Jump to content
cleantechco

CleanTech Co- Bug OFF!

Recommended Posts

Mamy dla Was kolejn膮 nowo艣膰 馃檪

Tym razem produkt do usuwania owad贸w i innych zanieczyszcze艅 organicznych.聽

Bug Off! to bezpieczny dla lakieru preparat do usuwania pozosta艂o艣ci po owadach i ptasich odchodach z karoserii samochodu. Jego zaawansowana formu艂a pozwala w 艂atwy, szybki i skuteczny spos贸b oczy艣ci膰 lakier i inne powierzchnie Twojego auta z wszelkich zanieczyszcze艅 organicznych, kt贸re mog膮 naruszy膰 w spos贸b trwa艂y struktur臋 lakieru. Stworzona formu艂a pozwala na uzyskanie produktu zasadowego lub neutralnego w zale偶no艣ci od st臋偶enia. Dlatego sprawdzi si臋 zar贸wno przy bie偶膮cej piel臋gnacji, nie naruszaj膮c wosk贸w, oraz przy mocnych zabrudzeniach i pe艂nej dekontaminacji. Przy ni偶szych st臋偶eniach produkt mo偶e wymaga膰 wielokrotnego u偶ycia.

Ceny:

500 ml - 19 z艂

1 l - 29 z艂

5 l - 89 z艂

Silnie skoncentrowany i super przyjemny zapach 馃檪

bug-off.jpg.5941d454c927836898a1a3ff63e6dc06.jpg

Rozcie艅czenie:

Gotowy do u偶ycia 鈥 wysokie zabrudzenia - mo偶e naruszy膰 wosk

1:1 鈥 1:4 鈥 bezpieczne dla wosk贸w, mo偶e wymaga膰 kilkukrotnego u偶ycia przy du偶ych zabrudzeniach

Spos贸b u偶ycia:

1.聽聽聽 Spryskaj ch艂odn膮 powierzchni臋

2.聽聽聽 Pozostaw na oko艂o 60-120 sek 鈥 nie dopu艣膰 do zaschni臋cia

3.聽聽聽 Sp艂ucz wod膮 pod ci艣nieniem.

UWAGA:

Nie pozostawiaj do zaschni臋cia produktu na powierzchni, nie aplikuj na rozgrzane powierzchnie.

Cechy produktu:

- skutecznie czy艣ci organiczne zabrudzenia

- szybkie dzia艂anie

-bezpieczny dla wosk贸w przy ni偶szych st臋偶eniach

Jakie jest PH koncentratu? I czy mo偶na na ten produkt po艂o偶y膰 aktywn膮 piane?聽聽

@Kamil3km聽Takie produkty do usuwania insekt贸w , to najpierw na suchy lakier, a potem po kilku minutach zarzucasz aktywn膮 pian臋.

27 minut temu, david2888 napisa艂:

@Kamil3km聽Takie produkty do usuwania insekt贸w , to najpierw na suchy lakier, a potem po kilku minutach zarzucasz aktywn膮 pian臋.

艢wietnie napisane聽 馃檪

Oczywiscie sam insekt i sp艂ukanie te偶 zadzia艂a聽 馃檪

Ale nadal nie dowiedzia艂em si臋 jakie PH ma produkt 馃槥聽Szczeg贸lnie na tym mi zale偶y bo szukam czego艣 jak najbli偶ej PH 7.

13 minut temu, Kamil3km napisa艂:

Szczeg贸lnie na tym mi zale偶y bo szukam czego艣 jak najbli偶ej PH 7.

a czemu tak ?

Poprzednia zasada innego producenta聽kt贸r膮 u偶ywa艂em na聽samochodzie, popsu艂a mi lampy. Teraz mam nowy samoch贸d i uzna艂em, 偶e b臋d臋 u偶ywa艂 艣rodk贸w g艂贸wnie o naturalnym PH. Wiem, 偶e to nie jest wyznacznik bezpiecze艅stwa. Wiem r贸wnie偶, 偶e to nie b臋d膮 najsilniejsze 艣rodki. Nie zale偶y mi na tym. Tak po prostu b臋d臋 si臋 lepiej czu艂 u偶ywaj膮c takich 艣rodk贸w. Mo偶ecie mie膰 inne zdanie i ja to w pe艂ni rozumiem, bo jestem zwyk艂ym amatorem kt贸ry od czasu do czasu lubi sobie umy膰 samoch贸d.

• Lubi臋 to 1
  • Okay 1

27 minut temu, Kamil3km napisa艂:

馃槥聽Szczeg贸lnie na tym mi zale偶y bo szukam czego艣 jak najbli偶ej PH 7.

Valet Pro Bug Remover ma na etykiecie pH neutral.

Na karoserii u偶ywa艂em wielokrotnie. Na lampach nigdy nie testuje 偶adnych tego typu 艣rodk贸w.

