Skocz do zawartości

[Poznań] Spotkanie regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam odkurzacz piorący(puzii 100 lub 200 do wyboru),na co dzień zajmuje sie czyszczeniem tapicerek wiec brudu sie nie boje(nie jedno juz widziałem,nie jedno sie juz robiło)-środki mam dobre róznych firm,wiec wnętrze moze nalezec do mnie-musze tylko wiedziec dokładny termin abym mógł zarezerwować czas sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 925
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

all4auto, timur, sander, super!

Termin postaram się na dniach określić, a proste to nie będzie:D Bo cały bajer w tym, by pomiędzy wyjazdami zdjąć naklejki, wypucować i do tego jeszcze dać do obklejenia:D

Więc ciesze się, że są chętni i mam nadzieję, że jutro podam dokładne wytyczne co do terminu:)

Ale rejs to chyba sobie zrobimy jak będzie cieplej, bo wczoraj to jeszcze lód był na jeziorze:D

timur, a przy okazji wnętrza, to się mam nadzieję czegoś od Ciebie nauczymy:P Bo mi po głowie chodzi powoli odkurzacz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mam kilka bardziej szczegółowych danych:D

Jedyny możliwy termin to 17-18 kwietnia. pozostałe weekendy aż do końca września auto jest w trasie. Po kilku wstępnych rozmowach, wychodzi na to, że w jeden dzień nie damy rady tego fajnie zrobić. W związku z powyższym, robię rozeznanie w klubie co do możliwości zrobienia spotkania dwudniowego z noclegiem:) Mamy tam kilka pokoi, więc można sobie zrobić fajnego spota,, po robocie usiąść przy piwie a rano wrócić do pracy. Dziś będę dzwonił i może czegoś więcej się dowiem.

Myślę, że maksymalna liczba osób to około 10, bo więcej to tylko tłok będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ., a widziales kiedys forda transita z 8fotelami?

Nie, ale dziś widziałem jak moja drobniutka i szczuplutka znajoma żabka sprytnie manewruje swoim ukochanym, siedmioosobowym Dodgem Grand Voyagerem :D tym bardziej wierzę w Wasze możliwości ;):good:

jak będzie mi pasować to się pokaże ze sprzętem i flaszką

zajonc, pamiętaj o odpowiedniej kolejności.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie udac w jeden dzien praca-wezme dwa odkurzacze i pojedziemy w dwóch(w najgorszym wypadku mozemy zrobić tak-jeden odkurzacz i jeden koleś do plastików)co do lakieru to nie wiem nie mam doświadzczenia ile to czasu wam zajmie

jak bede miał robić sam przy zagwizdanych fotelach i podsufitce zejdzie mi koło 4-5 godz+3 godz na plastiki(podłoga i boczki pewnie odpadają bo w busach z reguły jest guma)

co do rozłozenia tego na dwa dni nie jestem pewny jak to sie moze skonczyć po ,,upojnej :D ,,nocy i nie wiem czy tak na kacu :ad: bedzie werwa do pracy z rana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timur, w sumie, skoro tak, to damy radę w jeden może:) a po skończonej pracy można coś niecoś wypić i tyle;p z zewnątrz faktycznie, jeśli uda się jechać na 5 maszyn(taka powierzchnia, że nie będziemy sobie wchodzić w drogę) to faktycznie się może udać:)

We wnętrzu podłoga jest gumowa, ale na boczkach i suficie jest wykładzina;/ niemniej największym problemem są fotele;p

 

 

EDIT

Jednak jest szansa na tego spota 17go kwietnia:D Dogrywam szczegóły, jutro po 12 będę wszystko wiedział. Po prostu w trakcie spotu będę raz po raz uciekał na zebranie będące piętro wyżej:)

 

Ja prawdopodobnie(jeszcze nie wiem) będe tam już od piątku zdejmując naklejki:D Ale to wszystko do ustalenia.

 

Wstępna lista chętnych osób:

1. Kuflik

2. Zajonc

3. All4auto

4. Pawbor85

5. Sanders

6. Timur

7. Łukasz

 

Czyli jeszcze z 3 osoby mogły by wpaść;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi jednak sie wyjazd swiateczny troszke pomieszal i bede jechal 11 i powinnem byc caly tydzien musze auto przerejestrowac wiec i ja pomoge przy fordziku ;)

jak nie bede mial co robic w piatek to przyjade z maszyna do zrywnia naklejek to opierdzielimy go w godzinke :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kiełbaski, ketchup, węgiel, chleb i jakieś tam inne pierdoły kupione:)

Ja jutro od 9 będę, muszę zrobić na plac do popisu oraz zacznę te cholerne naklejki zwalać;/

Do zobaczenia!

Lista przydatnych gratów, których nie mam-

lampy

miernik lakieru

więcej taśmy (mam jedna rolkę).

No i generalnie bierzemy co możemy bo do parkingu blisko jak coś;) Więc może byc w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.