Skocz do zawartości

Good Stuff Bloody Shark Iron Remover


HalskyYOOO

Rekomendowane odpowiedzi

[ref]Dawid_Bojarski[/ref], Dzięki za Twój opis produktu :good:

Good Stuff, do usług i wybaczcie długi czas ale pogoda i czas nie rozpieszczaja ;)

 

Możecie coś powiedzieć o tym słabym krwawieniu? :)

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]Dawid_Bojarski[/ref], nie ma problemu, dzięki jeszcze raz.

Co do krwawienia tak jak już wspominałem wcześniej w tym temacie, jeżeli nie ma z czego nie będzie krwawić. Tak jak napisałeś poprawiałeś innym środkiem i nie było co zbierać.

Postaramy się dziś może coś przygotować ,żeby pokazać jak Bloody Shark potrafi krwawić ( ale musi mieć z czego ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem się i ja :D

IMG_20161013_131922.jpg

IMG_20161013_132000.jpg

IMG_20161013_132007.jpg

 

Z informacji, którą dostałem od właściciela to auto jak i felgi mają za sobą 2 sezony bez mycia :dontknow:

IMG_20161013_131931.jpg

IMG_20161013_131937.jpg

IMG_20161013_131942.jpg

 

Testujemy dziada, felga została równomiernie pokryta bogatą warstwą produktu

IMG_20161013_132024_1.jpg

 

I pozostawiamy aż zacznie działać

IMG_20161013_132114.jpg

 

Z racji troche bardziej brudnych felg zostawiłem produkt na felgach na 5 minut i ma się to tak :)

IMG_20161013_132507.jpg

IMG_20161013_132454.jpg

 

Pędzelek w ruch

IMG_20161013_132624.jpg

 

I finalnie mamy taki efekt, felgi wyglądają na czyste

IMG_20161013_134238.jpg

IMG_20161013_134303.jpg

 

Z ciekawości spryskałem felgę drugi raz Bloody Sharkiem i coś się tam znalazło jeszcze

IMG_20161013_133922.jpg

 

Podsumowanie:

Sam produkt został stworzony do regularnej pielęgnacji felg także z regularnie mytymi felgami poradzi sobie tym bardziej. Przy jego cenie 28,90zł za 500ml oraz 149,90zł za 5L nie trzeba dziadować. Chciałbym napisać, ze ma piękny zapach lecz niestety trzeba wrócić do rzeczywistości bo sam produkt smierdzi jak każdy z siarkowodorową zawartością a coś jednak krwawić musi :D Konsystencja lekko żelowata, aplikowałem na czyste i suche felgi a sam produkt nawet po 5 minutach nie zaschnął. Dzięki atomizerowi można fajnie i oszczędnie pokryć felgę. Jak przystało na Good Stuff nie ma lipy i mogę z czystym sumieniem polecić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

My tez mieliśmy okazje przetestować Bloody Shark :) wypsikane felgi z auta, które dobrych kilka miesięcy nie widziało myjni i stało sobie pod chmurką. Efekt po ok. 6 minutach? Super krwawienie, nie zasycha za szybko, kilka ruchów pędzelkiem i felgi wróciły do wyglądu fabrycznego. Niestety na foto "po" nie było już czasu, ale trafiło się jedno w trakcie krwawienia.

 

https://www.facebook.com/CarDetailpl/ph ... =3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Felga cała w osadzie, była czarna jak smoła. Good Stuff w akcji:

tjcloZ9.jpg

Po spłukaniu BEZ PĘDZELKOWANIA

2tmsiUK.jpg

 

Jak widać bez zarzutu ;) Został "jakiś" ślad ale po ponownym zaaplikowaniu nie chciało ruszyć, użyłem dedykowanego preparatu do felg i po dwóch użyciach ruszyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.