Skocz do zawartości

Good Stuff Wolf's Protection Quick Wax


tazman

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przyjemność przedstawić nowość od Good Stuff w postaci quick wax-a

 

Sam produkt dotarł na testy w roboczym opakowaniu jeszcze bez nazwy :)

 

1469031390.jpg

 

Obiekt testowy to wymagający w aplikacji dla wszelkich quick waxów i detailerów czarny uni ;)

 

1469031469.jpg

 

no to jedziemy i psik na maskę :) nie muszę tutaj wspominać o bardzo dobrej jakości atomizerach używanych we wszystkich produktach od Good Stuff, chcemy mgiełkę to mamy mgiełkę, nic nie cieknie, wciąga butelki, etc.

 

Produkt o rzadkiej konsystencji. Jeśli chodzi o zapach to...mi przypomina zapach baniek mydlanych, a dokładniej jak odkręcimy nakrętkę z buteleczki z bańkami i powąchamy ;) w każdym bądź razie nie jest nachalny, raczej delikatny i subtelny, podobnie jak w qd Cheetah's Speed

 

1469031602.jpg

 

to co go wyróżnia to zero jakichkolwiek problemów z docieraniem, nawet na tak wymagającym lakierze

 

w pracy przypomina bardzo dobrej jakości quick detailery,szybko i przyjemnie

 

wygląd który po sobie pozostawia to fajne lusterko

 

lakier dostał kopa w wyglądzie i stał się mega śliski

 

1469031791.jpg

 

1469031811.jpg

 

sprawdziłem jak wygląda sprawa z przyciemnianiem lakieru, w tym celu jeden z paneli przemyłem ipą i przedzieliłem taśmą, quick wax na górze

 

1469031906.jpg

 

1469031930.jpg

 

ja przyciemnienia nie zauważyłem

 

1469031967.jpg

 

1469031984.jpg

 

Podsumowując pierwszą część testu jest to produkt, który wpadnie na pewno do koszyka przy okazji następnych zakupów

 

Porównując go z bezpośrednim konkurentem, mam tu na myśli quick wax od ADBL to w kwestii aplikacji jest to niebo a ziemia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor

Jest i ON :)! Dzięki za pierwszą część testu, mam nadzieje ,że dasz znać jak wygląda sprawa po bezdotykach i jakimś dłuższym czasie! Nazwa już gotowa w sumie od wczoraj, dlatego poproszę Cie o wrzucenie ją w temacie.

 

Wolf's Protection Quick Wax

 

Dzięki jeszcze raz za tak szybki test!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

654402 Wolf's Protection Quick Wax

Taka mała dygresja co do nazwy QW, to to że jest podobna do nazwy firmy "Wolf's Chemicals" przez co mogą być mylone ze sobą. Analogicznie nazwa Turtle też odpada w jakimś tam innym produkcie :kox::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
654402 Wolf's Protection Quick Wax

Taka mała dygresja co do nazwy QW, to to że jest podobna do nazwy firmy "Wolf's Chemicals" przez co mogą być mylone ze sobą. Analogicznie nazwa Turtle też odpada w jakimś tam innym produkcie :kox::-]

 

Dzięki za sugestie, jest to nazwa produktu nie nazwa firmy i taka pozostanie. Jak wiesz używamy zwierząt w naszych nazwach i Wilk, Żółw może się w nich pojawić (chociaż na Żółwia nie ma narazie pomysłu :-] )

 

Ja w weekend będę w domu to zrobię test :good:

 

:good:

 

Dzisiaj otrzymałem tester, do końca tygodnia również będzie relacja :P

 

:good:

 

654402 mam nadzieje ,że dasz znać jak wygląda sprawa po bezdotykach i jakimś dłuższym czasie

 

:good:

 

Jak najbardziej, jutro qw już ma pierwszą przeszkodę w postaci trasy 300 km, po bezdotyku będzie na pewno relacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

654419 Czy na reszcie auta poza elementem przemytym ipą leży coś?

 

auto umyte bezdotykiem, którego stężenie proszku na myjce zabija większość qd (był qd Cheetah's Speed i QD1), następnie rękawica z szamponem od ADBL i wytarte, brak LSP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora i na mnie :D

Lakier jakieś 2 miesiące temu glinkowany oraz wypolerowany, przed aplikacją oberwał cleanerem Good Stuff (będzie test tylko musze przygotować :-])

 

Do testu otrzymałem 100ml buteleczke z atomizerem.

