Skocz do zawartości

Clean Hands Tire Applicator


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Kolejny produkt, który pojawi się w naszej ofercie.

Aplikator do dressingu do opon z wygodnym plastikowym uchwytem :)

Myślimy ,że to bardzo ciekawa opcja, tym bardziej ,że cena będzie w okolicach klasycznych aplikatorów gąbkowych :)

 

DSC_0009.JPG

DSC_0010.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreeeeeszcie ktoś "skopiował" pomysł megsa w którym gąbka rozlatywała się po kilku oponach :) mam nadzieję że wasza będzie trwalsza. Czy przewidujecie również sprzedaż samych gąbek czy za każdym razem będzie trzeba kupić z "plastikiem"? Tak czy siak kolejny produkt który na pewno kupię :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś identyczne, ale mi one jakoś nie podpasowały :) O ile jako tako sprawdzały się przy dressingach mocno płynnych, to wszelkie żele i opony mocno upstrzone wzorkami były już mega frustrujące w nakładaniu. Gąbka w moim była zbyt miękka i przy mocniejszym dociśnięciu wciskała się w obudowę, miałem też poczucie zbyt małej kontroli nad aplikatorem :) Problemem zawsze było też dla mnie dokładne posmarowanie miejsca styku opony z podłożem bez konieczności przestawiania auta. Ja zawsze jakoś jednak wolałem założyć rękawiczkę i pracować zwykłym niż tego typu. 

Ale może tutaj niektóre z tych wad zostały poprawione i będą znacząco lepsze ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikator już podejrzałem na fb i to jest dokładnie to czego mi trzeba ale teraz nasuwa mi sie jedno pytanie: Czy będzie druga plastikowa część tego aplikatora? 
Tak aby można było go zamknąć i niczego nie brudził w torbie, szafce, na półce z kosmetykami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Panowie, aplikator nie jest idealny. Gdyby była możliwość zabrania takiego z wymiennymi wkładami, z pokrywką to na pewno byśmy to zrobili. Mimo wszystko jesteśmy przekonani ,że jest to fajna alternatywa dla aplikatorów na rynku. Niewątpliwą zaletą naszego jest uchwyt i cena, która będzie 4x niższa niż podobnego produktu.

Konkurencją mają być podobne aplikatory gąbkowe , nad , którymi ten ma przewagę tego uchwytu. Czyli w tej cenie dostajecie bonus w postaci rączki :)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.