Skocz do zawartości

CleanTech - Tech Cleaner


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, maciek-drummer napisał:

@menior czyli możesz śmiało stwierdzić, że produkt działa? 😉

Na oko tak (pierwszy raz uzywam) by stwierdzic bardziej smialo musialbym uzyc na bardziej zatkanym kliencie 😁 na tym supegloss+ mial sie calkiem dobrze,do tej pory uzywalem w tym celu szampon kwasowy Purifica,Tech cleaner to ma byc tanszy zamiennik 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 godziny temu, menior napisał:

Postanowilem nie kombinowac i uzyc waszego tech cleanera w czystej postaci w pianownicy recznej (1:20) jako pre-wash,typowej piany to on nie robi,takie bardziej mleko ale trzyma sie dosc dlugo i domywa dobrze(choc auto nie bylo bardzo brudne) efekt odetkania widac zwlaszcza na reflektorach gdzie jesienia dawalem dluxa i na szybach gdzie dawalem wtedy tez NW na reszcie gorzej stwierdzic bo 3 miesieczny supergloss+ nie byl szczegolnie zapchany 

 

 

 

Kwasowe produkty nie pienią się tak jak zasady 🙂

Możesz też spróbować jako oprysk z butli  😉

1 godzinę temu, menior napisał:

Na oko tak (pierwszy raz uzywam) by stwierdzic bardziej smialo musialbym uzyc na bardziej zatkanym kliencie 😁 na tym supegloss+ mial sie calkiem dobrze,do tej pory uzywalem w tym celu szampon kwasowy Purifica,Tech cleaner to ma byc tanszy zamiennik 😄

pamietaj też że pełny potencjał produktu wykorzystasz dopiero z rękawica (nie z oprysku)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor
13 godzin temu, menior napisał:

Jesli chcialbym uzyc Tech cleanera zamiast normalnego szamponu w wiadrze to w jakim bezpiecznym stezeniu dla wosku moge uzyc ? 

Tak jak napisane na etykiecie 1: 50 do 1:200. 1:20 czy 1 do 30 tez krzywdy nie zrobi ale jako szampon wystarczy nawet 1 do 200 (w zależności od zabrudzeń)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Testowalem Tech cleanera jako zwykłego szamponu i w tym zastosowaniu chyba najbardziej mnie przekonal,pomimo najmniejszego zalecanego stężenia(1:200) pieni sie fajnie i dobrze domywa 🙂 

20190428_155805.jpg.64fa0608d741dc815700b269d765b3e7.jpg  

Czego nie rozumiem to efektu odtykania,bo jak mam rozumiec taki oto efekt,tu po myciu wstepnym gdzie widac hydrofobe nieco juz slaba na 2 miesiecznym LSP ale widac wyraznie 

20190416_163809.jpg.b277e1aec54aaf5b3e156f089e7aab82.jpg

A tu po umyciu waszym szamponem,kompletna tafla…..pomyslalbym ze LSP zostalo po prostu zmyte gdyby nie fakt ze przy poprzednim myciu bylo podobnie i hydrofoba wrocila,czy mam rozumiec ze wasz szampon jak wiele innych neutralnych zapycha zamiast odtykac ? Czy jest jakies inne wytlumaczenie tego zjawiska 

20190428_161008.jpg.17deb8ff99ef8a10d83c90ae184fada1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 minutę temu, menior napisał:

LSP to Boncer's Bead Juice,tafla po myciu recznym(tech cleaner 1:200) i splukaniu

1. Nie znam produktu ale LSP kiedyś w końcu umiera - być może padło?

2. Hydro sprawdzamy na suchym aucie po umyciu, spłukaniu i osuszeniu. To, że tafluje przy płukaniu nie oznacza, że hydro zabite 😉 

Na pewno nasz szampon nie zatyka, tylko właśnie wspomaga odtykanie i przywracanie hydro 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cleantechco 

1.tez tak pomyslalem po poprzednim myciu tym samym szamponem ze juz po prostu padlo...ale kolejne mycie i po myciu wstepnym hydro jednak wraca 

2.To prawda ale nie po wszystkich szamponach takie zjawisko wystepuje,po kwasowym takiej tafli sie nie spodziewalem,ale bede eksperymentowac dalej 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
42 minuty temu, menior napisał:

@cleantechco 

1.tez tak pomyslalem po poprzednim myciu tym samym szamponem ze juz po prostu padlo...ale kolejne mycie i po myciu wstepnym hydro jednak wraca 

2.To prawda ale nie po wszystkich szamponach takie zjawisko wystepuje,po kwasowym takiej tafli sie nie spodziewalem,ale bede eksperymentowac dalej 

Jeszcze jest taka możliwość, że nie do końca wypłukany szampon był.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@cleantechco Pytanko. Dziś zakupiłem Wasz Tech Cleaner. Wnioskując z tego wątku, to mam starą etykietę w nowej mlecznej butli? Czy totalnie stary produktu z etykieta starą? Chodzi stężenie mycia ręcznego.

60928680_2275157512726203_8913669989613961216_n.jpg.05cd301e72bc706668df97aaf2dbc48b.jpg

Na etykiecie mam 1:10 - 1:50

 

a w tym wątku wspominacie (tak samo na stronie Waszej), że mycie ręczne, to 1:10 - 1:200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, david2888 napisał:

@cleantechco Pytanko. Dziś zakupiłem Wasz Tech Cleaner. Wnioskując z tego wątku, to mam starą etykietę w nowej mlecznej butli? Czy totalnie stary produktu z etykieta starą? Chodzi stężenie mycia ręcznego.

