Skocz do zawartości

Herrenfahrt Schnellversiegelung


Simoooon97

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :D Jak niektórzy pewnie już widzieli w moje ręce wpadło kilka produktów Herrenfahrt :-] Dziś chciałbym się podzielić z wami moimi odczuciami związanymi z Herrenfahrt Schnellversiegelung czyli krótko mówiąc QW :-]

 

20170212_193122.jpgforum image hosting

 

Jako pole testowe wybrałem maskę mojego golfa :kox:

 

Na początek cleaner i tutaj wybór padł na CarChem Pre-Wax na Bp5119 z czerwonym padem royala :-]

 

20170212_182621.jpgforum image hosting

 

Następnie poszła 2 razy IPA 1:1 i na koniec Eraser :o

 

20170212_163809.jpgforum image hosting

 

Czas na aplikację Herrenfahrta :D Tutaj muszę wspomnieć o atomizerze :oops: Jest to po prostu świetny :!: Nie ważne z jak naciśniemy on zawsze robi taką samą idealną mgiełkę, jego działanie możnaby porównać do dobrej klasy pistoletu lakierniczego :lol:

 

20170212_200606.jpgforum image hosting

 

Aplikacja nie sprawia najmniejszych problemów, psiukamy, przecieramy i gotowe :good: Produkt nie zostawia mazów a podczas prozprowadzania już możemy zauważyć jakiej śliskości nabiera lakier :good:

 

20170212_193142.jpgforum image hosting

 

Po aplikacji od razu widać, że lakier nabrał szklistości, a w dotyku jest dużo bardziej śliski :-]

 

Tak zachowuje się woda na masce po 2 tygodniach od aplikacji Herrenfahrta ;)

 

 

Harrenfahrt Schnellversiegelung to bardzo fajny produkt przyjemny w użytkowaniu, dostarczony w bardzo ciekawej butelce z świetnym atomizerem :-] Butelka jak i atomizer wykonane bardzo solidnie z dobrej jakości tworzyw. Produkt ma przyjemny zapach lecz jaki dokładnie nie jestem w stanie określić :lol: Herrenfahrt Schnellversiegelung możemy nabyć u [ref=#663399]e36ace[/ref] w cenie 130zł - rabat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesuje mnie ten atomizer z butelką wiem o czym mówisz o tej mgiełce bo mój Fryzjer w salonie takie same i przypadło mi to o dziwo do gustu muszę się go zapytać gdzie dorwać takie butelki z atomizerami ;) swoją drogą bardzo ciekawa marka produktu jednak cenowo wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Gardor[/ref], Właśnie zapomniałem napisać :roll::oops:

 

Filmik przedstawia działanie Herrenfarta po 2 tygodniach i przebiegu ok 1000km (z czego większość po autostradzie i drogach szybkiego ruchu) przy czym w nie ciekawej pogodzie i kilka razy oberwał solą drogową. Na filmiku auto jest umyte tylko bezdotykowo przy użyciu Yeti, wcześniej myłem w sobotę ale nic nie nagrałem niestety :o Przy następnym myciu wrzucę kolejny filmik ;)

 

EDIT:

 

Tak jak obiecałem dzisiejszy filmik po umyciu na dwa wiadra itd. Zgodnie z sztuką ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

A u mnie małe porównanie z BSD:

Mam dziwne wrażenie jakby bsd kleił do siebie brud, więc zrobiłem małe porównanie z QW herrenfahrt. Jest dużo bardziej śliskie od bsd, jednak mam wrażenie, że nie tak śliskie jak QD1. Położyłem  Herrenfahrt na lewej stronie maski i reszcie samochodu. Pod tym leży wosk sonax z listopada wspomagany BSD w grudniu.

9DEf9j1.jpg?1

bC7TfBn.jpg?1

No i coś o przyciemnieniu:

DioFquA.jpg?1

Na razie zrobiłem 200km ale nie widać różnicy na masce. Zobaczymy co dalej.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Lepiej późno niż wcale, tutaj mniej więcej po 500km po błotnistych drogach, po "odetkaniu" ciepłą wodą (ok 50 stopni) z adbl yeti z opryskiwacza i spłukaniu, wygląda to mniej więcej tak, dla mnie gołym okiem widać, że bsd mocniej kropelkuje, ale obydwa podobnie odprowadzają wodę. W domyciu brak różnicy. Niestety następne mycie było miesiąc później i już była praktycznie tafla (samochód chwilowo zyskał zbroje z soli, która skutecznie pozbyła się obu konkurentoów). Tu dwa filmy, po prawej herrenfahrt, po lewej bds:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Również mam możliwość testowania tego QD. Niesamowity jest atomizer, łatwość w docieraniu oraz efekt wizualny jaki uzyskujemy.
Jeszcze lepszy look daje Ultra Gloss Detailer. Nie znam trwałości obu produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 27.02.2017 o 22:36, Treys napisał:

Bardzo interesuje mnie ten atomizer z butelką wiem o czym mówisz o tej mgiełce bo mój Fryzjer w salonie takie same i przypadło mi to o dziwo do gustu muszę się go zapytać gdzie dorwać takie butelki z atomizerami ;) swoją drogą bardzo ciekawa marka produktu jednak cenowo wysoko

Nie wiem czy znalazłeś te atomizery, ale są do dostania na znanym chińskim portalu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie rozpyla produkt, ale raczej nadaje się tylko do produktów o konsystencji wody.

A co do samego produktu, to ja się go "nauczyłem" w ostatnim czasie. Daje kosmiczny połysk na lakierze i dobre taflowanie, gdyby kosztował połowę tego, to brałbym kolejny raz, ale za taką cenę lepiej sobie kupić kilka qd. Oczywiście polecam koneserom, którzy już mają wszystko inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.