Skocz do zawartości

Gdzie w Wawie można samemu ręcznie umyć auto ?


cosin

Rekomendowane odpowiedzi

O ile przegananie myjących swoją chemia w ciagu dnia rozumiem (duzy ruch,duza rotacja aut, myjka ciągle zasilona złotówkami) to nie mogę znaleźć argumentu na nie zezwalanie na takowe prace w nocy oprocz jednego. Możliwe, że na tą chemie to są na myjnie a tym samym scieki,muszą być jakieś zezwolenia. Jednak może taka myjnia, jeśli jest tam obsługa, powinna mieć swoją chemie (oczywiscie nie jakiś syf, ale też nie Hi END)

Jechałbym jak cywilizowany człowiek o 21,płaciłbym kase, pożyczał dwa wiadra, nalewał normalnie wode a nie z butelek 5l po żywcu zdrój ;) i nie poganiany przez nikogo mył auto. Zobaczcie ze 3/4 stanowisk na duzych myjniach po 21 jest pusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja myłem na Puławskiej- naprzeciwko Statoil (z Imielina to kawałeczek) . Może juz się to zmieniło, bo teraz myję auto pod domem i tam nie zaglądam, ale jak przyjeżdżałem tam ok.19-20, to nikogo w budce nie było i na luzie można było sobie działać.

 

Dzieki za info Przem.

 

Ja myślę, że się jeszcze przyjrzę myjni na Jana Rosoła - myjnia Karcher, może w nocnych godzinach nie będzie nikogo i będzie można myć w stylu ninja ;)

 

I też się zgadzam z Wojtoo.. kurde, skoro w nocy to tylko stoi, a i tak placisz za spłukanie zimna wodą, to co im to robi, przecież to zawsze parę złotych zamiast zera. I przecież w nocy nikogo tam nie ma.. a te pare złotych to już jest przecież godzina pracy "opiekuna" tej myjni (nie znam cen tak tylko rzuciłem)...

Raz jeździłem na myjnię w okolicach Pruszkowa, to obsługa była spoko, ale jak sami mowili, właściciel to ch** i od razu goni, nie ważne czy ruch jest czy go nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Ja myję swoje auto na myjni bezdotykowej na ul. Modlińskiej, skrzyżowanie z ul. Drogową. Zazwyczaj myję auto w niedzielę, ale nie ma tam żadnego problemu z myciem auta swoją chemią. Siedzi tam starszy Pan, który nie ma z tym problemu. Często w niedzielę przyjeżdża właściciel myjni (zbiera monety z automatu) i też nie ma z tym problemu. Zazwyczaj myję auto na stanowisku, a jak jest większy ruch to spryskuję i wyjeżdżam ze stanowiska aby umyć ręcznie obok i po myciu ręcznym wjeżdżam na płukanie. Niekiedy jedno stanowisko jest popsute, więc przejeżdżam na to stanowisko i tam myję ręcznie. Oczywiście wodę wożę w baniakach, ale nie jest to dla mnie specjalnie uciążliwe.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Jakby kogoś to interesowało to na ul. Ostrobramskiej 101 otworzyła się nowa myjnia ręczna. Po wcześniejszej rezerwacji możliwe jest wynajęcie stanowiska i samodzielne prace przy aucie.

Punkt prowadzi osoba z forum, także obyta w temacie.

 

Z racji regulaminu forum i braku możliwości reklamy przez firmy nie będące parterami nie podam linka, ani numeru telefonu. Wszystko można sobie samemu wynaleźć.

 

Myślę, że takim postem nie łamię regulaminu, a ułatwię życie sporej ilości forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie wróciłem z myjni samoobsługowej na ul Partyzantów 19, Pruszków. (Aleje Jerozolmskie 498) - jak się jedzie na Pruszków, za biedronką, na światłach:

Ja też tam zaglądam, co prawda nigdy nikogo się nie pytałem tylko na żywioł, nikt nigdy mi jeszcze nie zwrócił uwagi, że swoje wiaderka i środki, a do kanciapki zaglądam bo na 2 trzeba rozmienić kasę i gość ma podgląd na stanowiska. Zresztą wieczorami nie ma tam tłoku. Teren dość spory można spokojnie po myciu gdzieś przystanąć nie przeszkadzając nikomu i QD nałożyć , czy ewentualnie jakąś większą pielęgnację ręczną.

ToxicHero jak byś się tam wybierał wyślij info na PW jak będę miał czas podjadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja w W-wie korzystam z dwóch myjni przy ul. Ordonówny

http://mapa.targeo.pl/Punkt_1,19,20.9524861,52.3318890?l=6639341bec130c69

Obie są po prawej stronie jak się jedzie od ul. Mehoffera.

Powiem szczerze, że na tej dalej (przy rondku) wszystko wydaje mi się w miarę porządne. Są 3 stanowiska zadaszone i jedno pod chmurką, dziś na stanowisku pod chmurką gość miał wiaderko i mył auto ręcznie. W sumie nawet ich szczotki z pianą są miękkie a piana bardzo obfita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cendra, testowałeś może tę myjnię na skrzyżowaniu Mehoffera i Myśliborskiej/Strumykowej?

Nie, na skrzyżowaniu Strumykowej i Ordonówny.

O tym adresie o którym piszesz, pierwsze słysze. Muszę się przejechać przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Cześć! :)

Mieszkam na Tarchominie, poszukuję jakiegoś spokojnego miejsca na umycie swoimi środkami autka. Na Światowida jest pewna myjnia ręczna w budynku, ale niestety słono sobie życzą za udostępnienie na godzinę stanowiska - 100 złotych... :/ Mając na uwadze 2-3 wizyty w miesiącu to trochę sporo.

 

Czy ktoś z Was korzysta, ma zaprzyjaźnione miejsce, gdzie można skorzystać z takiej możliwości w rozsądniejszej cenie?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

676944

Czy ktoś z Was korzysta, ma zaprzyjaźnione miejsce, gdzie można skorzystać z takiej możliwości w rozsądniejszej cenie?

 

Uderz do Naszego partnera, Myjnia Na Dwa Wiadra. Z tego co pamiętam to za godzinę wynajęcia stanowiska jest 30 złotych, my jako forum mamy chyba kilka procent rabatu. Nie raz sam myłem i trudno o lepsze warunki. Są Nilfikski, PA, kompresor, ciepło na hali, trzy stanowiska przedzielone kurtynami. Jeżeli zabraknie coś z chemii to chłopaki poratują :good:

 

Żeby nie być gołosłownym wykopałem kilka zdjęć, co prawda z samochodem, ale widać jak fajne są warunki na hali :good:

 

14976197_1407164729301635_1859154036_o.jpg

DSC01219.jpg

DSC01220.jpg

DSC01285.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.