Skocz do zawartości

CleanTech - Bug OFF!


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Mamy dla Was kolejną nowość 🙂

Tym razem produkt do usuwania owadów i innych zanieczyszczeń organicznych. 

Bug Off! to bezpieczny dla lakieru preparat do usuwania pozostałości po owadach i ptasich odchodach z karoserii samochodu. Jego zaawansowana formuła pozwala w łatwy, szybki i skuteczny sposób oczyścić lakier i inne powierzchnie Twojego auta z wszelkich zanieczyszczeń organicznych, które mogą naruszyć w sposób trwały strukturę lakieru. Stworzona formuła pozwala na uzyskanie produktu zasadowego lub neutralnego w zależności od stężenia. Dlatego sprawdzi się zarówno przy bieżącej pielęgnacji, nie naruszając wosków, oraz przy mocnych zabrudzeniach i pełnej dekontaminacji. Przy niższych stężeniach produkt może wymagać wielokrotnego użycia.

https://cleantechco.pl/produkt/bug-off/

Ceny:

500 ml - 19 zł

1 l - 29 zł

5 l - 89 zł

Silnie skoncentrowany i super przyjemny zapach 🙂

bug-off.jpg.5941d454c927836898a1a3ff63e6dc06.jpg

Rozcieńczenie:

Gotowy do użycia – wysokie zabrudzenia - może naruszyć wosk

1:1 – 1:4 – bezpieczne dla wosków, może wymagać kilkukrotnego użycia przy dużych zabrudzeniach

 

Sposób użycia:

1.    Spryskaj chłodną powierzchnię

2.    Pozostaw na około 60-120 sek – nie dopuść do zaschnięcia

3.    Spłucz wodą pod ciśnieniem.

 

 

UWAGA:

Nie pozostawiaj do zaschnięcia produktu na powierzchni, nie aplikuj na rozgrzane powierzchnie.

 

 

Cechy produktu:

- skutecznie czyści organiczne zabrudzenia

- szybkie działanie

-bezpieczny dla wosków przy niższych stężeniach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Dystrybutor
27 minut temu, david2888 napisał:

@Kamil3km Takie produkty do usuwania insektów , to najpierw na suchy lakier, a potem po kilku minutach zarzucasz aktywną pianę.

Świetnie napisane  🙂

Oczywiscie sam insekt i spłukanie też zadziała  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia zasada innego producenta którą używałem na samochodzie, popsuła mi lampy. Teraz mam nowy samochód i uznałem, że będę używał środków głównie o naturalnym PH. Wiem, że to nie jest wyznacznik bezpieczeństwa. Wiem również, że to nie będą najsilniejsze środki. Nie zależy mi na tym. Tak po prostu będę się lepiej czuł używając takich środków. Możecie mieć inne zdanie i ja to w pełni rozumiem, bo jestem zwykłym amatorem który od czasu do czasu lubi sobie umyć samochód.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kamil3km napisał:

ak po prostu będę się lepiej czuł używając takich środków. Możecie mieć inne zdanie i ja to w pełni rozumiem, bo jestem zwykłym amatorem który od czasu do czasu lubi sobie umyć samochód.

OT to i nie warto robić z tego burzy i udowadniać jak to pH nie ma znaczenia, czy wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, Kamil3km napisał:

Ale nadal nie dowiedziałem się jakie PH ma produkt 😞 Szczególnie na tym mi zależy bo szukam czegoś jak najbliżej PH 7.

od 8 do 10 w zależności od stężenia 🙂

24 minuty temu, rygryss napisał:

OT to i nie warto robić z tego burzy i udowadniać jak to pH nie ma znaczenia, czy wręcz przeciwnie.

Chodzi Ci o moje posty w inny temacie? Nie robię burzy ale jeśli dla Ciebie wyznacznikiem jest pH to w sumie nie mamy co dyskutować 😉
Masz swoją rację, której się będziesz trzymał i ja nie mam z tym żadnego problemu.
Tak z ciekawości, mierzycie zawsze pH przed użyciem produktu czy wierzycie na słowo producentom?

Ciekaw jestem, kto ma działający produkt do usuwania owadów o pH neutralnym. Jeszcze się nie spotkałem z takim 😉 Zawsze zasady, od pH 8 do czasem 12 😉 

46 minut temu, Kamil3km napisał:

Poprzednia zasada innego producenta którą używałem na samochodzie, popsuła mi lampy. Teraz mam nowy samochód i uznałem, że będę używał środków głównie o naturalnym PH. Wiem, że to nie jest wyznacznik bezpieczeństwa. Wiem również, że to nie będą najsilniejsze środki. Nie zależy mi na tym. Tak po prostu będę się lepiej czuł używając takich środków. Możecie mieć inne zdanie i ja to w pełni rozumiem, bo jestem zwykłym amatorem który od czasu do czasu lubi sobie umyć samochód.

Czy lampa była nowa oryginalna, czy może była przeprowadzana tzw. renowacja? 😉 

Nasz możesz po prostu mocniej rozrobić i będzie lekkim Bug Offem, który nie ma szans, żeby wyrządził krzywdę (no chyba, że dasz mu zaschnąć na słońcu i jeszcze go zostawisz na parę godzin) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cleantechco napisał:

Chyba nas nie lubisz 😄

skąd takie wnioski, jestem bardzo tolerancyjny i mam duuuuuuuuuuuuuży dystans do świata detailingu i nie tylko lotnik.gif ... zwyczajnie nie wchodzę w temat, który wywoła niepotrzebne przepychanki.

 

jakbym patrzył na pH, zostałoby nie wiele chemii do mycia auta... 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.