• Lubi臋 to 1

21 minut temu, Kamil3km napisa艂:

ak po prostu b臋d臋 si臋 lepiej czu艂 u偶ywaj膮c takich 艣rodk贸w. Mo偶ecie mie膰 inne zdanie i ja to w pe艂ni rozumiem, bo jestem zwyk艂ym amatorem kt贸ry od czasu do czasu lubi sobie umy膰 samoch贸d.

OT to i nie warto robi膰 z tego burzy i udowadnia膰 jak to pH nie ma znaczenia, czy wr臋cz przeciwnie.

Godzin臋 temu, Kamil3km napisa艂:

Ale nadal nie dowiedzia艂em si臋 jakie PH ma produkt 馃槥聽Szczeg贸lnie na tym mi zale偶y bo szukam czego艣 jak najbli偶ej PH 7.

od 8 do 10 w zale偶no艣ci od st臋偶enia 馃檪

24 minuty temu, rygryss napisa艂:

OT to i nie warto robi膰 z tego burzy i udowadnia膰 jak to pH nie ma znaczenia, czy wr臋cz przeciwnie.

Chodzi Ci o moje聽posty聽w inny temacie? Nie robi臋 burzy ale je艣li dla Ciebie wyznacznikiem jest pH to w sumie nie mamy co dyskutowa膰 馃槈
Masz swoj膮 racj臋, kt贸rej si臋 b臋dziesz trzyma艂 i ja nie mam z tym 偶adnego problemu.
Tak z ciekawo艣ci, mierzycie zawsze pH przed u偶yciem produktu czy wierzycie na s艂owo producentom?

Ciekaw jestem, kto ma dzia艂aj膮cy produkt do usuwania owad贸w o pH neutralnym. Jeszcze si臋 nie spotka艂em z takim 馃槈聽Zawsze zasady, od pH 8 do czasem 12 馃槈

46 minut temu, Kamil3km napisa艂:

Poprzednia zasada innego producenta聽kt贸r膮 u偶ywa艂em na聽samochodzie, popsu艂a mi lampy. Teraz mam nowy samoch贸d i uzna艂em, 偶e b臋d臋 u偶ywa艂 艣rodk贸w g艂贸wnie o naturalnym PH. Wiem, 偶e to nie jest wyznacznik bezpiecze艅stwa. Wiem r贸wnie偶, 偶e to nie b臋d膮 najsilniejsze 艣rodki. Nie zale偶y mi na tym. Tak po prostu b臋d臋 si臋 lepiej czu艂 u偶ywaj膮c takich 艣rodk贸w. Mo偶ecie mie膰 inne zdanie i ja to w pe艂ni rozumiem, bo jestem zwyk艂ym amatorem kt贸ry od czasu do czasu lubi sobie umy膰 samoch贸d.

Czy lampa by艂a nowa oryginalna, czy mo偶e by艂a przeprowadzana tzw. renowacja? 馃槈

Nasz mo偶esz po prostu mocniej rozrobi膰 i b臋dzie lekkim Bug Offem, kt贸ry nie ma szans, 偶eby wyrz膮dzi艂 krzywd臋 (no chyba, 偶e dasz mu zaschn膮膰 na s艂o艅cu i jeszcze go zostawisz na par臋 godzin)聽

32 minuty temu, cleantechco napisa艂:

od 8 do 10 w zale偶no艣ci od st臋偶enia 馃檪

Dzi臋kuje, o tak膮 odpowied藕 mi chodzi艂o鈽猴笍
A co do lampy to nie wiem, nie by艂em pierwszym w艂a艣cicielem tego samochodu.聽

@cleantechco聽shiny garage ma chyba z neutralnym pH, ale nie mia艂em przyjemno艣ci u偶ywa膰 tego produktu. U偶ywa艂em waszego Bug Off'a. Przyjemnie pachnie, robi co ma robi膰. W rozcie艅czeniu te偶 sobie fajnie poradzi艂 z owadami

1 minut臋 temu, cleantechco napisa艂:

Chyba nas nie lubisz 馃槃

sk膮d takie wnioski, jestem bardzo聽tolerancyjny i mam duuuuuuuuuuuuu偶y dystans do 艣wiata detailingu i nie tylko聽lotnik.gif ...聽zwyczajnie nie wchodz臋 w temat, kt贸ry wywo艂a niepotrzebne przepychanki.

jakbym patrzy艂 na pH, zosta艂oby nie wiele chemii do mycia auta...聽

pzdr

29 minut temu, rygryss napisa艂:

jakbym patrzy艂 na pH, zosta艂oby nie wiele chemii do mycia auta...聽

A ja zmierzy艂em pH waszego nowego "Inside Cleanera" 馃槃馃槢馃槢馃槢馃槢馃槈馃槈馃槈