Skocz do zawartości

Good Stuff Wolf's Protection Quick Wax


tazman

Rekomendowane odpowiedzi

Ok tak jak wspominałem produkt zakupiony czas na kilka słów podsumowania.

1.Aplikacja Banał

2.Zapach średni, cieżko mi go określić. chociaż myślę ,że nie przeszkadza zresztą to kwestia gustu

3.Wydajność średnio na oko schodzi mi od 20-30ml na raz auto kombii

4.Look tutaj też kwestia indywidualna ale moim zdaniem auto wygląda bardzoooo dobrze, nawet na srebersku widać fajną szklistość. A prawdziwą robote robi na ciemniejszych lakierach. Wiecie takie uczucie ,ze jak patrzysz na auto to po prostu widac ze czyms ten wyglad jest podbity

5. Trwałość zaraz po kupnie sprawdziłem niczym nie podbijany około 4 tygodni tzn. cos tam zyło ale juz mnie meczyl ten stan wiec powtorzylem aplikacje. Jak na "ogrom" pracy jest swietnie

6. Krople i zrzut wody do 2 tygodni rewelacja, pozniej juz sie pogarsza.

 

Ja jestem bardzo zadowolony, pewnie bede uzywac co 2 tygodnie po myciu i bedzie bomba.2i290s1.jpg

7 dni po aplikacji deszyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie wiem co wy macie z tym zapachem :D dla mnie jest w sam raz, ani nie drażni (czyt. Iron) ani nie pachnie kwiatkami.

 

tak jak pisałem rzecz gustu, nie śrmiedzi pachnie ładnie ale nie mój klimat ,bardziej o to mi chodziło

wlasciwosci rekompensuja zapach w 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ostatnio dostałem od Firmy Good Stuff tester produktu Wolf's Protection Quick Wax.

 

1168712bc57a6002.jpg

 

Po umyciu Golfa pianą SG oraz szamponem Grizzly Power Shampoo postanowiłem zaaplikować QW na Kiwami, które już przestało działać :)

 

Tak wyglądało auto zaraz po umyciu i osuszeniu:

 

3728059b360e4167.jpg

 

Do aplikacji wosku posłużyła mi moja ulubiona mikrofibra, jaką jest Gyeon BOA

 

8f2add0ec1039fe1.jpg

 

Jedziemy z koksem ;)

 

Aplikator idealnie dozuje dawkę, jeden strzał na fibrę, dwa na element i smarujemy

 

72cd869bd48eb8c9.jpg

 

36e8c92a3a584b22.jpg

 

Na kawałku maski dwie dozy, mgiełka ledwie widoczna

 

b6d5e1ea090140b9.jpg

 

Po aplikacji parę zdjęć:

 

c5e8c14eb1fd18cc.jpg

 

7b79b642588be96a.jpg

 

a2ca96eeac96d25b.jpg

 

7f8d8e54c3d51894.jpg

 

Jakieś tam lustereczka ;)

 

09284a7dcc96e8ce.jpg

 

1df9c6aabf2ee257.jpg

 

c3d57533007c988d.jpg

 

Po przepłukaniu wodą kropelki

 

f7ba7c66b7a64ef9.jpg

 

Na koniec dodam, że to kolejny świetny produkt Good Stuff, aplikacja banalna jak na QW przystało, efekt jaki zobaczyłem po wosku bardzo mnie zaskoczył, lakier mocno się zeszklił co mi bardzo odpowiada, na zdjęciach tego nie widać do końca, ale dla mnie jest bomba.

Myślę, że za jakiś czas kupię pełnowartościową buteleczkę i będę go stosował jako zwykły QD, ponieważ wkład pracy w końcowy efekt jest bardzo niewielki. Szkoda tylko, że zapach jest taki nijaki, ale to dla mnie jest mniej istotne.

Także daję mu od siebie pełną rekomendację :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.