Skocz do zawartości

Good Stuff Gorilla Force APC


lol19pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

z okazji iż udało mi się wygrać tester nowego apc od Good Stuff, od razu po dostarczeniu paczki przystąpiłem do testowania.

 

3e309042f0701.jpg

 

Więc od początku o produkcie:

Dnia 26/07/2017 o 14:41, Good Stuff napisał:

Produkt dostępny w dwóch pojemnościach i dwóch kompozycjach zapachowych Jabłko i Zielona Herbata.

1L 24.90

5L 79.90

Gorilla Force All Purpose Cleaner to skoncentrowany produkt wielozadaniowy do czyszczenia różnych powierzchni. Idealny do zastosowania we wnętrzu jak i na zewnątrz auta. Produkt wyróżnia wysoka koncentracja i przyjemny zapach!
 
Sposób użycia:
  1. Przygotować roztwór w zależności od zabrudzenia od 1:4 do 1:50
  2. Spryskaj pędzelek lub czyszczoną powierzchnie i wypracuj
  3. Spłucz produkt wodą, lub przetrzyj suchą mikrofibrą
 
Przed użyciem wykonaj test w niewidocznym miejscu. Nie stosować na rozgrzane elementy. Nie pozostawiać do wyschnięcia.

 

Pierwszy kontakt:

Ja do testów otrzymałem zapach green tea, sam w sobie jest dosyć ładny, ale na szczęście dla mnie, przy roztworze 1:4 jest tylko delikatny i prawie neutralny dla nosa, w porównaniu do referencyjnego w moim teście nielsena cyclone w stężeniu 1:10 (nie umiem z nim pracować we wnętrzu przy stężeniach 1:20 i niższych). Produkt jest bardzo wodnisty i dobrze się wypłukuje z naczynek do przelewania. Jest prawie bez koloru. Zauważyłem, że po kontakcie z rzeczami, na których przyschnął, nie skrystalizował jak cyclone czy tak mocne rzeczy jak dimmer.

 

f6a8dc1457355.jpg

685bd1b5668aa.jpg

 

Testy referencyjne:

Dzisiaj w teście wziął udział nieczyszczony od nigdy (170k km) silnik forda s-maxa (2.0 tdci):

 

eca9072860f7a.jpg

 

Od razu zaznaczam, że nie czyściłem całego silnika, tylko kilka pokryw dla testu.

 

Tak wyglądało wszystko już po podzieleniu i wyczyszczeniu prawej strony przez nielsena (osłona silnika była tak brudna, że taśma się do niej nie przykleiła :D ):


df6b35ab7a835.jpg

 

Mógłby lepiej, zważywszy że to nie tłuste oleje, czy zabrudzenia z wnętrza, tylko trochę kurzu i piachu, ale ja dzisiaj nie o tym.
 

Testy właściwe:

Tak więc, zalewam 40ml produktu i 160ml wody, co daje 200ml roztworu 1:4 i przystępuję do "pędzlowania".

Przyjemne odczucie daje piana, która jest gęsta i daje nam ten wizualny efekt czyszczenia.

 

48e97593c1717.jpg

823278ccd5f8e.jpg

 

Jest to o tyle dobre, że z samego atomizera leci ciecz i pieni się dopiero po lekkim wypracowaniu.

Przetarcie mf i wszystko jest tak jak być powinno


6acf29053b76b.jpg

Nie zwracajcie uwagi na ten rdzawy ślad, on już wszedł w strukturę plastiku.

 

I tutaj nastąpił moment, kiedy przestałem trochę robić zdjęcia tego co czyściłem, więc są tylko po czyszczeniu:


 9c6190c725fd7.jpg

d1610ac99d6b4.jpg

 

Widać, że do końca brudu nie rozpuściło, ale to jest już po 2 podejściach, jeszcze jedno podejście i było by ok.
 

