Skocz do zawartości

Daniel Washington DETAILER


wifi944

Rekomendowane odpowiedzi

siemka robię test po raz któryś tam  więc nie hejtujcie  a na pewno nie ostatni mam parę innych produktów których na forum nikt nie testował postaram się jakoś to pokazać 

Opis Produktu:

DETAILER- marki Daniel Washington.Gotowy do użycia środek do nabłyszczania lakieru samochodowego. Odświeża powierzchnie karoserfii samochodowej nadając jej głęboki połysk. Produkt przeznaczony do stosowania na wszystkie powierzchnie samochodów. Cena 39zł 500ml

To lecimy  dodam że przed Qd był szampon też z tej firmy :)

tak to wygląda etykiety schludne przejrzyste i ładne butelka też mi się podoba. 

m5x1hCOl.jpg

XzmWVeQl.jpg

nie wiem jaki ciesz ma kolor, ale zapach jednoznaczny ja i moja mama mówi że to takie pronto do mebli, niby zapach kijowy ale jakiś taki fajny i łagodny mi się podoba:D

zrobiłem 50/50 leciutko przyciemnia niestety nie udało mi się uchwycić aparatem tego ://

więc od razu lecę do aplikacji atomizer ma fajną mgiełkę i nie psika dużo :)

efekt po :) od razu mówię że bez 2 mikrofibr się nie obeszło, nie jest psiknij i zapomnij, ale nie ma tragedii drugą fibrą tylko przecierasz i z głowy :) ale bez 2 nie ma szans :D 

 

nie wiem jak wam ale mi look się mega podoba, szczerze mam dużo qd ale ten bardzo podkręcił looka auto nabrało mega głębi i takiego efekty jak by był oblany wodą, lakier jest bardzo śliski 

cCdoa84l.jpg

05awB02l.jpg

uspksS7l.jpg

cbNxIl8l.jpg

ehCeSicl.jpg

kY6twhhl.jpg

oHfFYl9l.jpg

gjlkfxdl.jpg

Wc2jKYUl.jpg

SPaUvQDl.jpg

i na koniec krople, przed Qd umyłem klapę IPA, jak na qd krople bardzo git ;)

9iiOByQl.jpg

x5TKOLTl.jpg

Fdziebul.jpg

 

Podsumowanie: qd bardzo fajny ładnie podkręca looka i daje mega śliskość jak dla mnie dodaje te 2% do wyglądy i satysfakcji :D zapach ujdzie nawet atomizer i butelka bardzo dobra, cena rozsądna do tego co produkt pokazuje, kropelki też ładnie jak na qd, zobaczymy ile posiedzi. Z minusów to bez 2 mf się nie obejdzie trzeba przetrzeć drugą mf :) mazów po przetarciu nie uświadczyłem i tyle ja polecam i jak kiedyś misie skończy raczej kupie chyba że coś lepszego mi w ręce wpadnie :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Domel napisał:

potrzeba 50/50 z innymi QDkami, ale z tego co mówisz nie jest to spray-wipe-forget

no nie jest :D ale druga 2 przejazdy i dotarte :) ja nie będę robił testu z innymi bo nie mam czasu i warunków ;D moze ktoś inny zrobi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wifi944 napisał:

i na koniec krople przed poszła IPA jak na qd krople bardzo git

 

Przetarłeś dopiero co położony QD IPĄ ? W jakim celu ?

Wybacz ale te krople nie są git. To są prostu zwykłe QDekowe krople choć są w/g niektórych QD które same w sobie dobrze kropelkują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
26 minut temu, wifi944 napisał:

moze ktoś inny zrobi :P

kupowałeś tu ? http://cardetailingshop.pl/

Patrze - przesyłka 20 PLN. Z 39 Robi sie 59... na razie podziękuję...

EDIT: o jest Poczta Polska - za darmo... ok kupione :) po testuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Strus napisał:

 

Przetarłeś dopiero co położony QD IPĄ ? W jakim celu ?

Wybacz ale te krople nie są git. To są prostu zwykłe QDekowe krople choć są w/g niektórych QD które same w sobie dobrze kropelkują

Może się źle wyraziłem, dla pewności przed qd umyłem klapę IPA a nie po Qd:) mam qd które gorsze krople mają więc te dla mnie są spoko :)

już poprawiłem bo faktycznie nie było jasno to opisane:P

46 minut temu, Domel napisał:

kupowałeś tu ? http://cardetailingshop.pl/

Patrze - przesyłka 20 PLN. Z 39 Robi sie 59... na razie podziękuję...

EDIT: o jest Poczta Polska - za darmo... ok kupione :) po testuję

powinieneś być zadowolony ,mi się podoba wygląd po im auto dostaje takiego kopa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Domel napisał:

no krople pupy nie urywają, ale i tak wole aby zrzut był lepszy.

no jak uważasz ale mam inne qd i maja gorsze krople, fakt też wole jak zrzut lepszy bo nie zostaje tyle plam na aucie ale kropelki cieszą oko :D tak czy inaczej produkt daje kopa ^^ ciekawe ile trzyma się na lakierze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dostałem dziś to QD po 7 dniach oczekiwania.

