Skocz do zawartości

Eurotec WPCP116 DA 9mm


zawisza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj chwile przetestowałem, jest to moja pierwsza polerka więc dużo nie mogę powiedzieć. Spróbowałem z Koch Heavy Cut (lakier VW) i padem z microfibry średnim (nie cuttingowym), ale i tak efekt cięcia był :good: . Spróbowałem z mały bp 75mm i twardą gąbką i nie było problemów żadnych niepokojących wibracji. W przyszłym tygodniu biorę się za Swifta, postaram się o kilka fotek. Za 300zł mam polerkę i dwa BP od Flexi 125 i 75 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chwile przetestowałem, jest to moja pierwsza polerka więc dużo nie mogę powiedzieć. Spróbowałem z Koch Heavy Cut (lakier VW) i padem z microfibry średnim (nie cuttingowym), ale i tak efekt cięcia był :good: . Spróbowałem z mały bp 75mm i twardą gąbką i nie było problemów żadnych niepokojących wibracji. W przyszłym tygodniu biorę się za Swifta, postaram się o kilka fotek. Za 300zł mam polerkę i dwa BP od Flexi 125 i 75 :good:

Możesz podesłać co to za BP z Flexi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem maszyne i BP 80mm, niestety po założeniu tego bp mam bardzo duże wibracje na maszynie, jest to moja pierwsza DA, wiec nie wiem od czego to może być ?

Na większym bp bez problemu, pady Booski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wibracje spowodowane są przez małą wagę BP. Każda maszyna DA na mimośrodzie ma tak dobraną przeciwwagę, aby wibracje były jak najmniejsze. Zmieniając BP diametralnie inny niż oryginalny (zupełnie inna waga BP) należy liczyć się z poważnymi wibracjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wibracje spowodowane są przez małą wagę BP. Każda maszyna DA na mimośrodzie ma tak dobraną przeciwwagę, aby wibracje były jak najmniejsze. Zmieniając BP diametralnie inny niż oryginalny (zupełnie inna waga BP) należy liczyć się z poważnymi wibracjami.

Da się jakoś rozwiązać lub chodźby zmniejszyć wibracje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem szczerze, że pierw byłem nastawiony na zakup, ale później Twój post mnie trochę zniechęcił. Ale patrząc na to, że dwa dni po tym jak się zepsuła wysyłają Ci nową, no to kurcze - co by nie powiedzieć bardzo szybka i pozytywna reakcja ze strony serwisu. Chyba jednak się skuszę na zakup tego Euroteca zamiast BP5119 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że pierw byłem nastawiony na zakup, ale później Twój post mnie trochę zniechęcił. Ale patrząc na to, że dwa dni po tym jak się zepsuła wysyłają Ci nową, no to kurcze - co by nie powiedzieć bardzo szybka i pozytywna reakcja ze strony serwisu. Chyba jednak się skuszę na zakup tego Euroteca zamiast BP5119 :good:

Już mam u siebie nową maszynę, jak na razie działa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zakupiona maszynka tak się prezentuje jeszcze czekam na pady, pasty i talerz 75mm i 125mm. Waga maszyny z talerzem 150mm to 2.10kg I dla jasności do tej maszyny podejdą talerze typowe pod DA 5/16

IMG_20170508_175330.jpg

IMG_20170508_174414.jpg

IMG_20170508_175321.jpg

IMG_20170508_180027_HHT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 13.05.2017 o 18:46, AIRWOLF napisał:

Wilk30,

Mógłbyś napisać jakie talerze, bp wybrałeś? Montowałeś już je do maszyny? Jakieś niepokojące wibracje ? Sam stoję przed zakupem mniejszego.

Wybrałem flexipads 80mm i 125mm wszystko gra pasuje. Już używałem talerz 80mm przy polerowaniu lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2017 o 18:38, Swift napisał:

Dzisiaj chwile przetestowałem, jest to moja pierwsza polerka więc dużo nie mogę powiedzieć. Spróbowałem z Koch Heavy Cut (lakier VW) i padem z microfibry średnim (nie cuttingowym), ale i tak efekt cięcia był :good: . Spróbowałem z mały bp 75mm i twardą gąbką i nie było problemów żadnych niepokojących wibracji. W przyszłym tygodniu biorę się za Swifta, postaram się o kilka fotek. Za 300zł mam polerkę i dwa BP od Flexi 125 i 75 :good:

Jak tam, brałeś się za Swifta? Jak wrażenia po dłuższej pracy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.