 

861caaab7ba2d.jpg

 

 

I nawet znalazłem jedno przed/po :

 

714afeeb483c2.jpg

d162ea6fdd588.jpg

 

Lewo Good Stuff, prawo Nielsen:

 

dd6259176c47c.jpg

 

I jedno zdjęcie, które mnie zaintrygowało:

 

3c61928d61b89.jpg

 

Wygląda, jakby Nielsen (po prawo) nie oczyścił do końca tych rys na pokrywie. Więc wziąłem Gorilla Force, i przemyłem część Nielsena. Ciężko to zauważyć na zdjęciu, ale faktycznie poprzeczne ryski, które były wypełnione brudem, stały się lekko mniej widoczne:
 

707a2b8fe663b.jpg

 

Tutaj próbowałem uchwycić strukturę po gorilla force na osłonie silnika:
 

8966706d4a457.jpg

Widać, że jest odtłuszczona, i matowa.

 

Podsumowanie:

Nowy produkt Good Stuff spełnia swoje zadanie, jako wielozadaniowe apc. Jest na tyle mocny, żeby ruszyć tłuste ślady z silnika w roztworze, ale nie tak mocny, żeby używać strzykawki do rozcieńczania. Pod tym względem, rozcieńczenie jest wyważone. Do tego przyjemny, delikatny zapach, który nie powoduje u mnie kichania jak np. nielsen cyclone. Ciężko napisać coś o produkcie, któremu ciężko coś zarzucić. Nie mam długoletniego doświadczenia, ale ciężko mi czegokolwiek więcej oczekiwać od apc. W super skrócie: pachnie świetnie, czyści dobrze.

 

Produkt zostaje u mnie, bo będę go testował i aktualizował temat, jak najszybciej, kiedy dostanę jakiegoś szczurka do czyszczenia, bo u mnie w domu wszystkie auta w środku są czyste :( .
 

I jeszcze raz, dzięki @Good Stuff za możliwość testowania :D !

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jako jeden z wielu otrzymałem tester, a dodatkowo zostałem wyróżniony, więc nie spocząłem na laurach i postanowiłem przetestować nowy "dobry" produkt od Good Stuff.

Tester to wykonana w nowym dizajnie butelka o pojemności 100ml. APC ma przeźroczystą konsystencję i bardzo przyjemny zapach zielonej herbaty coś a'la napój Liptona. Nie ma co się więcej rozpisywać, więc do dzieła!

Zawartość opakowania poszła od razu na stracenie, bo rozrobiłem ją w niecałym litrze ciepłej wody, czyli proporcja 1:9. Nie jest to najmocniejsze stężenie, ale do ogarnięcia nadkoli powinno wystarczyć.

image001j_qpqhqna.jpg

Jak widać APC  miało co robić.

image002j_qpqhqxs.jpg

I już po spłukaniu i osuszeniu. Nie było łatwo, bo do tematu musiałem podejść 2 razy, ale jak widać efekty całkiem, całkiem.

image003j_qpqhqxa.jpg

image004j_qpqhqxq.jpg

qwejpg_qpqhqqq.jpg

 

Podsumowując APC jak APC, spełniło swoją rolę. Na pewno wielkim plusem przy tego typu produktach jest zapach, który nie był duszący, a wręcz umilał pracę.
Po prostu good job Good Stuff :good:

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzięki , wszystkim , którzy do tej pory podzielili się swoimi wrażeniami.

Poprawna nazwa to oczywiście Gorilla Force, storm to była jakaś tam początkowa opcja, która niestety w powodu błędu poszła do druku na testowych etykietach.

Co do samego produktu, niby to kolejne APC, ale naszym zdaniem jest wyjątkowe :D. Dobra cena, uniwersalność, nie dusi, pachnie ( dwa różne zapachy ), przyjemne w pracy.

Czekamy na kolejne Wasze opinie

Pozdrawiamy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja również otrzymałem testerek APC od @Good Stuff

 

Zapach bardzo przyjemny cos ala herbata Lipton nie dusi i przyjemnie pachnie podczas aplikacji miałem rozrobione 1:4, ciecz przezroczysta dobrze sie wymywa z naczynia

Do testów rozrobiłem 1:4 z myślą ze na dniach będę czyścił komorę silnika  (na razie dwa mini testy)

wiec z 100ml testerka odlałem 50 ml i dolałem 200ml wody demineralizowanej

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

Pierwszy teścik przeprowadziłem na skrzynce narzędziowej (ogólnie brudna zakurzona plus do tego ojciec upaćkał ja jakimś olejem, wytarł i poszedł)

image.jpg

image.jpg

Podczas aplikacji sie nie pieni ale pare ruchów pędzelkiem bądź szczoteczka pokazuje nam sie piana

image.jpg

A tu juz po czyszczeniu można układać narzędzia

image.jpg

image.jpg

Jako Drugi teścik poszła juz grubsza sprawa bo pokrywa od silnika upaćkana w oleju, błocie, kurzu i nie wiadomo czym jeszcze

