Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebne opinie nt Toyoty Celica 1.8 VVT-i (143 km) VII gen. Ktoś, coś? :P

blaszczu - ten temat to "zakup nowego samochodu" - Celica chyba kilka lat temu wyprzedana w salonach... ;)

 

VII gen - to dla kobiety ma być? :kox:

 

Przejrzyj temat cały to zobaczysz, że nie jest to tylko temat o nowych samochodach ;) Nie, auto miałoby być dla mnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebne opinie nt Toyoty Celica 1.8 VVT-i (143 km) VII gen. Ktoś, coś? :P

blaszczu - ten temat to "zakup nowego samochodu" - Celica chyba kilka lat temu wyprzedana w salonach... ;)

 

VII gen - to dla kobiety ma być? :kox:

 

Przejrzyj temat cały to zobaczysz, że nie jest to tylko temat o nowych samochodach ;) Nie, auto miałoby być dla mnie :good:

Kolega ma, użytkuje dość intensywnie, auto ma założone LPG i sprawuję się wzorowo. Usterek zero tylko bieżąca eksploatacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

geno, :good::song: ,dzisiaj miałem okazje zapoznać się bliżej z 7 GTI na kolana nie powaliło :dontknow: na parkingu stało też drugie GTI które zrobiło tylko 10 kilometrów i wróciło do ASO na lawecie i już 4 tydzień rozkładają nad nim ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTI w Perfomance jest mega szybkie :shock: 6,0 do paczki to ja teraz robię swoim, a tamten ma tylko "230" koni i 6,2 :good: Fakt, mechaniczna szpera dużo daje ;)

 

Rka to Rka, 4 łapy, odpowiednia moc, a nadal cichociemne auto i nudno środek - lubię to :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeździłem trochę doblokiem, bardzo wygodne auto dla kierownika, wysoko siedzisz, co do mechaniki, to zawias prosty jak podanie dłoni, ale ilość miejsca w komorze silnikowej skutecznie utrudnia ew. naprawy osprzętu silnika. a montowane tam jtd są spoko ;)

Więcej jeździłem combo, inna bajka, też wygodny, ale dużo sztywniejszy, nisko siedzisz, no i jeździłem B+LPG to też o ropniakach się nie wypowiem.

Jeśli nie musi być nic super świeżego, to może pomyśl o poprzednim caddy (tym na polo 6n) z SDI/TDI. Części od groma, samochód wygodny dla osoby do 1.8 tylko nie ma opcji drzwi bocznych przesuwnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ja mam pytanko - planuję na styczeń zakup jakiegoś auta do przewożenia towaru

myślałem o Fiacie Doblo ...jakies doswiadczenia z tym sprzętem? ew polecenie innego w tym typie?

 

pooglądaj Dacia Dokker, kumpel ma i sobie chwali, wcześniej miał Kangoo i twierdzi, że poza kilkoma różnicami wewnątrz to reszta jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie starszy odpada - po nowym roku nówkę chcę zakupić zeby VAT odliczyć(zmieniają się przepisy na stare do czasu wprowadzenia nowych) - co do Dacii - jakoś do mnie nie przemawia- marka -problem z odsprzedażą będzie albo marne pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak - tylko róznica w cenie opla a doblo jest w wersji średniej ponad 10000 zl ;) więc jak będzie się dało odliczyc VAT od fiata to już fajna cena wyjdzie http://cenniki.fiat.pl/katalogi/fiat/Do ... k_2013.pdf a wizualnie Doblo jako tako wygląda :) jak jeszcze uda się trafić coś w noym roku z 2013 to i cene się jeszcze utnie w salonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę po prostu najmniejszego sensu by możliwość odliczenia VATu od samochodu, wykorzystywanego do prowadzenia działalności była uzależniona od typu pojazdu.
Generalnie chodzi wyłacznie o to, żeby tych odliczeń było możliwie jak najmniej. W mediach to się nazywa "ułatwienia dla małego i mikro biznesu" :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.