20160721_194336.jpg

 

Przed aplikacją było tyle

20160721_194327.jpg

 

Metoda aplikacji taka jak w przypadku Quick Detailerów

kilka strzałów na lakier oraz na fibrę i wypolerowanie do całkowitego zniknięcia śladów

20160721_194646.jpg

20160721_194725.jpg

 

Spróbowałem sprawdzić przyciemnienie QW, niestety tak jak użytkownik Tazman niczego nie zaobserwowałem

20160721_194559.jpg

20160721_194625.jpg

 

Kilka fotek ukazujących efekt końcowy

20160721_200658.jpg

20160721_200600.jpg

20160721_200610.jpg

20160721_200631.jpg

20160721_200738.jpg

 

Tyle pozostało po dosyć 'moim zdaniem' bogatej aplikacji

Bez_nazwy_1.jpg

 

Podsumowanie:

Kolejny świetny produkt firmy Good Stuff. Aplikacja bezproblemowa, zupełnie jakbym aplikował QD :D. Delikatny zapach kwiatowy/mydlany. Nie każdemu może przypaść do gustu, mi osobiście nie przeszkadzał. Lakier jak to w przypadku quick wax'a dostał fajnego kopa do wyglądu :good: Warto tutaj wspomnieć, że sporą rolę odegrał też cleaner przyciemniając lakier a wosk to taka wisienka na torcie. Jestem ciekaw trwałości, na dniach mały uptade :kox:

 

Dziękuje dystrybutorowi Good Stuff za możliwość przeprowadzenia testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na mnie :)

 

Jak wyżej dostałem na testy nowy QW od Good Stuff teraz z oficjalną nazwą Good Stuff Wolf's Protection Quick Wax ;)

 

Oczywiście podziękowania za możliwość przeprowadzenia testu :good:

 

Produkt dotarł do mnie w buteleczce bez nazwy :)

 

DSC_0001.jpg

DSC_0002.jpg

DSC_0003.jpg

 

QW testowany na moim Golf III GTI LC9Z :)

 

DSC_0005.jpg

DSC_0006.jpg

DSC_0007.jpg

 

Przed aplikacją było tyle co widać :) Troszkę się wylało w transporcie :roll:

 

DSC_0004.jpg

 

Aplikacja odbywała się w cieniu , temperatura jak na zdjęciu ;)

 

DSC_0008.jpg

 

Jak koledzy wyżej sprawdzałem czy QW przyciemni lakier , nie zaobserwowałem żadnego przyciemnienia .

 

DSC_0009.jpg

 

Po aplikacji zostało tyle co widać . Zużycie znikome :good:

 

DSC_0012.jpg

 

Efekt końcowy :)

 

DSC_0013.jpg

DSC_0016.jpg

DSC_0017.jpg

DSC_0018.jpg

DSC_0019.jpg

 

Podsumowanie :

Jest to mój pierwszy środek od Good Stuff . Atomizery bardzo dobrej jakości , świetna mgiełka :good: Zapach jest mydlany , mnie osobiście się nie podoba ale i nie przeszkadza podczas aplikacji. Aplikacja QW jest świetna , wystarczy pskinąć wytrzeć fibrą i tyle roboty :good: Lakier dostał fajnego połysku i śliskości :good: Oczywiście będzie na dniach update co Wolf's Protection Quick Wax potrafi :D

 

Jeszcze raz Good Stuff podziękowania za możliwość przeprowadzenia testu :good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak odpychanie wody/kropelkowanie ? nikt o tym nie wspomina a w przypadku quik waxów jest to raczej kluczowe tak samo jak trwalość

 

Nie ma co atakować wosku wodą od razu po aplikacji. Zaraz pojade na bezdotyk opłukać auto to wrzuce fotki kropelek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fitte, wygląda to bardzo obiecująco :)

Dokładnie !

 

 

 

Panowie czekam(my) na więcej fotek jak ten qw zrzuca wodę :good:

Na obecną chwilę .. łatwość aplikacji + wygląd + kropling :-] Coś czuję kolejną buteleczkę Good Stuff w arsenale. Dobra robota !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.