20170804_122334.jpg

20170804_122338.jpg

20170804_122343.jpg

20170804_122348.jpg

20170804_122356.jpg


Tutaj z ciekawości mała 50 trochę wlazło pod taśmę bo na taki syf sie nie chciała zbytnio trzymać

20170804_122859.jpg

20170804_122909.jpg

20170804_122918.jpg

No i na gotowo :) wyszło bardzo fajnie pokrywa odżyła

20170804_123339.jpg

20170804_123343.jpg

20170804_123347.jpg

20170804_123428.jpg

20170804_123432.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać swoje  trzy grosze, otrzymałem testerek APC Gorilla Force Apple Scent, pacjentem był zmęczony życiem i brudem podłokietnik

wykonany z tworzywa z dość głęboką strukturą, wspaniałe miejsce na "przechowywanie" brudu.

1501963934-800-x-600px-1.jpg

1501964180-800-x-600px-2.jpg

Naniosłem za pomocą pędzelka na powierzchnię, odczekałem ok. 1 min. i szczoteczką z delikatnym włosiem przetarłem, bez jakiegoś specjalnego użycia siły czy bez nadmiernej ilości powtórzeń

1501964304-800-x-600px-3.jpg

Na koniec przetarłem całość zwilżoną w czystej wodzie fibrą.

1501964370-800-x-600px-4.jpg

Efekt jak dla mnie bardzo zadowalający, zamawiam baniaczek 5L :biggrin:, co do samego preparatu: 1:10 psikałem na pędzel i w ten sposób rozprowadzałem

po czyszczonej powierzchni, zapach jak dla mnie zupełnie neutralny, czyli nie przeszkadza w pracy.

Bardzo dziękuję za testerek i polecam się na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę kilka swoich zdań :)

APC, które otrzymałem ma zapach zielonej herbaty i jest na prawde wyczuwalne, nie dusi i nie jest tak nudne jak wszystkie inne - bardzo to cenię :D

W zasadzie nie przeprowadzałem wiekszego testu, głownie z grubsza co widać poniżej :)

APC rozrobione w stosunku 1:25 czyli głownie wnętrzowe stężenie

 

Mnóstwo wżartego brudu w kieszeni roboczej służbówki

20399214_1423024111080430_232242489_o.jp

 

I z grubsza ogarnięte samym pędzelkiem, nie nazbyt dokładnie :D

20401059_1423024121080429_634664785_n.jp

 

Tutaj szybka 50/50 na zagłówki również roboczosłużbówki

18871360_1420286904687484_1940177369_n.j

 

oraz jakieś stare umęczone skórki, gorzej być już nie mogło więc poszło apc :)

20316869_1421093807940127_895191031_o.jp

 

A tutaj próbowałem zrobić 50/50 aczkolwiek plastik był wbrew moim oczekiwaniom czysty :D 

Przynajmniej mogę zaobrazować jak się pieni APC, szacun GS!

20251301_1420242938025214_417569027_o.jp

 

Myślę, że fotki fajnie pokazują siłę APC nawet w takim stężeniu jak i ilość piany. Bardzo polubiłem to APC, pora na zielone jabłuszko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki test APC o zapachu marihuaniny jest fajnie, nie dusi, ściąga co ma ściągnąć nie zostawiając po sobie filmu (!!) i to jest bardzo IN PLUS!

Jestem na tak po próbie i zastąpi u mnie już znikającego z rynku Gul Javela

 

A poniżej zdjęcia z rozcieńczonego 1:10 - pieni się wzorowo!5850c131ecc25498c2a8887075b556f6.jpg44880d336f73d139d723b2f93719c290.jpg3c86cba9e41eb05baf787634edc8ab1b.jpg

 

Wysłane z mojego NASAphone przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka słów ode mnie o moim pierwszym APC w kolekcji: Gorilla Force APC

Po ostatnim pucowaniu Puga zostało mi trochę herbatki Gorilla, więc postanowiłem zmierzyć się z wiecznie brudnymi plastikami i "plastikami" w Micrze K12 żony.