Sami oceńcie....

2017-09-27_15.20.25.jpg
2017-09-27_15.20.41.jpg
2017-09-27_15.21.23.jpg
2017-09-27_15.21.27.jpg
2017-09-27_15.21.34.jpg

Uwalone opakowanie, złamany atomizer, wszystko zalane.

Doprowadziłem butelkę do porządku ale ze względu na pęknięty atomizer przeleje go do innej.

Poczta ostro nawaliła.... trudno.

Zapach bardzo intensywny, odczuwalny w całym domu.

Ale na razie odechciało mi sie testować .... poczeka na swoją kolej na półeczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat poczty to nie będę się wypowiadał... nigdy nic nią już nie zamówię ja na paczke z częściami do auta. czekam od 13,09 i nie wiadomo gdzie ona jest, kiedyś zamówiłem pocztex 24 czyli kuriera powinien na 2 dzien mi dostarczyć paczkę, paczka przyszła po 4 dnich i to uwaga paczkę z pocztexu przyniosła mi listonoszka wiec po co płacić za pocztex jak i tak tego mi kurier nie przyniósł ... więc nie polecam PP bo to porażka zawsze mam jakies problemy z nimi ....

 

14 godzin temu, Treys napisał:

oglądałem opakowania na pewnej imprezie tuningowej, ogólnie słabo to wypadło powąchałem parę rzeczy i nie wiem ale obstawiam że jest to rozlewka :)

rozlewane tzn ? bo pytałem producenta czemu niektóre sa bez zapachu i dostałem odpowiedz że ''Produkty głównie bezzapachowe. Zapach kosztem jakości jest my z kolorów i zapachów zrezygnowaliśmy'' też lubię zapachy ale na szczęście w szamponie jest ładny i qd też mi się podoba a dressing do opon pachnie jak każdy inny:D ale z tego co testowałem na razie to mi przypadły do gustu na pewno są inne niż wszystkie bo nie pachnie wszystko oddnich :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wifi944 napisał:

na temat poczty to nie będę się wypowiadał... nigdy nic nią już nie zamówię ja na paczke z częściami do auta. czekam od 13,09 i nie wiadomo gdzie ona jest, kiedyś zamówiłem pocztex 24 czyli kuriera powinien na 2 dzien mi dostarczyć paczkę, paczka przyszła po 4 dnich i to uwaga paczkę z pocztexu przyniosła mi listonoszka wiec po co płacić za pocztex jak i tak tego mi kurier nie przyniósł ... więc nie polecam PP bo to porażka zawsze mam jakies problemy z nimi ....

 

rozlewane tzn ? bo pytałem producenta czemu niektóre sa bez zapachu i dostałem odpowiedz że ''Produkty głównie bezzapachowe. Zapach kosztem jakości jest my z kolorów i zapachów zrezygnowaliśmy'' też lubię zapachy ale na szczęście w szamponie jest ładny i qd też mi się podoba a dressing do opon pachnie jak każdy inny:D ale z tego co testowałem na razie to mi przypadły do gustu na pewno są inne niż wszystkie bo nie pachnie wszystko oddnich :D 

cenowo wcale superowo nie wypadają :) a koszt zapachów czy barwników wcale taki masakryczny nie jest :)a o to chyba chodzi w detailingu aby chemia działała, oraz przyjemnie umilała zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Treys napisał:

cenowo wcale superowo nie wypadają :) a koszt zapachów czy barwników wcale taki masakryczny nie jest :)a o to chyba chodzi w detailingu aby chemia działała, oraz przyjemnie umilała zapach.

nie wiem nie znam się na kosztach wiec ci nie powiem prawda jest taka że jak ktoś chce kupić to kupi i tyle a jak nie to nie :D jednemu pasuje drugiemu nie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Moderator
15 minut temu, Grzechu23 napisał:

Jak na sam QD'ek to bajka.

Nic nie siedziało pod spodem?

wymyte DM Reset i na to DW QD. Przed resetem siedział CleanTech EOSW.

Od soboty auto wymyte resetem i nałożony DM Spray Wax Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Bawiłem się ostatnio tym QD. Bardzo fajny look i przyjemna śliskość. Ciężko powiedzieć jak z trwałością bo nie było to na goły lakier. Przy pracy odpowiednimi fibrami nie jest źle ale wymaga wytarcia. Trochę się 'ciągnie' nie tyle co smuży na twardo. Wychodzi świetny połysk. Nie do końca plastik, bardziej ciepło. Kropelki bardzo ładne. Zapach mi nie podszedł - trochę go dużo po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.