Skocz do zawartości

Good Stuff Tire Dressing Black Mamba


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gesiu_15 robiłem identycznie;) z dywanikami ale służbówki tylko podrzuciłem na fejsa Goodsa;D .

Testerek świetnie wykonany wygląd ale mój miał trafiony atomizer i ciekł;( hmm może się poluzował :(

W każdym bądź razie;D na pewno wpadnie buteleczka 0,5l ;D i Nie tylko Mamba :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Efekt raczej subtelny, przynajmniej na zdjęciach, ale dywaniki najlepsze czasy mają chyba już za sobą ;) To są oryginały VW? Podobnie wykonane mam do New Beetle, kupiłem rok temu w ASO (ale mają na sobie jeszcze fabryczny "dressing"). Mambę mam na czele listy zakupów właśnie ze względu na konserwację dywaników i opon po sezonowych wymianach, żeby się nie brudzić tłuszczem zakładając je na początku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziś przetestowałem Czarną Mambe do opon. Opony zostały dokładnie wymyte Red devilem i dedykowanym środkiem Excede do opon.

 

Foto nr.1 goła opona vs. Black Mamba

 

27.jpg

 

Foto nr.2 Nielsen Brillance vs Black Mamba.

 

2xvxzmj.jpg

 

Przy mniej więcej tej samej ilości nanoszonego środka w ilości jednej warstwy Black Mamba wypada lepiej. Mocniej przyciemnia oraz daje delikatnie bardziej błyszczący efekt niż Nielsen. Jutro położę jeszcze po jednej warstwie i tez porównam (bo jak wiadomo Nielsen w jednej warstwie szału nie robi od razu wsiąka w oponę) oraz zobaczymy jak z trwałością będzie bo z nielsena byłem średnio zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To i ja znów coś dorzucę do tematu Mamby. Jestem dużym fanem produktu, efekt szczególnie miły dla oka na wyższym profil, na niższym wolę coś bardziej błyszczącego. Dzisiaj pomagała przy przygotowaniu do zimowania kół i jak zwykle wygląda bardzo dobrze :song::good:

 

 

20170321_142817.jpg

 

20170321_142858.jpg

 

20170321_142909.jpg

 

20170321_172604.jpg

 

20170321_172609.jpg

 

20170321_172630.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700196 Piotrek, też zauważyłem że mamba bardziej nadaje się do opon z wyższym profilem

 

To mamy podobne gusta :good:

 

Na niższym też nie "siada" źle, ale jak wiadomo są gusta i guściki. Niedługo producent ma chyba wypuścić coś bardziej błyszczącego :good:

 

DSC03575.jpg

 

700198 Hehe, WR D4 i MS Plus 77 - jak u mnie. ;)

 

#exotictires :mrgreen:

Chyba jedne z bardziej popularnych opon w segmencie średnio-wyższym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref=#00aa00]Piotrek[/ref], Dzięki Piotrek za zdjęcia!

 

Sami odczuwamy pewien niedosyt przy niskim profilu lub przy starszych oponach ,które mocniej "piją" dressing. Stąd decyzja o wypuszczeniu Black Mamby w wersji "Shine". Produkt gotowy, ostatnie szlify etykiety 2-3 tygodnie i będzie w sprzedaży. Na dniach postaramy się pokazać różnice w efekcie Black Mamba vs Mamba Shine ;)

 

W każdym razie teraz czy niski czy wysoki profil Black Mamba da radę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700255 Piotrek, Dzięki Piotrek za zdjęcia!

 

Sami odczuwamy pewien niedosyt przy niskim profilu lub przy starszych oponach ,które mocniej "piją" dressing. Stąd decyzja o wypuszczeniu Black Mamby w wersji "Shine".

 

Jeżeli pozostałem właściwości (oprócz wykończenia będą na poziomie tej matowej/satynowej) to będzie bardzo fajnym dopełnieniem. Potestujemy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po euforii testujących też postanowiłem sprawdzić ten dresing . Niestety nie daje on takiego matu co ja lubię , dla mnie optymalne są SV Pneu Matt i Duragloss 253 . Sprawdzę jeszcze Brillace Nielsena bo gdzieś stoi w piwnicy i się kurzy .

Oczywiście trzeba sprawiedliwie powiedzieć , że Mamba nie daje takiego wulgarnego połysku jak Endurance , ale jednak dla mnie troszeczkę za mocno się świeci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]yacek _b[/ref], Dzięki Jacek za opinię! Dużo zależy od opony. Rzeczywiście zdarza się, szczególnie na świeżej oponie ,że Mamba daje mocniejszy efekt ;)

 

Być może , dressing zastosowałem na nowej oponie ( Michelin Primacy 3 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na potwierdzenie powiem, że na bardzo starej oponie (DOT 0605) w moim Maluszku, po wymyciu tire cleanere ExceDe, nie występował od początku żaden połysk, tylko taka subtelna czerń a'la nowa opona. ;) Także tu jest pies pogrzebany. Chociaż prywatnie myślę, że dla całkiem nowych opon nie ma innego wyjścia, jak jednak nieco się świecić, póki guma nie zacznie być porowata, po prostu chłonąc dressing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.