60928680_2275157512726203_8913669989613961216_n.jpg.05cd301e72bc706668df97aaf2dbc48b.jpg

Na etykiecie mam 1:10 - 1:50

 

a w tym wątku wspominacie (tak samo na stronie Waszej), że mycie ręczne, to 1:10 - 1:200

Prawdopodobnie odkleila się naklejka z nowym rozcienczeniem 🙂 watpie żebyś gdziekolwiek dostał jeszcze starą formułę  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cleantechco napisał:

Prawdopodobnie odkleila się naklejka z nowym rozcienczeniem 🙂 watpie żebyś gdziekolwiek dostał jeszcze starą formułę 

Może tak być bo etykiety, naklejka ledwo się trzyma i jakoś nie równo naklejone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
8 godzin temu, david2888 napisał:

Może tak być bo etykiety, naklejka ledwo się trzyma i jakoś nie równo naklejone

Tech Cleaner od tygodnia ma całkiem nowe etykiety wielojezykowe, dodatkowo na lepszym materiale, który się  w końcu nie odkleja. Parę innych produktów też już je ma, sukcesywnie kolejne produkty dostaja nowe etykiety.

Niestety przez 2 lata meczylismy się  z nieudanymi etykietami ale koniec końców udało się problem rozwiązać  🙂

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cleantechco napisał:

Tech Cleaner od tygodnia ma całkiem nowe etykiety wielojezykowe, dodatkowo na lepszym materiale, który się  w końcu nie odkleja. Parę innych produktów też już je ma, sukcesywnie kolejne produkty dostaja nowe etykiety.

Niestety przez 2 lata meczylismy się  z nieudanymi etykietami ale koniec końców udało się problem rozwiązać  🙂

Czyli problem odłażących etykiet znika całkowicie ?

Faktycznie na Waszych produktach mi się odklejały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
22 godziny temu, V1RU$ napisał:

Czyli problem odłażących etykiet znika całkowicie ?

Faktycznie na Waszych produktach mi się odklejały.

Citrus Foam 1l i 5l nowa etykieta

Tech Cleaner 500ml, 1l i 5l nowa etykieta

Tire & Rubber Cleaner 500ml, 1l i 5l nowa

Apc 1l nowa

Inside Cl 1l nowa

Clean wheel 1l nowa 

Bug off! 500ml i 1l nowa 

EasyOne 1l juz za moment nowa

Reszta wkrótce  🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

@cleantechco Użyłem tydzień temu Waszego Tech Cleanera w stężeniu 1:20 do umycia auta, na którym z przodu (zderzak, maska, dach) leży CQuartz 3.0, a na drzwiach i tylnej części auta Fusso w starej wersji. Obydwa produkty nakładane 22.09.2019. Od tamtej pory przejechałem około 5.500km. Po takim myciu hydro na powłoce było bardzo ładne, czyli takie jak do tej pory. Jednak na panelach gdzie położone było Fusso kompletna tafla.

Pomyślałem, zaburza hydro wosku, więc zaplanowałem kolejne mycie zwykłym szamponem po tygodniu, aby sprawdzić co się dzieje. Niestety i po tym myciu kompletna tafla. Samo płukanie po jakimś czasie również skutkuje taflą. 😕

Czy możliwe jest, że Tech Cleaner w stężeniu 1:20 jednak nie może być używany jak normalny szampon ponieważ jest za mocny dla wosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qukie napisał:

Użyłem tydzień temu Waszego Tech Cleanera w stężeniu 1:20 do umycia auta

Chcesz powiedzieć że wlales 500ml produktu do wiadra na 10l wody? 😂

Do mycia ręcznego daje się jakeis 50ml na 10l wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 a czytałeś etykietę produktu? Na mojej wersji jest wyraźnie napisane, że do odtykania powłok stosować stężenie 1:20 co też mi się wydawało bardzo wysokie i mało ekonomiczne, ale postanowiłem spróbować. Dodatkowo nawet w tym wątku post #30 Cleantech podaje, że w wiadrze stężenie 1:20 czy 1:30 krzywdy nie zrobi. 🙄 Ile szamponu daje się na ile litrów wody to chyba każdy producent określa indywidualnie w zależności od szamponu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cleantechco Użyłem tydzień temu Waszego Tech Cleanera w stężeniu 1:20 do umycia auta, na którym z przodu (zderzak, maska, dach) leży CQuartz 3.0, a na drzwiach i tylnej części auta Fusso w starej wersji. Obydwa produkty nakładane 22.09.2019. Od tamtej pory przejechałem około 5.500km. Po takim myciu hydro na powłoce było bardzo ładne, czyli takie jak do tej pory. Jednak na panelach gdzie położone było Fusso kompletna tafla.
Pomyślałem, zaburza hydro wosku, więc zaplanowałem kolejne mycie zwykłym szamponem po tygodniu, aby sprawdzić co się dzieje. Niestety i po tym myciu kompletna tafla. Samo płukanie po jakimś czasie również skutkuje taflą. 
Czy możliwe jest, że Tech Cleaner w stężeniu 1:20 jednak nie może być używany jak normalny szampon ponieważ jest za mocny dla wosku?

1:20-10 to do oprysku, przetarcia fibrą jak QD - ale w przypadku powloki a nie wosku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 godziny temu, Birkhof napisał:


1:20-10 to do oprysku, przetarcia fibrą jak QD - ale w przypadku powloki a nie wosku

Tak właśnie. 

Powłoki 1:20 oprysk przy bardzo mocnych zabrudzeniach 🙂

wosk przy takim stężeniu i ruchu mechanicznym (rękawicą) zje.

woski w większości przypadków to delikatna sprawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.