Skocz do zawartości

Alternatywa dla UNC'r


Pajko

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ,

 

Z racji że wciągu 6 tyg odbieram nowe auto czas na zastanowienie się nad zabezpieczeniem .

Pierwsza myśl UNC-r ( klasyczna wersja ) ale z wielu źródeł i z obserwacji aut na które aplikowałem ( ta nowa wersja z czarnym korkiem , osobiście na swoim drugim mam starego dobrego UNC'r z metalową zakrętką ) wiem że formuła produktu troszkę się zmieniła , faktycznie aplikacja dużo łatwiejsza jednak kropling całkiem inny .

 

Pomyślałem więc , że czas rozglądnąć się za alternatywą . Produkty Geyon'a ( Prime i Mohs ) mnie nie interesują , szukam czegoś co da świetny look i mega sheeting jak UNC-r . Podniesiony stopień trudności podczas aplikacji nie jest dla Mnie problemem , jednak nie posiadam promiennika ( wiem że kilka powłok wymaga wygrzania takowymi )

 

Z tyłu głowy siedzi mi Nanolex lub Pomponazi ( boje się że klęknę przy aplikacji bo różne historie już czytałem/słyszałem ) . Co możecie polecić ? Na co możecie Mnie nakierować , czym możecie mi zburzyć myśl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanolex ostatnio coś spierniczył z trwałością, pierwsze wersje były OK ale ostatnie wypusty to shit. Słyszałem dobre opinie o Q-Glym ponoć bardzo trwała. Jeśli UNC-R się spierniczył to słabo. U mnie na aucie leży 1.5 starej wersji od 5 miesięcy i zachowuje się jak nowy a sheeting na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Dodo Juice Infinity?

Na aucie mam obecnie 6 miesięczny UNCr 1.5 i jest w miarę ok..

Dziś kładłem klasycznego UNCr z czarną nakrętką. Aplikacja bajka... zobaczymy jak z trwałością.

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.