Skocz do zawartości

Komputery


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

Absolutnie nie chodziło mi, że nie ma różnicy bo oczywiście wiadomo że jest.

 

Mam Solo 6C + Xonar D2/PM i bardzo lubię swój zestaw. FC330 jest podłączone pod TV i również spełnia swoje zadanie. Dla 90% użytkowników takie FC330 będzie całkowicie świetnym zestawem. Kolega chciał zestaw do 150zł więc nie ma co zaczynać tematów o kilka razy droższych zestawach stereo tylko polecić coś co gra wystarczająco dobrze dla zwykłego ucha -> FC330.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które kosztują 60% więcej niż budżet pytającego. ;) Dlatego pisałem żeby za 150 zł szukał "okazji", wyprzedaży, cokolwiek, albo używki. Niestety są to za małe pieniądze żeby stawiać wymagania inne niż "ma wydawać dźwięki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zauważyłem dzisiaj, że nie wyświetla mi się treść mejli, jest sam temat i mejl pusty... Na telefonie jest ok, na laptopie nie. Poczta to gmail. Wirus? Nie przypominam sobie, żebym klikał w jakieś nieznane linki. Nie wiem jak to ugryźć. Na kompie w pracy na IE jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.08.2017 o 15:21, KapselK napisał:

Zauważyłem dzisiaj, że nie wyświetla mi się treść mejli, jest sam temat i mejl pusty... Na telefonie jest ok, na laptopie nie. Poczta to gmail. Wirus? Nie przypominam sobie, żebym klikał w jakieś nieznane linki. Nie wiem jak to ugryźć. Na kompie w pracy na IE jest ok. 

Niepotrzebnie przeinstalowywałeś. Winny jest adblock w chrome, miałem to samo dzisiaj w gmailu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KHOT napisał:

Niepotrzebnie przeinstalowywałeś. Winny jest adblock w chrome, miałem to samo dzisiaj w gmailu.

Może masz rację adblock'a nie sprawdzałem, ale wcześniej nie było takich cyrków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chyba z tym walczyłem. Jak świężo zainstalowany to pewnie sobie jeszcze nie pobrał jakiejś tam aktualizacji, i nie działają instalatory na początku. Nie pamietam jaka to była aktualka. Wejdź w aktualizacje i niech pobierze wszystkie i zainstaluje - powinno ruszyć. Możliwe, że to związek z niezainstalowanym Frameworkiem. Wbij tą nazwe w Googla, pobierz i zainstaluj. Nie dam sobie ręki uciąć czy to wina tego, ale to i tak musi być zainstalowane, także nie zaszkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy instalacji framework i mozilli wyskakują te same komunikaty......próba ręczne ajtywacji systemu nie reaguje wogóle, próba ręcznej aktualizacji też nie tu wyskakuje komunikat "Wymagany klucz wyszukiwania nie został odnaleziony w żadnym aktywnym kontekście aktywacji"  dramat jakiś z tym XP....nadchodzi czas na zmiane kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Potrzebuje karty graficznej do mojego starego komputera z płytą główną Asus P5K.

Czy każda karta z PCI Express x16 będzie pasować? Dokładnie chodzi mi o te najtańsze modele co są na morele.net ponieważ komputer w tej chwili służy tylko do przeglądania internetu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamilkok napisał:

Potrzebuje karty graficznej do mojego starego komputera z płytą główną Asus P5K.

Czy każda karta z PCI Express x16 będzie pasować? Dokładnie chodzi mi o te najtańsze modele co są na morele.net ponieważ komputer w tej chwili służy tylko do przeglądania internetu 

Będą pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alfa47 napisał:

Czyścił ktoś z was APC obudowę laptopa ? Bo tak mi się nudzi, że właśnie wpadłem na taki pomysł :D 

APC często używam w garażu czyszcząc sprzęt i różne rzeczy , więc raczej nic nie powinno się stać czyszcząc obudowę laptopa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie komputery ale router. Ostatnio padł mi router, którego zawsze rano włączam a wieczorem wyłączam przez gniazdko na pilota, być może to mu zaszkodziło?
Ale pytanie mam następujące za dnia z AP korzystają 2 smartfony i smartTV lub laptop, łącze mam niestety radiowe (brak kabli w okolicy) 10Mbit. Laptopy i smart TV mają standard G, nie wiem jak Huawei P8, ale pewnie też. Czy warto kupować router w standardzie N bo w czasie pracy lepiej podzieli pasmo pomiędzy nim a odbiornikami, czy przedstawi się na G jak odbiorniki i i tak będzie podzielone wg standardu G czyli 54?

wysłane przez tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2017 o 16:32, Alfa47 napisał:

Czyścił ktoś z was APC obudowę laptopa ? Bo tak mi się nudzi, że właśnie wpadłem na taki pomysł :D 

Ja po APC położyłem nawet na obudowę Natural look'a :D

Dnia 5.09.2017 o 18:12, kerad napisał:

Może nie komputery ale router. Ostatnio padł mi router, którego zawsze rano włączam a wieczorem wyłączam przez gniazdko na pilota, być może to mu zaszkodziło?
Ale pytanie mam następujące za dnia z AP korzystają 2 smartfony i smartTV lub laptop, łącze mam niestety radiowe (brak kabli w okolicy) 10Mbit. Laptopy i smart TV mają standard G, nie wiem jak Huawei P8, ale pewnie też. Czy warto kupować router w standardzie N bo w czasie pracy lepiej podzieli pasmo pomiędzy nim a odbiornikami, czy przedstawi się na G jak odbiorniki i i tak będzie podzielone wg standardu G czyli 54?

wysłane przez tapatalk
 

Nie warto kupować routera z N'ką jeśli masz urządzenia korzystające z G  - niepotrzebny wydatek, chociaż nawet nie wiem czy da się jeszcze kupić router bez N'ki.

Punkt drugi, nie wiem dokładnie czy N'ka wchodzi w 5ghz czy tylko w 2.4ghz, ale ogólnie jak kupisz router to musisz zmienić w ustawieniach żeby nie nadawał w obu częstotliwościach bo wtedy sygnał jest gorszy ( teraz większość routerów na rynku daje sygnał w dwóch częstotliwościach - plusem tego jest brak wpływu innych urządzeń elektronicznych w częstotliwości 2,4ghz).

Punkt trzeci, przy 10Mbit'ach nie ma sensu z niczym kombinować, taki internet pociągnie każdy router bez problemu, żeby nie wydawać za dużo kasy, kup jakiegoś taniego TP-Link'a, są dobre, tanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@kerad kup 2,4 i ci styknie na spokojnie :) jak chcesz to mam nowy do sprzedania dostałem go od firmy montującej mi internet i tak lezy z pol roku juz bo korzystam ze swojego  jak cos to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.