Jump to content

Alternatywa dla UNC'r


Pajko

Recommended Posts

Cześć ,

 

Z racji że wciągu 6 tyg odbieram nowe auto czas na zastanowienie się nad zabezpieczeniem .

Pierwsza myśl UNC-r ( klasyczna wersja ) ale z wielu źródeł i z obserwacji aut na które aplikowałem ( ta nowa wersja z czarnym korkiem , osobiście na swoim drugim mam starego dobrego UNC'r z metalową zakrętką ) wiem że formuła produktu troszkę się zmieniła , faktycznie aplikacja dużo łatwiejsza jednak kropling całkiem inny .

 

Pomyślałem więc , że czas rozglądnąć się za alternatywą . Produkty Geyon'a ( Prime i Mohs ) mnie nie interesują , szukam czegoś co da świetny look i mega sheeting jak UNC-r . Podniesiony stopień trudności podczas aplikacji nie jest dla Mnie problemem , jednak nie posiadam promiennika ( wiem że kilka powłok wymaga wygrzania takowymi )

 

Z tyłu głowy siedzi mi Nanolex lub Pomponazi ( boje się że klęknę przy aplikacji bo różne historie już czytałem/słyszałem ) . Co możecie polecić ? Na co możecie Mnie nakierować , czym możecie mi zburzyć myśl ?

Link to comment
Share on other sites

Nanolex ostatnio coś spierniczył z trwałością, pierwsze wersje były OK ale ostatnie wypusty to shit. Słyszałem dobre opinie o Q-Glym ponoć bardzo trwała. Jeśli UNC-R się spierniczył to słabo. U mnie na aucie leży 1.5 starej wersji od 5 miesięcy i zachowuje się jak nowy a sheeting na najwyższym poziomie.

Link to comment
Share on other sites

Może Dodo Juice Infinity?

Na aucie mam obecnie 6 miesięczny UNCr 1.5 i jest w miarę ok..

Dziś kładłem klasycznego UNCr z czarną nakrętką. Aplikacja bajka... zobaczymy jak z trwałością.

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.