Do wczoraj wszystko było przecierana jakimiś marketowymi chusteczkami do plastików i fibrą.

APC w proporcjach 1:4 (50ml APC + 200ml H2O demieralizowana) poszło z atomizera na plastiki plus na pędzelek do wypracowania. Na koniec wytarte fibrą.

Produkt ma przyjemny zapach (green tea), co wpływa na komfort pracy. Zapach utrzymywał się jeszcze 0,5h po pracy. Żoncia wpadła zobaczyć, co tam dłubię w jej Micrusi i... "ale łądnie pachnie" :)

Nie wiem czy to wina plastików, pędzelka czy proporcji APC, ale Goryllia nie pieniła się tak ładnie jak u kolegów w postach powyżej. Nie mówię, że nie działała. Jakaś pianka tam była, no fibra do czystych nie należała po wytarciu :)

Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z produktu GS. Mam jeszcze prawie litr, więc możliwości testowania proporcji będzie całkiem sporo. Po szamponie i APC mam smaka na coś jeszcze od Good Stuff. Tylko czego by tu jeszcze spróbować...? :) 

 

Boczek drzwi:

dEXsfbJdochHqkaZY4gZtAKsdnH5-SwOUPYolEhf

Kokpit:

9G-hf53ZeUQdOoG1HtkH_Zoaut-hxJPIG7i3qPSF

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 minut temu, CoolBreeze napisał:

Tylko czego by tu jeszcze spróbować...? :) 

Proponuje od siebie aktywna piane od GS mnie przypadla do gustu :)

A co do mikry to widac fajna roznice :) w czyszczeniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2017 o 10:44, BiałyGTi napisał:

Proponuje od siebie aktywna piane od GS mnie przypadla do gustu :)

Kucze, piany (yeti) mam jeszcze prawie całą butlę. Chociaż przyznam, że rozważałem pianę od GS.

Dnia 31.08.2017 o 13:48, Michał126 napisał:

Jak to czego spróbować? Black Mamby! :D

I chyba Black Mamba wleci. tylko muszę zdecydować czy wersja SHINE czy BLACK.

Anyway, dzięki za propozycję panowie.

 

No i żeby nie było nie na temat:

1. Stara, brudna i lepiąca się miarka:

C3xO16x2tf8BzytF7Usd_p3s6G4siCvl74IuaXfJ

2. Nowa, czyściutka i pachnąca herbatką:

yk2D1nRs8-3UzoYKa_7pdUVRs6ubW_ryOTcti5_v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również otrzymałem próbkę APC Good Stuff, o zapachu jabłkowym. Preferowałbym herbaciany, ale pola do wyboru nie było. :lol:

Uznałem, że dobrą okazją do sprawdzenia co potrafi była wymiana filtra kabinowego w New Beetle. Jest to na tyle skomplikowana czynność, że zwykle rezygnuję ze zlecania jej w serwisie przy okresowych czynnościach. Raz, że w komorze jest bardzo dużo miejsca na brud i uważam za bezsens montaż nowego filtra bez posprzątania tego (a wątpię, by komukolwiek w serwisie chciało się to robić), dwa - nieraz ktoś zabierał się do podważania elementów deski rozdzielczej śrubokrętem, więc świadom tego - wolę tego unikać. Przy okazji recenzji możecie poznać skróconą instrukcję wymiany filtra w tym samochodzie. :lol:

Rozcieńczanie oczywiście z wodą demineralizowaną - robię tak ze wszystkimi koncentratami, których nie spłukuję natychmiast wodą (czyli np. tire cleanera rozcieńczam z kranówką, ale chociażby koncentrat płynu do spryskiwaczy - z demineralizowaną). Używam butelki po domowym płynie do szyb, którą dawno zarezerwowałem APC, po wykończeniu roztworu APC FX Protect.

XNwWeMH.jpg

Odmierzam 30 ml koncentratu.

cUaCi4G.jpg

Do tego 300 ml demineralki - hmmm, ciężka matematyka co do stężenia. :lol:

JjdWx0B.jpg

Dlatego nie lubię autofocusa. :)

5RRgMV5.jpg

Wpierw zechciałem przetrzeć kurz z deski. Jest pokryta gumą. Typowo VAG-owski, idiotyczny patent. Ciągnie kurz jak głupie, a do tego strasznie się rysuje. Będę wkrótce potrzebował rady, jak to doprowadzić do ładu i zamaskować rysy. Póki co przetarłem APC i machnąłem ręką, bo strasznie mnie czyszczenie tego irytuje.

