Skocz do zawartości

Detailer's Magic Spray Wax Magic


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
6 minut temu, CoolBreeze napisał:

zabroni :) Więcej aplikowałem zwłaszcza na doły auta.

notabene:

ja jeszcze nie żałuje psikać we wszystkie dziwne miejsca zaraz po wymyciu, jak szczeliny nadkoli, progi, jakieś kanaliki odpływowe, śruby, nadkola materiałowe, sprężyny etc etc.

Traktuje te woski w płynie jak swoiste środki ochronne - może nie antykorozyjne ale co zostanie w miejscach trudno dostępnych to jego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Michał126 napisał:

Spuść z tonu, to zobaczysz świat w jaskrawszych barwach :)

Masz rację :) Jeszcze zakup wagi aptekarskiej, prowadzenie zużycia w tabelkach i będę najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem :D

Tak jak pisałem... nie można być całe życie złotówą... psiknij raz na bogato ;) Osiwiejesz 2 dni później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fredi88 napisał:

Masz rację :) Jeszcze zakup wagi aptekarskiej, prowadzenie zużycia w tabelkach i będę najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem :D

Miałem na myśli to o kobicie. Delektować się kobitą można, a wręcz należy (bo inaczej sobie tego nie wyobrażam), z miłością. Według dość podobnego mechanizmu, jak różnej maści petrolheady delektują się autami. :)

Co do wagi aptekarskiej... to jest odrębna kwestia... no, mi taka skrupulatność daje dużą satysfakcję, ale mama mi mówi, że mam nieleczony zespoł Aspergera. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie, trafiłem na temat po przeczytaniu tematu Pana @Domel o siuwaxach zrzucających wodę. Również szukałem czegoś co pomoże osuszyć auto, tylko pytanie, raczej retoryczne. Czy jest sens kładzenia na syntetyk Fusso 12 months SWM? Krople doprowadzają mnie do szału 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.