Skocz do zawartości

Jakie kosmetyki zawsze wozimy ze sobą w bagażniku?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem (albo nie potrafię szukać) podobnego tematu, dlatego zakładam nowy: Jak w temacie, jakie kosmetyki/akcesoria macie zawsze ze sobą w bagażniku swoich czterech kółek? Drugie pytanie to czy wozicie je ze sobą zawsze, niezależnie od pory roku, czy tylko w sezonach wiosennym i letnim? Ja przy sobie mam zawsze płyn do mycia szyb, dwie małe fibry i teraz w sezonie zimowym odmrażacz do szyb :D . Chwalcie się! Mile widziane fotki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o okres wiosna-jesień to wożę ze sobą zawsze:

1. QD

2. Dressing do opon + aplikator

3. Płyn do mycia szyb

4. Tuge zieloną

5. Kilka fibr + fibrę waflową do szyb + duży ręcznik

6. Aplikator do dressingu do wnętrza + QD

7. Rękawice nitrylowe

8. Nawilżane ściereczki do skóry i do deski rozdzielczej

 

A jak jadę gdzieś na wakacje do zabieram również:

1. Wiadro

2. Szampon

3. Rękawicę

 

Zimą:

1. Skrobaczka

2. Szczotka

 

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Nigdy nie wożę że sobą kosmetyków. Aż tak "chory" na Pkt detailingu nie jestem :D

To chyba forum pomyliłes ;)

 

 

Ja wożę swoją podręczną kosmetyczkę z najważniejszymi zasobami.

2016_04_04_18_10_57.jpg

Plus Pudło mikrofibr i wiadra :D

 

2016_04_04_18_11_22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Domel[/ref], uwierz mi że nie pomyliłem. Ale nie wiem czy wiesz co się dzieje z takimi luźnymi elementami podczas awaryjnego hamowania lub dachowania.

Po za tym auto myję koło domu i tam używam chemii itd...

Wiem że wstawiłeś to zdjęcie żeby się przypucować ale jeszcze wrzuć tam pasty, pady, ledy, maszyny, kompresor, myjkę. I wszystko co tam masz, Bo może pod Tesco będziesz musiał spolerować ryskę na drzwiach powstałą od piachu z drogi.

 

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Domel[/ref], I teraz sobie wyobraz jak np plyn do felg wypelnia Twoje oczeta wczasie dachu. Plyn do szyb, qd, jakas szmatka rozumiem. Ale na kij Ci tego tyle w aucie ? Jeszcze 30litrow wody brakuje co by na szybkosci na dwa wiadra poleciec... Chyba ze pomieszkujesz, przebywasz czesto w roznych miastach to jestem jakos w stanie zrozumiec ale jesli zyjesz "stacjonarnie" to juz ni cholery .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.