Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Szybka akcja na bezdotyku, ostatnie mycie zgodnie ze sztuką w styczniu, potem kilka razy opłukany tylko, trochę szczur :wink:
Na testy poszedł Koch GreenStar i powiem, że jak na spryskanie z butli (nie mam opryskiwacza ani pianownicy) wyszło lepiej niż dobrze :good:

p7C0GLJ.jpg
b3JMCm9.jpg

Qj9jt1j.jpg
oFOYpA6.jpg

7rFlwE1.jpg
1MyyD4d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, krzygaj napisał:

Zdjąłem opony z felg letnich - w przyszłym tygodniu idą do malowania. Kolor będzie bez zmian:

 

Po malowaniu polerka Menzerna 4000, nasmalcowanie woskiem i heja na auto :D

Ja czekam już 2 tygodnie na to żeby mój lakiernik miał czas zająć się moimi felgami. Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu je weznie i po świętach będę mógł odebrać i założyć na auto, bo pogoda się poprawia coraz bardziej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiony felunek trochę odbiegał od detailingowych standardów

28945182_1635896493126523_742654046_o.pn

wiec w ruch CarPro IRONX

iron1.jpg

iron2.jpg

Potem usuwanie smoły, glinkowanie, odtłuszczenie, Fusso i smalcowanie oponek moim ulubionym dressingiem GoodStuff Black Mamba Shine :-)

IMG_20180322_180929.jpg

Słoneczko, wysokie temperaturki zapraszamy w nasze skromne progi! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



[mention=10044]Fitte[/mention] Oszzz Ty kupiłes moj wymarzony felunek mi sie marza Revange w 20 calach.


Ja tylko 17" ale więcej bym nie chciał. Wpadły niecelowo bo szukałem felg za 600-700 a te były w dobrej cenie i dołożyłem

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowałem belkę z przodu na czarno, przerobiłem wtyczki halogenów pod LED h11, zmieniłem zbiornik spryskiwaczy na wersję pod xenon, dołożyłem spryskiwacze lamp, przerobiłem uchwyt loga i mocowanie rejestracji i do tego wpadł zderzak s line i grill rs3. 8h pracy ale efekt cieszy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem Astrze zafundować odnowę podwozia i elementów zawieszenia. Dzisiaj całe zawieszenie pojechało na piaskowanie i lakierowanie proszkowe, a kolejne dni to przygotowanie do nałożenia nowej konserwacji :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, zibi-M napisał:

Pomalowałem belkę z przodu na czarno, przerobiłem wtyczki halogenów pod LED h11, zmieniłem zbiornik spryskiwaczy na wersję pod xenon, dołożyłem spryskiwacze lamp, przerobiłem uchwyt loga i mocowanie rejestracji i do tego wpadł zderzak s line i grill rs3. 8h pracy ale efekt cieszy ;]

Pochwal sie jak to wyszlo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tomas22 napisał:

Nic się nie zmieniło i podwozie będzie robione tym o czym rozmawialiśmy i tam gdzie rozmawialiśmy ? :)

Nic się nie zmieniło i konsekwentnie realizuję swoje plany :). Gorzej, że powoli zaczynam chorować na auto w stylu wyprawowym, aby móc się swobodnie przemieszczać na co dzień. 

@Pawel_t11, nie ma czym się chwalić, jak będzie skończone to coś pokażę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawid123l1 z tej perspektywy wygląda jak nie Mondeo. :D Jakoś ta dupa taka dłuższa i z tego konta bardziej mi na Honde wygląda. :lol: Gdybym nie widziałm tylnych lamp to serio powiedziałbym, że Honda. Zapodaj więcej fotek, ciekawie to wygląda. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.