Skocz do zawartości

Motocykle i motocykliści


Rekomendowane odpowiedzi

Z Ducati usunęliśmy olejarke łańcucha oraz wymieniłem olej z filtrem.  

Wleciały też nowe opony to trzeba było dosłownie potaczać się po okolicy kilka km. 

Na koniec oczywiście spłukanie i trochę Megsa 😎 

20230412_231023.jpg.53070a44370a5804dd60ce9cc27ba509.jpg

20230412_230932.jpg.31aa35cba7cb377811651811e756975b.jpg

Lubię to spojrzenie 🤩 

20230412_230849.jpg.080ca6b93884fab3023369a72f68e9bc.jpg

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

U mnie pykło 600 km w tym roku wiec nie jest zle 😛 

z nowosci to wymieniony olej na Motula 7100 i zakupilem sobie nowe rekawiczki bo stare juz sie rozpadały

wybor padł na Seca Tabu II zobaczyny jak sie spisza podczas jazdy 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2023 o 22:14, BiałyGTi napisał(a):

U mnie pykło 600 km w tym roku wiec nie jest zle 😛 

 No to dobrze się zaczyna. U mnie 700+. Jak tak dalej pójdzie to do wakacji dukatem  zrobię więcej km niż gixxem przez cały poprzedni sezon 🤣IMG_20230504_214952_923.jpg.d88c64ec668f5791bee81555a37178fd.jpg

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Szybkie pytanie.

Co używacie do czyszczenia wizjera w kasku?? Może jakaś chemia od samochodów sie sprawdzi. Preparatem na owady raczej lipa 

Na ta chwile używałem płynu do szyb ale niektóre ciężko złażą a nie chce trzeć jak zwariowany  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie.
Co używacie do czyszczenia wizjera w kasku?? Może jakaś chemia od samochodów sie sprawdzi. Preparatem na owady raczej lipa 
Na ta chwile używałem płynu do szyb ale niektóre ciężko złażą a nie chce trzeć jak zwariowany  
Ja używam dedykowanych środków do czyszczenia kasku i wizjera. Ostatnio taki np: "MOTUL M1 Helmet Visor". Wcześniej zamawiałem bodajże z oferty Louisa i też się sprawdzał.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Czas sprawdzić co to warte. 
 

Wożenie tel w tankbagu moze i jest bezpieczne ale użytkowanie go jako nawigacja to dramat. Trzeba oderwać wzrok od drogi i mocno patrzeć w dol zeby cos odczytać a gdy swieci slonce to dramat  

 

wybór padł na quad locka z nakładka antywibracyjna 

IMG_4035.jpeg.809aa981ab6dc4561931fad9e285b875.jpegIMG_4036.jpeg.ca3272bf372059be0143e8fe9c12a03c.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miał ktoś z was styczność z KTM RC390? Co tam sie psuje, co sprawdzić i czy warto w to iść? Szukam czegoś małego, lekkiego do zastosowań typowo sportowych 🙂 Niestety budżet mnie ogranicza max 17 tyś bym miał do wydania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, DaV napisał(a):

Miał ktoś z was styczność z KTM RC390? Co tam sie psuje, co sprawdzić i czy warto w to iść? Szukam czegoś małego, lekkiego do zastosowań typowo sportowych 🙂 Niestety budżet mnie ogranicza max 17 tyś bym miał do wydania.

czego nie GSXR ?? np 600 ona o ile dobrze pamiętam wazy ok 165 kg za ta cene znajdziesz bardzo ładna sztuke nawet dzisiaj na FB na grupie Motobandy ktos wystawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, kupowanie 20 letniego sporta to chyba taki średni pomysł 😄 Tu już nawet nie chodzi o ryzyko trafienia totalnego trupa do remontu ale o technologię. Mam starą sv 650 z 2003r, przejechałem się Mt07 z 2015r to niby też 2 cylindry, moc prawie taka sama, masa też ale jednak zupełnie co innego. Od ergonomii po składanie się w zakręty. Nie chcę zamieniać na coś starszego, budżet skromny więc kombinuje coś mniejszego (zapierdzielanie dawno mi z głowy wyszlo bardziej wole techniczne przejazdy i doszkalanie się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Może jak by dobrze poszukał i dozbierał te 2-3 tys to i właśnie MT07 by znalazł a to już bardzo fajne Moto i jedzie i wygodne, albo kupic mt03 

 

W dniu 3.06.2023 o 16:23, Michał82 napisał(a):

@BiałyGTi daj znać jak zdaje egzamin w trasie

Zrobiłem właśnie trasę 1400km uchwyt działa tel sie trzymał dobrze, wiadomo lekko drgał ale to raczej przez prace mojego silnika bo V wpadają w lekkie drgania 😄. Wiec śmiało mogę polecić spisał sie i to bardzo dobrze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, Michał82 napisał(a):

@BiałyGTi mam v2 stąd było moje  pytanie bo wibracji w tym silniku nie  sposób uniknąć 😉

No to to samo jak w moim. Bo to co do uchwytu to polecam cos tam trzesie ale normalnie mozna wszystko odczytac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Długo się wahałem czy nie zakupić sobie przyciemnianej szyby do kasku. W końcu się zdecydowałem i się dziwie czemu tak późno 😄

i5mfGtA.jpg

Za dnia super, ale na zachód słońca i noc zdecydowanie nie. Oczywiście wizjer nie ma homologacji i pytanie do was czy jeździcie z takimi i czy mieliście przy okazji kontroli drogowej problem?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderator
W dniu 7.07.2023 o 23:32, DaV napisał(a):

Długo się wahałem czy nie zakupić sobie przyciemnianej szyby do kasku. W końcu się zdecydowałem i się dziwie czemu tak późno 😄

Tak szczerze to też się biłem z tymi myślami i też się zdecydowałem. W dzień i słoneczne dni bajka, wieczorem już gorzej jest z widocznością. Jedyny plus u mnie że mogę do 80-90 jechać z otwartą i mi nie wieje w oczy. U mnie wygląda to tak 

IMG_5099.jpeg.9a3ab4fe061ebc5468d4491cd51faf99.jpeg
 

ale mam też inne pytanie ktoś używał może kamerki 360 w Moto ?? 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.