Skocz do zawartości

Nielsen Glass Cream Glass Cleaner


Simoooon97

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu zakupiłem ten specyfik "Nielsen Glass Cream Glass Cleaner". Od kupna mojego golfa miałem dziwne zacieki/smugi na szybach od wewnątrz :dontknow: próbowałem różnych płynów, pianek IPY nawet zmywacza silikonu i nic :wallbash: nadal w słońcu było widać "to coś". Zdecydowałem że spróbuję jakiegoś mleczka i tak wypadło na Nielsena :-] Zapach produktu chemiczny ale przy czyszczeniu prawie go nie czuć ;) Nie sprawia problemów z docieraniem i szybko odparowuje :good:

 

yyzdy5r9hz2j_t.jpg

 

we4k3295mhrm_t.jpg

 

:shock::shock::shock: troszeczkę te szyby jednak były brudne :D Zdjęć szyb nie mam niestety :cry: Musicie uwierzyć na słowo :-] W końcu mam czyste szyby i szczerze mogę polecić ten produkt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też kupiłem tego nielsenka bo mam stare zaschnięte plamy po twardej wodzie . Już byłem naszykowany na jego użycie bo był w arsenale na mycie służbówki , ale po wszystkich zabiegach zabrakło już mi siły;( . Ale muszę go w końcu go użyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
59 minut temu, Strus napisał:

No i jak? Doszła ta paczka? :)

 

A serio - ma ktoś porównanie z CGP?

to bardzo podobne produkty, jednak nielsen ma w sobie czastki tlenku ceru wiec jest mocniejszy, jego taniość to tak na prawde bardzo małą buteka. Miałem działa jak ma działac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 19.03.2018 o 12:08, Gozdziu23 napisał:

to bardzo podobne produkty, jednak nielsen ma w sobie czastki tlenku ceru wiec jest mocniejszy, jego taniość to tak na prawde bardzo małą buteka. Miałem działa jak ma działac

AG też niby zawiera jakieś ilości tlenku ceru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.