Skocz do zawartości

Gdzie w Wawie można samemu ręcznie umyć auto ?


cosin

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj

www.washandgoostrobramska.pl

Długo nic nie pisaliśmy... więc piszemy...
Wszystko co dobre niestety szybko się kończy.
Czy 3 lata Naszej działalności to szybko?? 
Dla nas to całe życie...
Po drodze było sporo miłych chwil, przyjemności ,radości z Waszego zadowolenia ,nauki i parę rozczarowań. Czas leci nieubłaganie ,nie dając nam chwili oddechu.
Ostrobramska 101 z końcem tego roku mówi Wam do widzenia.
Mamy nadzieję,że zostajemy w Waszych głowach jako coś więcej niż DOBRA MYJNIA RĘCZNA.
Dziękujemy za zaufanie.
 

Ktoś poleci coś innego w Warszawie, najlepiej południowe dzielnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W Piasecznie jest nasz partner, Myjnia Na Dwa Wiadra. Z tego co pamiętam to za godzinę wynajęcia stanowiska płacisz 30 złotych, my jako forum mamy chyba kilka procent rabatu.

Nie raz sam myłem i trudno o lepsze warunki. Są Nilfikski, PA, kompresor, ciepło na hali, trzy stanowiska przedzielone kurtynami. Jeżeli zabraknie coś z chemii to chłopaki poratują :good: poradzą również jak potrzeba. Generalnie super miejscówka

pozdrawiam, acidmk

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2018 o 07:24, acidmk napisał:

W Piasecznie jest nasz partner, Myjnia Na Dwa Wiadra. Z tego co pamiętam to za godzinę wynajęcia stanowiska płacisz 30 złotych, my jako forum mamy chyba kilka procent rabatu.

Nie raz sam myłem i trudno o lepsze warunki. Są Nilfikski, PA, kompresor, ciepło na hali, trzy stanowiska przedzielone kurtynami. Jeżeli zabraknie coś z chemii to chłopaki poratują :good: poradzą również jak potrzeba. Generalnie super miejscówka emoji3.png

pozdrawiam, acidmk
 

Serio? Można sobie samemu obmyć auto na ich stanowiskach? Co trzeba mieć ze sobą, a czego można użyć z ich arsenału? Wiadra trzeba mieć własne czy nie? Możesz coś przybliżyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wszystko jest do dogadania, Tomek to bardzo pozytywny koleś :)

Możesz przywieść wszystko sam, możesz część wypożyczyć od nich...nawet chemią poratują jak będzie trzeba. Wiadra, pianownice, rękawice...Oni wszystko mają bo to myjnia detailingowa :D Jak coś podpowiedzą co i jak :) .

Naprawdę polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodas byłem w na2wiadra kilka razy i polecam. Świetne miejsce, dobrze wyposażone - myjka, odkurzacz, kompresor do osuszania. No i Tomek właściciel, z którym można pogadać na każdy temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 1.04.2015 o 07:14, CZVRNY napisał:

Po 21:00 na Jana Rosoła - Myjnia Karcher cisza spokój. Myłem już kilkanaście razy. ;)

 

W dniu 13.04.2015 o 20:16, morski_kalmar napisał:

Potwierdzam. W nocy nie ma tam żywej duszy, cisza i spokój. No i przynajmniej działają wszystkie lampy czego nie można powiedzieć o innych ursynowskich myjniach.

Nadal można tam myć? Chętnie bym się wybrał dopieścić auto, a to dla mnie dobra lokalizacja. 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu ‎22‎.‎03‎.‎2019 o 21:34, mniechcial napisał:

Czy zna ktoś miejsce w okolicach Marek, Zielonki lub Wołomina gdzie można samemu umyć auto?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Ja znam !!
Między rondem w Zielonce a radzymińską jest myjnia z dużym zapleczem miejsca na mycie auta która nazywa się Blue Wash , polecam. Mają nawet całkiem niezłą pianę.


P.S. Może jakiś spocik ja z Ząbek 🙂

Pozdrawiam,
Rafał

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
  • 7 miesięcy temu...

Nic się w tym temacie nie zmieniło? Nadal brak takich miejsc?

 

EDIT: Dla zainteresowanych tematem: 

Na Białołęce, konkretniej tutaj: Myjnia samochodowa Białołęka - Myjnia Bezdotykowa Perfect Wash
509 878 414
https://maps.app.goo.gl/3B8T4ghCJPW7ehmz5?g_st=ic w godzinach wieczornych pełno jest zapaleńców, którzy myją samochody wszelkiej maści kosmetykami. 

Byłem tam już trzykrotnie i wieczorem (po 22) nikt się do nikogo nie przyczepiał. Bardzo fajne stanowiska, dość drogo (okolice 1zł/30sec) ale piana dobrej jakości. 

Jednym słowem polecam, byle nie wszyscy naraz, zabookujcie mi stanowisko 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.