Skocz do zawartości

TAC SYSTEM: CERAMIC COAT


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

Używał ktoś ceremic coat? Zastanawiam się nad zakupem ale nic nie znalazłem na temat tego produktu. Producent obiecuje banalną aplikację oraz trwałośc sięgającą do 6-9miesięcy, 150ml za około 60zł ale jakoś forum nie podbija... hmm

 

tac-system-ceramic-coat-150ml-sealant-kr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś w obcych krajach że słabo wypada i że znacznie lepiej jest wydać kasę na Moonlight

 

 

EDYTA - na detailingworld jest wątek - trwałość podobno daje radę ale z uwagi na słabe zachowanie "wodne" ludzie dają na niego Quartz Max. I to właśnie czyni zakup już mało opłacalnym w moim mniemaniu bo za podobne pieniądze mamy właśnie Moonlight'a

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt ogólnie zapowiada się dobrze, skład łatwość aplikacji, trwałość są na korzyść, ale mogę odpowiedzieć dlaczego ja osobiście go nie wybrałem:

Cytat

Once applied, the bonding of the product and the surface enhances itself during the first 7 days,

Wybieram produkty, które szybko się utwardzają. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem TS Ceramic Coat'a krótko przed wprowadzeniem go na polski rynek (dzięki uprzejmości Mariusza z SCS) i od początku miałem o nim dobre zdanie (o TS CC, bo o Mariuszu mam dobre zdanie od dawna 😁 ). Fakt - "kropelkowanie" nie powalało, ale akurat kropelki powoli przestają mnie "jarać". Aplikacja była prosta i bezproblemowa, trwałości nie dane było mi przetestować, bo autko chyba po 1,5-2 miesiącach (może lekko później) zmieniło właściciela - jednak do chwili sprzedaży maska, na której aplikowałem TS CC wyraźnie wykazywała, że "powłoka" ma się dobrze. W naszym klimacie, na aucie typu "daily car" subiektywnie obstawiam, że "powłoka" wytrzymać powinna 4-6 miesięcy.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy nawet i dolną granicę 4 miesiące to i tak w tej cenie jest dobrym wynikiem :). Ja jednak Nie wytrzymałem i sprawiłem sobie powłokę TAC System: Quartz SHINE chociaż temat może się komuś przyda bo na Polskich stronach bardzo mało info odnośnie tego produktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.