Skocz do zawartości

ServFaces Hybrid Spray Wax


///MPower

Rekomendowane odpowiedzi

 

TEST

ServFaces Hybrid Spray Wax

HYBRIDSPR_qprwhnh.jpg

 

Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować Karolowi z ShiningCar za udostępnienie próbki do testów.

Hybrid Spray Wax został zaprojektowany, aby w szybki i łatwy sposób zabezpieczyć (jak podaje producent) lakier, tworzywa sztuczne jak i powierzchnie szklane. Przy czym gwarantuje nam super połysk i bardzo dobrą hydrofobowość.

Do testów otrzymałem 25 ml produktu. Jak widać na zdjęciu kolor biały, konsystencja wodnista, zapach chemiczny. Produkt bardzo wydajny na auto zużyłem około 20 ml.

Image0000_qprwnnq.jpg

 

W tej części testu Musicie mi wierzyć w to co napisze, ponieważ odpuściłem sobie fotorelację (i jeszcze miałem problemy z wczytaniem kilku zdjęć - nie ogarniam nowego forum) , a chodzi tu o przygotowanie lakieru do aplikacji produktu. W skrócie pisząc, auto zostało umyte zgodnie z zasadami panującymi na forum. Jeszcze w ramach informacji na lakierze kończy życie miesięczny PB Natty’s Red.

Na początek tradycyjnie test przyciemnienia. Podzieliłem tasiemką maskę na pół i stwierdziłem – przyciemnienia brak.

Aplikacja bardzo przyjemna, rozprowadzenie jedną fibrą i dotarcie drugą. Nawet pozostawiony na kilka minut dłużej na jednym panelu bezproblemowo się docierał. Jedyny minus jaki zauważyłem to jak fibra nim już nasiąknie staje się kleista, co pod koniec nakładania trochę mnie denerwowało.

 

Kilka ujęć odbić po aplikacji:

Image0000_qprwneh.jpg

Image0000_qprwner.jpg

Image0000_qprwnen.jpg

Image0000_qprwnew.jpg

Tutaj kropelki z atomizera zaraz po nałożeniu ...

Image0000_qprwnes.jpg

... i tydzień po, podczas cotygodniowego mycia.

Image0000_qprwneq.jpg

Image0001_qprwnwh.jpg

 

Podsumowując: SarvFaces Hybrid Spray Wax spełnił wszystkie wymienione przez producenta kryteria tj. wydajność, łatwa aplikacja, śliskość na przyzwoitym poziomie, lakier dostaje fajnego połysku i bardzo dobrze odpycha wodę.

 

P.S. Jeszcze filmik pokazujący odpychanie wody.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
19 godzin temu, ShiningCar napisał:

///Mpower, dzięki za przeprowadzenie testu :wink:

Co do opisu - jeśli masz możliwość sprawdź przyciemnienie na ciemniejszym kolorze.

W naszym teście wosk leży więcej niż miesiąc ;-)

W waszym teście ile km miesięcznie robi auto i jak często jest myte ? Dobrze wiemy ze dla jednych miesiąc to może być 1000km a dla drugiego 5000km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2017 o 21:37, ShiningCar napisał:

Co do opisu - jeśli masz możliwość sprawdź przyciemnienie na ciemniejszym kolorze.

Niestety Karolu wszystko wypsikałem od razu. Zauważyłem że przy większości tego typu produktów przyciemnienie zależy od stanu lakieru, ale to tylko moja teoria.

W weekend minie miesiąc od aplikacji więc postaram się wrzucić jakiś update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obiecana trochę spóźniona aktualizacja. Leci już piąty tydzień od aplikacji, autko myte raz na tydzień (tj. 4 razy bez żadnego wspomagania QD-kami) i SF ma się całkiem dobrze. Kropelki może nie jakoś rewelacyjnie kształtne, ale hydrofobowość na bardzo dobrym poziomie.

 

Łapcie foto i video ;)

image001j_qpawqre.jpg

image002j_qpawqrs.jpg

image001j_qpawqws.jpg

  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.