Skocz do zawartości

światła do jazdy dziennej


Rekomendowane odpowiedzi

No tak. Może z 1 km albo 2 km zdjęcie niech zrobi? No bez jaj :D

 

Czemu ma służyć zdjęcie pojazdu zrobione z odległości 300m?

 

Właśnie chciał bym zobaczyć jak widać z odległości a nie z bliska.

Jeżeli twierdzisz że widać to ok. Nie będę się sprzeczał.

Widząc co ludzie montują i w jaki sposób jakoś nie przemawiają do mnie takie światełka i dla tego tak dociekam. Nikogo nie neguje i nie wytykam, a i nie są to jakieś podjazdy. Prosze się nie spinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widząc co ludzie montują i w jaki sposób jakoś nie przemawiają do mnie takie światełka i dla tego tak dociekam. Nikogo nie neguje i nie wytykam, a i nie są to jakieś podjazdy. Prosze się nie spinać.

Spoko - pisałem bez spiny. Nie dziwię się, że poruszasz taki temat i masz wątpliwości bo ja też czasem nie mogę wyjść z podziwu jakie ludzie sobie "lampki choinkowe" montują na autach i używają niby jako dzienne gdzie z 50m już tych "światełek" właściwie nie widać.

I to jest sedno sprawy - trzeba zamontować światła dobrej jakości i wtedy wszystko bez problemu widać, ma to jakiś sens i - przede wszystkim - spełnia swoje zadanie. ;)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zadanie? Wyplyw kasy z kieszeni chyba , bo tak jak juz wspomnialem w wiekszosci krajow EU nikt nie jezdzi na swiatlach w dzien , nikt nie wydaje kasy na "ledy" ;)

 

To jak koniecznosc posiadania gasnicy w aucie ...spytajcie pierwszego lepszego strazaka co ta gasnica pozwala ugasic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

powalla, jesteś pewien, że chodziło o pole samych świateł (o ile dobrze Cię zrozumiałem). Z tego co pamiętam to jest zapis o powierzchni/umiejscowieniu gdzie powinno się zamontować światła i o mocy świateł (nie pamiętam tylko czy jest tam mowa jedynie o minimalnej czy jest minimalna oraz max, którego nie mogą przekraczać).

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupuje te punktowce to raczej na każdej diodzie jest osobno nabity znak homologacji. Co do tej wielkości lampy to szczerze przyznam, że trochę nadgorliwy wymóg. Poza tym wątpię, że policjanci lub diagności mają w głowie ten konkretny zapis o konkretnej wielkości lamp. Jak widzę niektóre 'paseczki' ledowe jakie ludzie mają czasem zamontowane na aucie to nawet będąc pryszczatym na jedno oko widać, że nie ma tych 25cm2.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powody są różne, ale dla mnie najbardziej logiczny jest taki - masz przerąbany dostęp do żarówek mijania, które palą się co 3 miechy. Ot tak.

 

Widze, że jeździsz Mondeo, wiec wiesz o czym piszesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.