Skocz do zawartości

Audi S4 Avant 3.0 TFSI


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

Auto było rozklejone, bardzo delikatnie umyte i dobrze przygotowane do wydania. Detailershop musiał tylko przeciągnąć tylna lotkę i jakieś punkty, reszta karoserii w stanie pod powłokę 😉

Jutro mijają 2 miesiące od odbioru, a auto będzie miało z 6500 km 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie gwarancja, to IC Wagnera, bo seria jest śmiesznie mała, winach, do tego TCU i ECU DTUK plus dolot i wydech Millteka z DP. W sumie wszystko powinno dać siakieś 430 koni i 630-50 niuta, 3,9 pakę i 13,8-14 do 200. Ale.... gwarancja 🙂 Myślę, że część modów i tak wleci, ale w późniejszym czasie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę na podstawie ofert od niego, także jeśli chodzi o ten temat to mam nawet warunki jak dokładnie wyglada proces gwarancyjny itd. Jeśli masz kompa ABT jakikolwiek inny komponent nieOEM i oni umywają ręce. Jeśli coś się dzieje musisz to zgłaszać do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dobrą jakość wykonywanych uslug przez Pachura Moto, gość którego znam realizuje u nich projekt najmocniejszej bmw m4 w pl

 Na ta chwilę staneli na 800 hp... 

Nie chcac robic OT Napisze ze dla mnoe s4 to auto idealne. Wielkie wielkie gratulacje auta i pięknego koloru. Moj ulubioby odcień 😇 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

To mały update wlatuje 🙂

Skory były zabezpieczane powłoką. Byłem ciekaw jak to wyjdzie. Przejechałem 10000 km, minęło pół roku. Po jednorazowym przemyciu lżejsza wersja cleanera Gyeona wyszło tak:

28-CE5680-CE9-D-451-D-8-F58-FAC8-C4-C03-

 

34-BEFF41-1-D94-45-E0-BD34-0-A15-ED7-C83

68061-C36-69-A2-496-F-8-A1-D-93-A43-FEAF

Każde następne auto dostanie taką powłokę na 100%, świetna sprawa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na profilu FB użyto tych fotek ale zero wspominki że skóra "zapowlokowana" 😁

Mimo to kolega już zapytał co to za powłoka ale też zapytam jak się określa trwałość takiej powłoki i jak się poznaje że dalej "siedzi" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale nawet bez powloki soft cleaner od colorloucka by to umyl 

Bez urazy, ale robiłem trochę skór z przebarwieniem po jeansach, a tu widać niebieski nalot i nie jest tak kolorowo, powłoka jest mega :) nie uchroni w 100%, ale jak bieżąco pielęgnujesz to nie ma śladu na jasnych tapicerkach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie myję Strongiem od nich, czy to zwykła dakota czy merynosy. Musialem się dużo namachać, zmywać, poprawiać. Tu podszedłem, przejechałem raz, wytarłem i tyle. Jeśli mówimy o łatwości użycia to zdecydowanie po stronie Gyeona 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne autko, bardzo zadbane Podoba mi się kolor. Ale szczególnie tapicerka. Sam jednak w swoim aucie obawiałbym się trochę o jasną tapicerkę z uwagi na to, ze jeset skłonna do zabrudzeń. Wydaje mi się praktyczniejsza jest ciemniejsza tapicerka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2019 o 22:07, Arkeolowy napisał:


Bez urazy, ale robiłem trochę skór z przebarwieniem po jeansach, a tu widać niebieski nalot i nie jest tak kolorowo, powłoka jest mega 🙂 nie uchroni w 100%, ale jak bieżąco pielęgnujesz to nie ma śladu na jasnych tapicerkach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ja mam biala skore i soft cleaner wystarcza. co innego jak masz skore przebarwiona i brudna 5 lat, co innego jak auto ma pol roku 🙂 nie ma co sie bac jasnej skory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.