Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


Rekomendowane odpowiedzi

To i ja coś dorzucę od siebie. Mam dwa flafi drajery i jak dla mnie ten ręcznik niczym szczególnym się nie wyróżnia. Jest w porządku, spełnia swoje zadanie, ale jak dla mnie jest to większa wersja ręcznika od K2 (takiego pomarańczowego). Bardzo przyjemnie za to pracuje mi się żółtym waflem od Megsa. Jest taki "poręczniejszy" i porównywalnie chłonie wodę. Niestety nie poprę swojej opinii stosem badań laboratoryjnych, ani porównaniami do 35 innych ręczników, ponieważ jest to całkowicie subiektywna opinia, ale kolejnym zakupem będzie inny wafel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

michałoś,

ja mam wafel sonusa i tez fluffiego i prawda jest taka ze musze dokupic drugiego sonusa bo jak dla mnie wypada duzo lepiej jesli chodzi o delikatnosc i wciaganie wody a podobno sonus jest praktycznie idento jak wafel od sv ale w dobrej cenie :)

bedziesz zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

michałoś,

Wafel Sonusa możesz brać w ciemno :good:

Od czasu, kiedy go używam Fluffy leży w szafie.

Możesz rozważyć jeszcze ProfiPolish Wasser Magnet Antracyt.

Co prawda nie używałem go, ale opinie ma bardzo dobre. Może wypowie się ktoś, kto ma porównanie do Sonusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o porównanie ProfiPolish Wasser Magnet Antracyt do wafla sonusa,to zdecydowanie lepiej wypada ten pierwszy,jest to droższe rozwiązanie,ale skuteczne i starcza na dłużej. Sonus też zbiera pozytywne opinie,myślę że warto wybrać któryś z tych dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja używam żółtego wafla od temachem ale jako ze już trochę wysłużony jest zastanawiam się nad nowym, miałem już zamawiać drugi taki sam ale zauważyłem, ze pojawił się też jakiś inny niebieski waflowy również od temachem testował ktoś może? Jakieś róznice na + bądź - w stosunku do żółtego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.