Med9yVM.jpg

tU9jABj.jpg

Po:

5LdvbBl.jpg

dvUgePp.jpg

Rozpoczynam rozbiórkę. Zacząć należy od plastiku na środku deski, wypychając go w kierunku szyby. Polecam podważać go czymś plastikowym, np. łyżką do opon rowerowych. Trzeba uważać z siłą, bo jak się za mocno popchnie, to można rozwalić szybę. :D

dvUgePp.jpg

Pędzelek, mikrofibra i jak z fabryki:

YQCmWjI.jpg

Potem zdejmuję pokrywę za poduszką powietrzną pasażera - pod nią kurzu mniej.

7Fyw5Ir.jpg

qxIwxFk.jpg

wdXzh7f.jpg

A po zdjęciu tego fragmentu, mamy już dostęp do filtra. W komorze oczywiście brud, ale i tak mniej, niż się spodziewałem (zaglądałem tam ostatnio rok wcześniej i na pewno był tam filtr który założyłem wtedy - marki UFI).

LRUcwEF.jpg

20r64dn.jpg

Po wyjęciu dużych zanieczyszczeń, wypędzelkowałem zakamarki. Piana natychmiast zabarwiła się pod kolor brudu.

ScVMt2V.jpg

UpRjAFt.jpg

Po 3-4 próbach, praktycznie bez brudu.

7B6jGam.jpg

Stary filtr:

VLLeZFg.jpg

I nówka, trochę tańszy od UFIka i made in Slovenia, a nie China, za to ma o dwa żebra mniej:

ZRm7FYt.jpg

To też było brudne:

8aFN3ul.jpg

I całość do kupy. Nowy filtr i APC sprawiły, że zapanowała tam zupełna czystość. :)

ZHd2moR.jpg

Podsumowanie: można powiedzieć, że "APC jak APC" i dużo w tym racji, ale nie przypisywałbym takiemu stwierdzeniu pejoratywnego nacechowania. Robi to, co ma zrobić, ładnie pachnie (choć herbata na pewno ładniej niż jabłko :lol:) i jest przezroczyste, co mnie osobiście odpowiada. Bardzo podobne w pracy jak APC ADBL, ale bardziej odpowiada mi zapach i brak barwy. Oczywiście nie ma mowy o jakichkolwiek śladach, zaciekach czy innych problemach. Dobra rzecz w arsenale. Zostało mi jeszcze dużo testera, więc sporo posłuży. :) Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak się złożyło,że w jednym czasie dojechały do mnie 2 testery APC Gorilla Force oraz APC Custom Factory.

DSC01832.jpg

Na początek GŁÓWNY BOHATER:

Good Stuff Gorilla Force APC

 Skoncentrowany produkt wielozadaniowy do czyszczenia różnych powierzchni.

Idealny do zastosowania we wnętrzu jak i na zewnątrz auta.

Produkt wyróżnia wysoka koncentracja i przyjemny zapach!

 

Sposób użycia:

Przygotować roztwór w zależności od zabrudzenia od 1:4 do 1:50

Spryskaj pędzelek lub czyszczoną powierzchnię i wypracuj

Spłucz produkt wodą, lub przetrzyj suchą mikrofibrą

 

Uwagi:

Przed użyciem wykonaj test w niewidocznym miejscu. Nie stosować na rozgrzane elementy. Nie pozostawiać do wyschnięcia

Nie stosować w słońcu i na rozgrzane elementy!

Pojemność : 1L

Cena: 24,90zł

IMG_1746.jpg

Zdjęcie Gorylka z Misiem,no bo niby dlaczego nie,skoro akurat Misia zabrakło a przesyłka była za free;)

Następnie KONKURENT

APC  - ALL PURPOSE CLEANER to preparat czyszczący uniwersalnego zastosowania, przede wszystkim do mycia i odtłuszczania każdej powierzchni. Polecany jest do czyszczenia plastików wewnętrznych, elementów winylowych, prania tapicerki, do mycia zewnętrznych elementów samochodu. Bardzo wydajny i efektywny. Jest wysoce antystatyczny. W zależności od stężenia może być bezpiecznie stosowany na każde podłoże.

