Skocz do zawartości

Nowe pojemności butelek


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witajcie Forumowicze

W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie kilku nowości do których będziemy potrzebować nowe pojemności naszych butelek. W związku z tym mamy do Was pytanie czy któreś z obecnych produktów chcielibyście zobaczyć w butelkach 250ml lub 5l? Mamy już pewien plan ale chętnie wysłuchamy Waszych sugestii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Szczerze ? To ja bym przygarnął Black Mambę do kółek w zbiorniku 5 litrowym :)

Wszystko tym psikam ostatnio. Od kółek przy wózkach dziecięcych, po opony rowerowe i plastikowe elementy aut po same opony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Szczerze ? To ja bym przygarnął Black Mambę do kółek w zbiorniku 5 litrowym :)

Wszystko tym psikam ostatnio. Od kółek przy wózkach dziecięcych, po opony rowerowe i plastikowe elementy aut po same opony :)

 

To rzeczywiście 5l by się przydało :good:

 

Good Stuff, ja znowu kupił bym 250 ml Black mamby i porównał bym sobie z B2b :)

 

Ok weźmiemy pod uwagę ;)

 

jak dla mnie to falcon eye powinien być w 5 litrowym opakowaniu bo to produkt który zyskał wielu zwoleników a kupowanie 0,5 L ma sredni sens

 

Tutaj masz rację, produkt na pewno pojawi się w 5l :good:

 

Good Stuff Quick Detailer Cheetah's Speed 5l

 

Małe zaskoczenie, ale oczywiście weźmiemy pod uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
nie lepiej zrobić wszystkie produkty we wszystkich pojemnościach? ;)

 

Zdecydowanie! Z drugiej strony nie zależy nam na wprowadzeniu produktów które będą zbierały kurz na półce ;)

Dlatego chcemy wysłuchać sugestii co jest tak na prawdę potrzebne, docelowo pewnie skończy się tak jak piszesz ale jeszcze nie w tej chwili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak aby wszystkie produkty były dostępne w różnych pojemnościach. Wiele osób kupuje różne kosmetyki dla testów. Mniejsza pojemność to niższa cena więc możemy kupić zamiast jednego produktu dwa lub trzy, a jeśli któryś przypadnie nam do gustu to bierzemy 5l :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Mamba jest bardzo wydajna Glass Cleaner także mam obydwa 0,5 L używane już kilka razy i nie widać dużego ubytku to myślę że 250 ml było by Ok dla kogoś kto chce po testować a i większe pojemności dla kogoś kto używa do wszystkiego będą w sam raz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Bardzo przypadł mi wasz QD dlatego 5 l w lepszej cenie przyda mi się na półce nawet i od zaraz :kox:

 

Bardzo nam miło :)

 

Jestem jak najbardziej na tak aby wszystkie produkty były dostępne w różnych pojemnościach. Wiele osób kupuje różne kosmetyki dla testów. Mniejsza pojemność to niższa cena więc możemy kupić zamiast jednego produktu dwa lub trzy, a jeśli któryś przypadnie nam do gustu to bierzemy 5l :mrgreen:

 

Masz rację będziemy dążyć do takiego rozwiązania w chwili obecnej musimy wybrać pewnie priorytety :good:

 

Wasz płyn do szyb zdecydowanie przydałaby się bańka 5 l bo żonie się spodobał i ma przemiał niesamowity a mnie juz nudzi ciągłe go chowanie :D

 

Falcon's Eye to produkt który na pewno się pojawi w 5l , nie trzeba będzie już chować! :-]

 

Black Mamba jest bardzo wydajna Glass Cleaner także mam obydwa 0,5 L używane już kilka razy i nie widać dużego ubytku to myślę że 250 ml było by Ok dla kogoś kto chce po testować a i większe pojemności dla kogoś kto używa do wszystkiego będą w sam raz :good:

 

Ok fajnie ,że zwróciłeś uwagę na wydajność produktów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Witajcie!

Tak jak ostatnio wspominaliśmy małymi kroczkami wchodzimy w nowe pojemności. Na pierwszy rzut pojawią się w 5l karnistrach nasze dwa bestsellery :)

Tire Dressing Black Mamba 5l cena 249,90 zł

Glass Cleaner Falcon's Eye cena 62,90 zł

Już za chwilę będą do kupienia na http://www.goodstuff.com.pl a na dniach w Waszych ulubionych sklepach o czym oczywiście poinformujemy!

 

70dk5d.jpg

jim32u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Dystrybutor

Od dzisiaj nasze BESTSELLERy w nowych pojemnościach ;)

 

Interior Dressing Black Panther 250ml

http://goodstuff.com.pl/pl/p/Black-Pant ... -250ml-/87

 

Tire Dressing Black Mamba 250ml

http://goodstuff.com.pl/pl/p/Black-Mamb ... -250ml-/86

 

Tire Dressing Black Mamba SHINE 250ml

http://goodstuff.com.pl/pl/p/Black-Mamb ... n-250ml/88

 

Pytajcie też o nie u naszych Partnerów

http://goodstuff.com.pl/pl/i/Partnerzy/13

W świeżej dostawie znajdziecie je w sklepie Sklep Internetowy DeepGloss :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.