Skocz do zawartości

Eurotec WPCP116 DA 9mm


zawisza

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat, bo w temacie o większym modelu są usuwane pytania dotyczące w/w maszynki.

 

Pisałem do sprzedawcy i odpowiedzieli że talerz jest odkręcany, a gwint to M8.

Tylko pytanie czy istnieją jakieś talerze z takim gwintem? Do DA raczej są 5/16.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też się nad nią zastanawiałem i na jej droższym odpowiedniku za 319zł ale nie ma już jej na alledrogo. Tamtą ze skokiem 21mm szybciej będziemy ciąć ale padów 80mm nie damy rady założyć, w tej dłużej będzie schodzić ciecie lakieru można 80 i 125mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to jest naprawdę z jej mocą :D

Zastanawiałem się nad nią i nad Bassem 5119. Zawsze te 100zł różnicy można przeznaczyć na jakiś normalny backing plate i pady.

Ale że nie za wiele można znaleźć opinii na jej temat to kupiłem Bassa.

Fajnie jak by ktoś porównał czy faktycznie jest taka mocna względem Bassa, bo to chyba w tej chwili mocno konkurujące ze sobą sprzęty :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe co z mocą tej maszyny, bo deklarowane 2250w można między bajki włożyć. Kwestia czy jest mocniejsza od bassa czy vandera, bo o ile te dwie wyglądają identycznie i nawet kosztują tyle samo można przypuszczać, że napędza je to samo (i niekoniecznie jest to te 600 czy 900w) to tutaj już mamy nico inną maszynkę: bardziej kanciatą i z minimalnie większym skokiem, a i jest sporo tańsza. Pracował już tym ktoś i może się podzielić opinią? :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.