POJEMNOŚĆ: 1L

CENA: 29zł

SPOSÓB UŻYCIA:

W zależności od stopnia zabrudzenia rozcieńczyć z wodą od 1:10 do 1:20. Rozpylić preparat za pomocą triggera, następnie pozostawić czyszczona powierzchnię działaniu środka, czyścić gąbką lub szczotką do tapicerki. Doskonały do czyszczenia tapicerek, elementów plastikowych oraz winylu. Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, jednak dla pewności polecamy przeprowadzenia próby w niewidocznym miejscu.

DSC01825.jpg

Najzabawniejsze,że miałem ogromny problem w którym miejscu w aucie zrobić test APC,a to dlatego,że auto z każdej strony i w niemal każdym zakamarku czyściutkie.Nawet kolega nie pomógł.Pomyślałem,że mogę zrobić mu progi i zawiasy w jego BMW i taki był plan,ale czego my nie zrobimy dla naszych ukochanych żon.Jego,żona wymyśliła,że pojedzie na weekend do teściowej,mina jego przy telefonie była bezcenna.Czar prysł,na szczęście są jeszcze magiczne gumowe dywaniki,które jak wiadomo brudzą się od samego patrzenia:D i tu zwietrzyłem swoją szansę,dodatkowo pomogła deszczowa pogoda.

Ok przechodzę do meritum.Oto one:

DSC01829.jpg

DSC01831.jpg

DSC01830.jpg

Zrobiłem GORYLKA w stosunku 1:15 tak się prezentował przed rozrobieniem

DSC01833.jpg

DSC01834.jpg

Pierwsze kroki po odmierzeniu roztworu zrobiłem w kierunku niezawodnego noska mojej drugiej połóweczki:biggrin:Niuch,niuch i....

"No ładne a co to,pachnie jak SPRITE:lol:"-dostałem testerek zielonej herbaty;)

Lecimy dalej z aplikacją na dywanik-psik psik... i jest pianka

DSC01837.jpg

Następnie zakładamy rękawiczki doktora,Picasso bierze ulubiony budżetowy pędzelek i malujemy

DSC01838.jpg

Kolejny krok to płukanko i MF do sucha i efekt MAŁPKI:):

DSC01840.jpg

DSC01839.jpg

 

Czas na przeciwnika APC od CUSTOM jak u poprzednika 1:15

DSC01835.jpg

Uwagę zwraca zielony odcień:oo co kaman?

DSC01836.jpg

Te same czynności-Żonka niuch niuch i tu przed rozlaniem nie było za przyjemnie natomiast po rozlaniu zapach był już przyjemniejszy

Psiukamy a w tle moja daje się słyszeć moja mała czarownica:D 

DSC01841.jpg

Wypracowujemy jak poprzednika:

DSC01842.jpg

Płukanko i na gotowo

DSC01843.jpg

 

WNIOSKI:

-zarówno APC Gorilla Force jak i APC Custom Factory spełniły swoją rolę i poradziły sobie z brudem bez problemu,

-zapach bezapelacyjnie na korzyść APC od GOOD STUFF- mega przyjemny po rozcieńczeniu delikatniejszy,mam również APC od SHINY GARAGE LIME i z nim GORYLEK też wygrywa,APC Custom Factory - po rozcieńczeniu zapach całkiem ok ale jak dla mnie to tylko ok

-na koniec cena- również ma znaczenie-tu również na korzyść APC Gorilla Force nie są to jakieś horrendalne różnice jednakże ja wybiorę nastepnym razem MAŁPKĘ-okazuje się,że droższe nie zawsze znaczy lepsze.;)

Czeka mnie jeszcze porządne czyszczenie nadkoli wraz z ich odkręceniem i wyjęciem-to dobra rada od kolegi serwisującego Skodę,wiele się pod nimi zbiera przez szczelinę pod maską co w przyszłości może skończyć się rudzielcem:evil:.Postaram się coś skleić i wrzucić.Dziękuję GOOD STUFF oraz CUSTOM FACTORY za możliwość przetestowania produktów i do następnego!

 

 

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.