się dało, ale by trzeba piecyk gazowy odpalić, a takowego nie posiadam.. Tak z Wojtkiem/all4auto rozmawiałem, i zastanawiamy się, czy lepiej teraz jeszcze coś na grudzień montować, czy czekamy na ciepłe dni? Mam sprytny plan, by zrobić jakiś ładny projekt przy okazji spotkania:) Mam w zasięgu znajomych kilka perełek:

1>W124 brabus kolor ciemny grafit, stan- baaardzo zapuszczony, ale blacha super. po prostu mega zasyfiony;p dużo apc, mała polerka i będzie bosko:D

2>Saab 900 cabrio w białej skórze:) Zielony ciemny. Pełno swirlsów.

3>Jak bardzo by ktoś chciał, to może się uda załatwić garbusa w ciemnym kolorze.

4>Fiesta wściekle żółta, ale ja ją mam juz na celowniku jak przyjdzie maszyna, więc może się nie udać:) stan- fatalnie brudny. trzeba by chyba wykapać w czystym apc:DD

To takie moje pomysły;p Kilku nas już jest w Poznaniu, więc wypada się spotkać! Czekam na dalsze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku pomieszczenie się szuka ;) może już na przyszły rok coś wykombinuję ;) także będzie można u mnie przesiadywać i realizować projekty ;) Duży masz ten garaż ? ;) Ja mam jakby co piecyk, ale na parafinę o mocy 3kW ;) Z chęcią bym przy czymś popracował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garaż ma wymiary rozsądne;p 5,9x6,4m, wchodzą dwa auta z luzem obok siebie. Myślę, żę taki piecyk będzie jak znalazł:D a taki piecyk parafinowy nie dymi ani nic? to taki luksusik jak te gazowe? Jedyny minus, to jeszcze nie ma płytek na ziemi, więc nie można być auta w środku czy coś;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto może być Wojtka

No i mniej powierzchni do roboty:) Tylko srebrny to mało popisowy kolor;/ Ale spoko, z tym sie dogadamy;p Zawsze mam w domu fieste i nubire w stanie totalnie zapuszczonym, przy odrobinie szczęścia sa 3 razy w roku na szczotkach;p wielkanoc, wszystkich świętych i boże narodzenie :DDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.