Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


Rekomendowane odpowiedzi

A ja obawiam się że będzie mega nieporęczny.

 

Tak właśnie wygląda, ale na detailerski ręcznik kapielowy jak znalazł.

Lepiej mieć 2 mniejsze niż jeden potężny, tymbardziej jak wodą nasiąknie to może być niezła locha do noszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Koledzy, koleżanki - szybkie pytanie:

http://temachem.sklep.pl/opis/id,2482100/

 

Czy to jest fluffy dryer ? Na zdjęciu wygląda, że tak, ale żadnej informacji o nim nie ma. Generalnie to najkorzystniejsza oferta (wliczając wysyłki); potrzebuję 2 szt. Chyba, że znacie inne miejsca, w których będzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

A ja mam takie dziwne pytanko.

Jaki jest prawdziwy Fluffy Dryer znaczy się kto go produkuje? bo tak latam online po sklepach i widzę generalnie te same zdjęcia a producenci rożni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie dziwne pytanko.

Jaki jest prawdziwy Fluffy Dryer znaczy się kto go produkuje? bo tak latam online po sklepach i widzę generalnie te same zdjęcia a producenci rożni .

 

Według mnie Monster Shine ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monster Shine produkuje Fluffiego :shock: ? C'mon... :kox:

 

Taka firma wg istnieje czy to brand jednego ze sklepów?

 

Fluffy Dryer'a produkuje jakaś fabryka, sprzedaje hurtowniom od których biorą sklepy i je nazywają po swojemu. Tak samo jest z aplikatorami typu "słoneczka" (te najtańsze), żółtymi szczotkami do felg ala meg's, glinkami no name itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam ręczników waflowych. Najpierw Megsa, potem Sonusa, a teraz szarego SV.

Ten ostatni miażdży dwa pierwsze. Wystarczy lekko wilgotny położyć na mokry lakier i delikatnie poklepać. Cała woda wsiąka. Po osuszeniu elementu. np. maski, wykręcam ręcznik i kładę na kolejny element. Zauważyłem, że lepiej mi się pracuje, gdy przykładam na lakier ręcznik złożony na pół.

Potem nano express SV lub jakiś quikdetailer z carnaubą i jest ok.

Piorę ręcznik w szarym mydle i obficie płuczę. Po wyschnięciu jest jak nowy.

Z fluffy nie mam doświadczeń, ale po komentarzach w tym wątku, na pewno kiedyś spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od nich water wizard i daje radę - dobry ręcznik za małą kasę. Do Fluffiego moim zdaniem nie ma podejścia pod względem chłonności wody ale i tak lubię nim pracować. Znajomy porównywał z water magnetem Meg'sa i nie zauważył większych różnic.

Jest to (water wizard) mój ulubiony ręcznik do wycierania po myciu ONR'em gdzie np. Fluffy moim zdaniem kiepsko się sprawdza.

Mam go od jakiś 2.5 roku i dalej sprawuje się tak jak po wyjęciu z opakowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam ręczników waflowych. Najpierw Megsa, potem Sonusa, a teraz szarego SV.

Ten ostatni miażdży dwa pierwsze. Wystarczy lekko wilgotny położyć na mokry lakier i delikatnie poklepać. Cała woda wsiąka. Po osuszeniu elementu. np. maski, wykręcam ręcznik i kładę na kolejny element. Zauważyłem, że lepiej mi się pracuje, gdy przykładam na lakier ręcznik złożony na pół.

Potem nano express SV lub jakiś quikdetailer z carnaubą i jest ok.

Piorę ręcznik w szarym mydle i obficie płuczę. Po wyschnięciu jest jak nowy.

Z fluffy nie mam doświadczeń, ale po komentarzach w tym wątku, na pewno kiedyś spróbuję.

 

tego:

 

660.jpg

 

:?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.