Skocz do zawartości

CleanTech - Red deWheel


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Tym razem prezentujemy naszą krwawą felgę, z której jesteśmy mega dumni! Przede wszystkim jest baaaaaaardzo mocna, a jej dodatkowym atutem jest cena ;)  pH 7 zapewnia bezpieczeństwo dla felg lakierowanych i chromowanych, a dodatkowo produkt jest także użyteczny do deironizacji lakieru. 

Opis:

Red DeWheel to środek o neutralnym pH do usuwania głęboko osadzonych zanieczyszczeń metalicznych z powierzchni felg i lakieru. Dzięki żelowej konsystencji produkt utrzymuje się dłużej na powierzchni co pozwala usunąć nawet bardzo stary i zapieczony pył z klocków hamulcowych oraz lotną rdzę z felg i lakieru. Produkt bezpieczny dla lakieru oraz wszelkiego rodzaju felg (lakierowanych, chromowanych, polerowanych itp.)

Link: https://cleantechco.pl/produkt/red-dewheel/

 

 

Cechy produktu:

  • świetnie czyści felgi
  • usuwa uporczywy nalot z felg oraz lakieru
  • łatwy i szybki w użyciu
  • wysoce wydajny – żelowa konsystencja
  • efekt krwawienia
  • może "pracować" na lakierze nawet do 20 min !

 

Ceny:

0,5 l - 35 PLN

1 l - 59 PLN

5 l - 219 PLN

 

red.jpg.44e493c976527b2759fc7084ac1feeea.jpg

ROZCIEŃCZANIE

Gotowy do użycia.

SPOSÓB UŻYCIA

1. Wstrząśnij przed użyciem.
2. Nanieś preparat bezpośrednio na powierzchnię czyszczoną i pozostaw do czasu gdy zareaguje z brudem (ok. 60 sekund).
3. Następnie spłukaj powierzchnię silnym strumieniem wody.

pH 7 – odczyn neutralny

 

 

Tutaj parę fotek:

598e00374e5b3_IMG_2325(1).JPG.d26b0cdf83c13348ac87a8453c8e9389.JPGIMG_2326.JPG.69b5f1ad6400fec9e210f30c282c57f8.JPGIMG_2330.PNG.f73a38b2145169ba75256d64cab2224d.PNGIMG_2332.PNG.2d5a2820a6b5e1ff54b59b9873493e8e.PNGIMG_2333.JPG.e244cc9137c6dc2e0c6a42545001a76b.JPG

Zapraszamy do dyskusji. Macie pytania? Piszcie śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

56 minut temu, cleantechco napisał:

Tym razem prezentujemy naszą krwawą felgę, z której jesteśmy mega dumni! Przede wszystkim jest baaaaaaardzo mocna, a jej dodatkowym atutem jest cena ;)  pH 7 zapewnia bezpieczeństwo dla felg lakierowanych i chromowanych, a dodatkowo produkt jest także użyteczny do deironizacji lakieru. 

Ceny:

0,5 l - 33 PLN

1 l - 55 PLN

5 l - 230 PLN

 

Cena akurat nie jest mocnym atutem - produkt droższy, niż ADBL LV, SG D-Tox, lub GS BS. Chyba, że jest to produkt na poziomie CP IronX - wtedy rzeczywiście cena będzie atutem. :) Ale to tylko spekulacje - jak zwykle testy forumowiczów pokażą, jak jest rzeczywiście :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, Eidos71 napisał:

 

Cena akurat nie jest mocnym atutem - produkt droższy, niż ADBL LV, SG D-Tox, lub GS BS. Chyba, że jest to produkt na poziomie CP IronX - wtedy rzeczywiście cena będzie atutem. :) Ale to tylko spekulacje - jak zwykle testy forumowiczów pokażą, jak jest rzeczywiście :biggrin:

Ciężko żebyś oceniał cenę jeśli nie znasz jakości :D trudno też żebyś wierzył w moje słowa dopóki sam się nie przekonasz ;) próbki wyszły wszystkie magazynu, na ten moment niestety nie mamy więcej... ale dużo testów i relacji wpadło na nasz fan page. Na forum też jest parę testów kilku produktów. Ktoś z forumowiczów na pewno dostał w paczce reda więc śmiało niech się podzieli opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cleantechco - spokojnie, nie oceniam produktu, bo nie mam do tego podstaw ;) Na razie zapoznałem się z jedyną opinią na temat Waszego deironizera na forum - niewiele z niej wynika: ot, deironizer jak wiele innych, których na rynku jest naprawdę mnogość. Dlatego napisałem, że - jak na razie - cena nie stanowi dla mnie atutu do zakupu produktu. Dobrze byłoby, gdyby osoba(y), która/e otrzymały tester Waszego produktu, zrobiła/y małe porównanie do tego typu produktów innych producentów - tych w cenie podobnej do Waszej, jak i tych tańszych. Dopiero to umożliwiłoby ocenę Waszego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, cleantechco napisał:

pH 7 zapewnia bezpieczeństwo dla felg lakierowanych i chromowanych, a dodatkowo produkt jest także użyteczny do deironizacji lakieru. 

 

19 godzin temu, cleantechco napisał:

UWAGA

Nie nakładać środka na powierzchnie chromowane, nie nakładać preparatu w pełnym słońcu lub na gorące powierzchnie i nie dopuścić do wyschnięcia środka.

Poprawcie opis dotyczący chromu, bo raz jest bezpiecznie, a raz nie należy nakładać na niego środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

To ja już się pogubiłem 😄 

Tutaj jak byk napisaliście, że:

W dniu 11.08.2017 o 21:08, cleantechco napisał:

Produkt bezpieczny dla lakieru oraz wszelkiego rodzaju felg (lakierowanych, chromowanych, polerowanych itp.)

Niedługo później jednak jest wiadomość:

W dniu 11.08.2017 o 21:08, cleantechco napisał:

Nie nakładać środka na powierzchnie chromowane

Lecz na końcu jest dodane info, że:

W dniu 12.08.2017 o 22:11, cleantechco napisał:

Oczywiście środek bezpieczny dla każdego rodzaju felg

Yyyy to co w końcu z tymi chromowanymi ?  😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, Karbo napisał:

To ja już się pogubiłem 😄 

Tutaj jak byk napisaliście, że:

Niedługo później jednak jest wiadomość:

Lecz na końcu jest dodane info, że:

Yyyy to co w końcu z tymi chromowanymi ?  😂

Och widzisz nie poprawiłem błędów na forum 🙂

Na etykiecie i naszej stronie oczywiście bez takich byków 😄 Tutaj myślałem o kwasowym Clean Wheel pisząć o Redzie, stąd pomyłka!

Już poprawione 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

@cleantechco niestety na forum mało o tym deironizerze. Jest bardzo mocno żelowy tj. do aplikacji na lakier raczej rozprowadzić aplikatorem, bo atomizer nie robi mgiełki czy aż tak źle nie jest jak np. z ironem Nanolexa, gdzie Canyon robi "mgiełkę" ale bardziej pluje 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.